logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bancovo wybiera agencję Clear Communication Group

  PR 10.10.2018, przeczytano 166 razy

Od października 2018 roku platforma technologiczno-finansowa BANCOVO rozpoczęła współpracę z Clear Communication Group. Agencja odpowiedzialna będzie za wsparcie klienta w zakresie relacji z mediami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bancovo-wybiera-agencje-clear-communication-group,379683,artykul.html

BANCOVO to pierwsza w Polsce platforma kredytowa, która skupia banki i firmy pożyczkowe. Jest marką należąca do spółki NewCommerce Services.

Działania dla  BANCOVO poprowadzi 3 osobowy zespół - kierowany przez Wojciecha Dziewita, senior menedżera - w skład którego wchodzi jeszcze Krzysztof Jędrzejczyk, działania wspierać będzie Marek Gieorgica, partner zarządzający.

Do zadań agencji należeć będzie: media relations, pozycjonowanie ekspertów w mediach i podczas eventów branżowych, organizacja i obsługa konferencji, zarządzanie sytuacjami kryzysowymi

Źródło: Clear Communication Group

www.clearcom.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gratisomat premierowo na Festiwalmarketingu.pl
Podczas tegorocznej edycji targów reklamy po raz pierwszy zaprezentuje się firma Gratisomat, oferująca interaktywne rozwiązania marketingowe. Na stoisku będzie można samodzielnie wypróbować nowoczesną i angażującą forma reklamy produktów i usług.
Pierwsza wersja Senuto – polskiej platformy wspierającej planowanie, analizę oraz optymalizację działań SEO – zostanie wyłączona 31 maja 2019 r. Eksperci spółki od wielu miesięcy pracowali nad jej przebudowaniem. Jak zatem będzie wyglądać Senuto w nowej odsłonie?
Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764