logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bailprint Labels modernizuje się dzięki nowej maszynie Nilpeter FA-17

  PR 30.04.2021, przeczytano 525 razy
ilustracjastrzałka

Dążąc do "doskonalenia sztuki drukowania etykiet samoprzylepnych", firma Bailprint Labels Ltd. z Chorley, położonego na północ od Manchesteru (Anglia), wzbogaciła się o nową maszynę Nilpeter FA-17, trzecią w swoim portfolio maszyn drukujących tego duńskiego producenta. Chcąc otrzymać bardziej nowoczesną i szybszą maszynę o wyższym stopniu automatyzacji i mniejszej ilości wytwarzanej makulatury firma nie miała alternatywy - nowa maszyna FA miała wszystkie pożądane cechy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bailprint-labels-modernizuje-sie-dzieki-nowej-maszynie-nilpeter-fa-17,391285,artykul.html

Wyprzedzić konkurencję

Firma Bailprint kieruje się silnym pragnieniem dbania o swoich klientów, wyprzedzania konkurencji poprzez inwestowanie w nowe technologie i ciągłe znajdowanie sposobów na powiedzenie "tak". W rezultacie Bailprint dostarcza najwyższej jakości etykiety samoprzylepne na dowolnych podłożach papierowych, folii, laminacie lub papierze, przy pełnych możliwościach projektowania we własnym zakresie, nie wspominając o przyjaznej, uczciwej i niezawodnej obsłudze.

Nowa maszyna FA-17 spełnia wszystkie wymagania

- To nasza trzecia maszyna drukująca Nilpeter i jak do tej pory nawiązaliśmy dobrą współpracę z Nilpeter UK, Nickiem Hughesem i zespołem. Byliśmy bardzo zadowoleni z naszego poprzedniego wyposażenia, ale chcieliśmy je zmodernizować, zwiększyć prędkość i wydajność oraz zmniejszyć ilość makulatury. Nowe urządzenie FA-17 spełnia wszystkie te wymagania - mówi John Hayward, dyrektor zarządzający Bailprint Labels Ltd. - Maszyna została zainstalowana w ubiegłym miesiącu i choć jest jeszcze wcześnie, jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników. Nasi operatorzy przyzwyczajają się do nowego sprzętu, który jest niezwykle łatwy w obsłudze, a etykiety wyglądają świetnie - kontynuuje.

Doskonałe wyniki druku na różnych substratach

Centrum maszyny stanowi nowoczesny pulpit sterowania, z intuicyjnym interfejsem użytkownika i w pełni mobilną kontrolą druku. Linia FA zapewnia maksymalny poziom stabilności, najściślejszą tolerancję registrów i doskonałe wyniki drukowania na wielu substratach: w grę wchodzą wszystkie normalne materiały samoprzylepne, w tym elastyczne folie opakowaniowe, folie polimerowe, folie metalizowane i papier.

Urządzenie wyposażone jest w lekkie, łatwe do załadowania tuleje sleeve Nilpeter, które skracają czas przygotowania, ułatwiają obsługę, zwiększają prędkość produkcji, podnoszą jakość druku i imponują trwałością, nie wspominając o niższym koszcie wydruku jednej etykiety.

Pozytywny wpływ na wynik końcowy.

- Współpraca z Johnem i zespołem Bailprint to czysta przyjemność i jesteśmy wdzięczni, że możemy kontynuować współpracę, którą budowaliśmy przez lata. Dzięki nowemu urządzeniu FA zespół będzie w stanie sprostać jeszcze większym wymaganiom klientów, jednocześnie widząc pozytywny wpływ na końcowy wynik produkcji. Wyrazy uznania dla zespołów Nilpeter UK i Bailprint za sprawne przeprowadzenie procesu instalacji w trudnych czasach - mówi Nick Hughes, Dyrektor Zarządzający, Nilpeter Ltd.

Źródło: Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o.

www.pl.koenig-bauer.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Duane Pekar obejmuje stanowisko CEO w Mark Andy
Mark Andy, jeden z największych i najdłużej działający na świecie producent maszyn wąskowstęgowych do drukowania etykiet i opakowań, poinformował o zmianie na stanowisku CEO. Z dniem 28 listopada br. funkcję tę objął Duane Pekar.
Scodix Ultra 6000 SHD w AN Studio
Scodix wraz z firmą Digiprint ogłosiły sprzedaż kolejnej maszyny Scodix Ultra 6000 SHD. Model w formacie B1 oparty o technologię Smart High Definition jest pierwszą tego typu maszyną na polskim rynku. Dzięki szerokiej gamie produktów, od opakowań po kalendarze i materiały POS, maszyna Scodix zapewni AN Studio elastyczność w uszlachetnianiu wielu produktów za pomocą ponad 10...
Sun Chemical na 17. Akademii Zarządzania Barwą: zarządzanie kolorem z Suncolorbox
Zestaw aplikacji i usług z obszaru color managementu, jakie pod wspólną nazwą SunColorBox oferuje firma Sun Chemical to narzędzie, które stosują już setki klientów z całego świata, m.in. z Polski. Tym razem korzyści związane z jego wdrożeniem poznali uczestnicy 17. Akademii Zarządzania Barwą – konferencji organizowanej dorocznie przez firmę Polski...
Raja: Zielono rewolucja nagrodzona Diamentem
Zaskakujący papierowy stretch, wytrzymały papier bąbelkowy zamiast folii, mocna taśma spinająca, także z… papieru i wreszcie ekologiczne koperty z wkładem amortyzującym - co łączy te rzeczy? Wszystkie wzbogacają katalog produktów firmy RAJA. Dowodzą one, że innowacyjne myślenie i odpowiedzialność środowiskowa mogą iść w parze z prowadzeniem skutecznego...
J.S. Hamilton wśród Złotych Sponsorów Sustainability Packaging Summit 2023
W dniach 14-15 listopada br. w Amsterdamie odbywała się konferencja Sustainability Packaging Summit, poświęcona wdrażaniu zasad zrównoważonego rozwoju w opakowaniach i ich roli w zmieniającym się świecie. Wśród Złotych Sponsorów wydarzenia, w którym wzięło udział kilkaset osób z całego świata, znalazła się firma J.S. Hamilton –...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764