logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bailprint Labels modernizuje się dzięki nowej maszynie Nilpeter FA-17

  PR 30.04.2021, przeczytano 250 razy
ilustracjastrzałka

Dążąc do "doskonalenia sztuki drukowania etykiet samoprzylepnych", firma Bailprint Labels Ltd. z Chorley, położonego na północ od Manchesteru (Anglia), wzbogaciła się o nową maszynę Nilpeter FA-17, trzecią w swoim portfolio maszyn drukujących tego duńskiego producenta. Chcąc otrzymać bardziej nowoczesną i szybszą maszynę o wyższym stopniu automatyzacji i mniejszej ilości wytwarzanej makulatury firma nie miała alternatywy - nowa maszyna FA miała wszystkie pożądane cechy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bailprint-labels-modernizuje-sie-dzieki-nowej-maszynie-nilpeter-fa-17,391285,artykul.html

Wyprzedzić konkurencję

Firma Bailprint kieruje się silnym pragnieniem dbania o swoich klientów, wyprzedzania konkurencji poprzez inwestowanie w nowe technologie i ciągłe znajdowanie sposobów na powiedzenie "tak". W rezultacie Bailprint dostarcza najwyższej jakości etykiety samoprzylepne na dowolnych podłożach papierowych, folii, laminacie lub papierze, przy pełnych możliwościach projektowania we własnym zakresie, nie wspominając o przyjaznej, uczciwej i niezawodnej obsłudze.

Nowa maszyna FA-17 spełnia wszystkie wymagania

- To nasza trzecia maszyna drukująca Nilpeter i jak do tej pory nawiązaliśmy dobrą współpracę z Nilpeter UK, Nickiem Hughesem i zespołem. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego poprzedniego wyposażenia, ale chcieliśmy je zmodernizować, zwiększyć prędkość i wydajność oraz zmniejszyć ilość makulatury. Nowe urządzenie FA-17 spełnia wszystkie te wymagania - mówi John Hayward, dyrektor zarządzający Bailprint Labels Ltd. - Maszyna została zainstalowana w ubiegłym miesiącu i choć jest jeszcze wcześnie, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. Nasi operatorzy przyzwyczajają się do nowego sprzętu, który jest niezwykle łatwy w obsłudze, a etykiety wyglądają świetnie - kontynuuje.

Doskonałe wyniki druku na różnych substratach

Centrum maszyny stanowi nowoczesny pulpit sterowania, z intuicyjnym interfejsem użytkownika i w pełni mobilną kontrolą druku. Linia FA zapewnia maksymalny poziom stabilności, najściślejszą tolerancję registrów i doskonałe wyniki drukowania na wielu substratach: w grę wchodzą wszystkie normalne materiały samoprzylepne, w tym elastyczne folie opakowaniowe, folie polimerowe, folie metalizowane i papier.

Urządzenie wyposażone jest w lekkie, łatwe do załadowania tuleje sleeve Nilpeter, które skracają czas przygotowania, ułatwiają obsługę, zwiększają prędkość produkcji, podnoszą jakość druku i imponują trwałością, nie wspominając o niższym koszcie wydruku jednej etykiety.

Pozytywny wpływ na wynik końcowy.

- Współpraca z Johnem i zespołem Bailprint to czysta przyjemność i jesteśmy wdzięczni, że możemy kontynuować współpracę, którą budowaliśmy przez lata. Dzięki nowemu urządzeniu FA zespół będzie w stanie sprostać jeszcze większym wymaganiom klientów, jednocześnie widząc pozytywny wpływ na końcowy wynik produkcji. Wyrazy uznania dla zespołów Nilpeter UK i Bailprint za sprawne przeprowadzenie procesu instalacji w trudnych czasach - mówi Nick Hughes, Dyrektor Zarządzający, Nilpeter Ltd.

Źródło: Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o.

www.pl.koenig-bauer.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W Customer Technology Center zainstalowano maszynę fleksograficzną Evo XC
W Customer Technology Center (CTC) w Würzburgu obok maszyny do druku cyfrowego typu singlepass RotaJET stanęło jeszcze jedno urządzenie. Od kwietnia do dyspozycji odwiedzających klientów jest także maszyna Evo XD 8 przeznaczona do zadruku opakowań elastycznych.
Wyniki finansowe Stora Enso za 1. kwartał 2021
Stora Enso poinformowała o swoich wynikach finansowych za 1. kwartał 2021 r. W porównaniu z analogicznym okresem ub.r. firma zwiększyła o 3,1% przychody ze sprzedaży, poprawie uległ również zysk operacyjny EBIT (wyniósł on 328 mln euro) oraz marża zysku EBIT (14,1%). Stora Enso odnotowała również wyższy poziom przepływów gotówkowych,...
Etiflex wkracza na nowe rynki dzięki instalacji nowej maszyny FA-22
Firma Etiflex A/S, partner firmy Nilpeter od ponad 15 lat, zakupiła nową maszynę FA-22 w celu zwiększenia wydajności i efektywności kosztowej produkcji etykiet oraz dodania do swojego portfolio nowych produktów z folii i kartonu.
Wycinane bez wykrojników – nowy stół tnący PFI B2 w ofercie Duplo
Firma Duplo wprowadziła w ostatnim czasie do swojej oferty nowy stół tnący PFI B2 z nożem oscylacyjnym. Umożliwia on produkcję krótkich serii personalizowanych opakowań, etykiet, kart, naklejek, puzzli, materiałów POS o nietypowych kształtach bez konieczności tworzenia wykrojników. Jak zapewnia producent oznacza to spore oszczędności dla określonych...
MP+H Packaging rozszerza możliwości dzięki urządzeniu FA-22
Przedsiębiorstwo MP+H Packaging, duży dostawca dla przemysłu farmaceutycznego, medycznego oraz opieki zdrowotnej, nabyło najnowocześniejszą maszynę Nilpeter FA-22 w celu zwiększenia swoich możliwości produkcyjnych i nadążenia za popytem wywołanym przez COVID-19 w szeroko pojętym przemyśle medycznym.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764