logo
WIADOMOŚCI

Awin partnerem Axel Springer Plug and Play Accelerator

Mateusz Zawiślak  PR 17.03.2017, przeczytano 213 razy

Awin, wiodąca w Europie sieć reklamy efektywnościowej, został partnerem Axel Springer Plug and Play Accelerator. Od kilku lat realizuje on programy wsparcia przedsiębiorstw z całego świata na wczesnym etapie ich rozwoju. Obecnie trwają zapisy do majowej edycji, w ramach której start-upowcy, rozwijający się w sektorze IT i nowych mediów, będą mogli uzyskać wsparcie także ekspertów z Awin.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/awin-partnerem-axel-springer-plug-and-play-accelerator,31837,artykul.html

Program Axel Springer Plug & Play Accelerator realizowany jest od 2013. Trzy razy w roku start-upy mogą aplikować do 100-dniowych programów, podczas których zyskują wsparcie dopasowane do ich biznesowych celów. W ramach sesji edukacyjnych mogą czerpać z wiedzy ekspertów rynku, którzy podpowiadają w kwestiach dotyczących dalszego rozwoju, marketingu czy spraw prawnych. Spotkania z mentorami, biorącymi udział w programie, to niezwykle cenne doświadczenie, ponieważ są to przedsiębiorcy mający już na swoim koncie kilka własnych przedsięwzięć.

Oprócz Awin, do grona partnerów akceleratora należą: Accenture, Deutsche Bank i Ergo. Pierwsza edycja, w której udział wezmą eksperci sieci, rozpocznie się 15 maja. Do 9 kwietnia można zgłaszać swoje przedsięwzięcia za pomocą internetowego formularza.

Aplikować mogą innowacyjne, cyfrowe start-upy na wczesnym etapie rozwoju, które jeszcze nie zostały zaprezentowane światu lub miały swój launch nie wcześniej niż miesiąc przed rozpoczęciem programu. W momencie zgłoszenia założyciele powinni mieć przynajmniej 95% udziałów. Ważne, aby model biznesowy zakładał skalowalność.

- Obszar współpracy Awin z Axel Springer Plug And Play Accelerator dotyczy rozwiązań z obszaru marketingu cyfrowego. Wszystkie zgłoszenia z tej dziedziny w pierwszej kolejności trafią do zaopiniowania do naszego dedykowanego zespołu w Berlinie. To tzw. wstępna selekcja, z której Plug and Play wybierze finałową 10-tkę, która pojedzie do Berlina – tłumaczy Mateusz Łukianiuk, Dyrektor Zarządzający polskiego oddziału Awin. Zachęcamy, aby przedsiębiorcy, niezależnie od formularza, dosyłali dodatkowe informacje na swój temat bezpośrednio do nas na adres accelerator@awin.com. Forma może być dowolna: opis, KPI lub video. Najważniejsze, aby nasi eksperci mieli kompleksowe dane na temat biznesu i stojącego za nim zespołu, co pozwoli na rzetelną ocenę – dodaje.

Dla start-upów działających w obszarze marketingu cyfrowego udział w programie to nie tylko możliwość czerpania z doświadczeń ekspertów, ale też szansa na launch ich rozwiązań w ramach sieci Awin i Axel Springer.

Program realizowany jest w Berlinie. Przedsiębiorcy podczas pobytu mają zapewnione miejsce do pracy i mogą liczyć na stałe wsparcie zespołu akceleratora w ramach bieżącej pracy nad projektem oraz na spotkania z mentorami. Ci, którzy zdecydują się zostać tam po zakończeniu programu, zyskują dostęp do przestrzeni co-workingowej.

Po 100 dniach organizowany jest Demo Day, podczas którego założyciele prezentują swoje start-upy ponad 200 inwestorom i dziennikarzom. W ramach programu, przedsiębiorcy powalczą o 25tys. euro. Mogą oni liczyć na wsparcie także po jego zakończeniu.

- Zgodnie z zasadami działania akceleratora Plug and Play, aktywnie wspiera on start-upy w znalezieniu inwestora. Także Awin zakłada współpracę z przedsiębiorcami dłuższą niż sto dni. Mamy nadzieję, że wśród zgłoszonych projektów znajdziemy twórców, z którymi nawiążemy długoterminową relację w ramach naszej sieci. Najlepsi staną się naszymi partnerami biznesowymi – mówi Mateusz Łukianiuk. Cieszymy się, że będziemy mogli wesprzeć program swoim wieloletnim doświadczeniem w ramach marketingu internetowego. To dla nas duże wyróżnienie, że będziemy mogli podzielić się swoją wiedzą z tymi, którzy są dopiero na starcie i szukają optymalnych rozwiązań – dodaje.

Źródło: Awin

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

„Ulubione piwo Czechów” w nowej odsłonie
Piwo Kozel pojawiło się na polskim rynku kilka lat temu i od razu zdobyło rzeszę zwolenników wśród smakoszy piwa. Docenili oni nie tylko wyjątkowy smak Kozla, ale także sposób prowadzonej przez markę komunikacji, opartej na wykorzystaniu czeskiego humoru i charakterystycznej ikony kozła. 12 marca br. swoją premierę miał najnowszy spot, będący jednym z elementów tegorocznej kampanii marki po...
Oranżada Hellena z nową kampanią reklamową
Już dziś, 16 marca startuje nowa kampania reklamowa marki Oranżada Hellena. W sześciu rotujących spotach, można usłyszeć Kubę Wojewódzkiego, Tomasza Karolaka, Czesława Mozila, Michała Szpaka, Patrycję Markowską i Patricię Kazadi. Zakrojone na szeroką skalę działania wizerunkowo-sprzedażowe będą prowadzone równolegle w telewizji, Internecie i w punktach sprzedaży.
Paulina Ufel dołącza do Isobar Poland Group
Paulina Ufel rozpoczęła pracę w Isobar Poland Group. Jako client partner będzie odpowiadać za kierowanie jednym z pionów klienckich działającej w ramach Dentsu Aegis Network Polska grupy.
„Chce się Ż” - nowa odsłona kampanii Żywiec
14 marca rusza nowa odsłona kultowej już kampanii „Chce się Ż”, w której marka inspiruje Polaków do korzystania z życia. Komunikację rozpoczyna spot telewizyjny, który emitowany będzie we wszystkich stacjach ogólnopolskich oraz kanałach tematycznych
Cindy Crawford w kampanii Reserved
Amerykańska supermodelka, jedna z najpiękniejszych kobiet świata, w oryginalnym filmie promującym najnowszą kolekcję wciela się w swoje ikoniczne role. Jest tancerką, modelką, aktorką i trenerką aerobiku. Ubrana w stylu lat 80 tych - mocnego  trendu kolekcji wiosennych, tańczy, gra i  pozuje  świetnie się bawiąc. Takiej Cindy, jak w klipie Reserved wyreżyserowanym przez Gordona von Steine...
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone