logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bank Pekao reklamuje pożyczkę konsolidacyjną z 0% prowizji

  PR 15.03.2022, przeczytano 609 razy
ilustracjastrzałka

Od dziś (15.03.) Bank Pekao w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej zachęca klientów do sprawdzenia, o ile niższą ratę mogą płacić w Pekao, jeśli  przeniosą swoje kredyty  z innych banków. Podpowiada też, jak zaoszczędzić na codziennym bankowaniu, dzięki otwarciu Konta Przekorzystnego za 0 zł, które zapewnia posiadaczom szereg benefitów, w tym bezpłatną kartę do konta oraz bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bank-pekao-reklamuje-pozyczke-konsolidacyjna-z-0procent-prowizji,395111,artykul.html

Bank Pekao informuje o promocji pożyczki konsolidacyjnej z Kontem Przekorzystnym w kampanii reklamowej w telewizji, Internecie, mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem kanałów elektronicznych, a także witryn swoich oddziałów w całej Polsce.

– W naszej nowej kampanii podpowiadamy klientom jak mieć po prostu... “z górki”. Spot koncentruje się na historii zwykłego bohatera, który nie radzi sobie ze spłatą wysokich rat kredytów. Nie wie nawet, że rozwiązanie jego problemów jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy przenieść swoje raty do naszego banku, wziąć bez prowizji korzystną pożyczkę konsolidacyjną z atrakcyjnym RRSO i otworzyć Konto Przekorzystne. To już kolejna kampania, w której zachęcamy Polaków by “Wzięli życie za rogi” – mówi Jorge Sánchez Klosiński, Dyrektor Biura Marketingu w Banku Pekao S.A.

Za strategię i koncept kreatywny kampanii odpowiada Saatchi&Saatchi. Za działania digital Sales&More S.A. i Spot&Dot sp. z o.o. Social media realizuje Digital Kingdom sp. z o.o. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Sigma Bis S.A. Materiały wielkoformatowe i drukowane przygotował Prodigious. Filmy wyreżyserował Paweł Borowski, a zrealizował dom produkcyjny Dynamo. Autorem fotografii jest Łukasz Pęcak.

Kampania potrwa do 31.05.2022 r.

Źródło: Bank Pekao S.A.

www.pekao.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wrześniowa konferencja GrafConf w Toruniu
GrafConf powraca w tym roku z piątą edycją. Konferencja odbędzie się 7 września w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki w Toruniu, a jej program jest pełen inspirujących wystąpień, warsztatów i konsultacji z ekspertami.
Proevent świętuje ma 18 lat działalności
Udało nam się przez ten czas zrealizować setki eventów, które dla uczestników pozostają miłymi wspomnieniami, a dla nas i naszych klientów - sukcesami wartymi celebrowania. To nasza misja - tworzyć niezapomniane chwile i dostarczać profesjonalne usługi eventowe.
Influencer marketing rośnie i potrzebuje nowych standardów
W ubiegłym roku globalne wydatki na influencer marketing wyniosły blisko 35 mld dolarów[1], a prognozowane wzrosty najlepiej świadczą o rozwoju tego rynku. Niewątpliwie to jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów, którego globalna wartość jeszcze w tym roku ma osiągnąć 24 mld dolarów[2]. Zgodnie ze światowym trendem polski rynek także notuje wzrosty rok...
Wejdź na wyższy poziom: olimpijska kampania Visa
Visa, Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich oraz Paralimpijskich, startuje z nową europejską kampanią, w której olimpijczyjcy i paralimpijczycy z Team Visa zachęcają do podążania za swoimi pasjami i osiągania sukcesów.
Joomp współpracuje z targami Promosyon Show
Jest nam niezmiernie miło poinformować o kontynuacji naszej współpracy z Promosyon Show, największymi w Turcji targami produktów promocyjnych i reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764