logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bank Pocztowy i Adam Małysz promują kredyty gotówkowe

  PR 31.05.2023, przeczytano 543 razy
ilustracja

Bank Pocztowy rozpoczął kampanię reklamową kredytów gotówkowych. Adam Małysz, który od 5 lat pełni rolę Ambasadora, tym razem wcielił się w rolę rzecznika potrzeb klientów Banku Pocztowego. Działania realizowane będą według sprawdzonego  media mix’u emisji spotów w najchętniej słuchanych stacjach radiowych oraz intensywnych  działań prowadzonych  w internecie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bank-pocztowy-i-adam-malysz-promuja-kredyty-gotowkowe,400213,artykul.html

Kampania reklamuje kredyty gotówkowe Banku Pocztowego, które pomogą wesprzeć domowe budżety Polaków w trakcie większych wakacyjnych wydatków np. zakupu samochodu, wypoczynku czy remontu domu. Kredyt można uzyskać online, przez telefon, a także w stacjonarnych oddziałach Banku Pocztowego.

Kampania radiowa to mix spotów 60 i 15 sekundowych prezentujących ofertę kredytu BP, które tym razem przygotowaliśmy w wersji letniej i z „przymrużeniem oka”. Fabuła spotów to żartobliwe przekomarzanie się małżeństw, w kwestii spełnienia ich   wakacyjnych potrzeb i marzeń.

- Parafrazując przytoczone na egzaminie ósmoklasistów słowa Adama Małysza: Sama chęć nie wystarczy. Marzenie może w tobie drzemać i nigdy się nie obudzić, jeśli sam nie zechcesz go obudzić. Z bogatą ofertą kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym pomagamy spełnić wakacyjne marzenia naszych klientów - informuje Mariusz Gorzeń, Dyrektor Departamentu Marketingu i Analiz Biznesowych Banku Pocztowego.

Kampanię radiową będzie można usłyszeć na antenie największych polskich stacji, takich jak RMF, Radio ZET, Melo Radio, Radio Plus, Rock Radio, Anty Radio, Radio Pogoda, Złote Przeboje, Chilli Zet oraz wybrane regionalne rozgłośnie Polskiego Radia. Działania te prowadzone będą do 25 czerwca br. Bank Pocztowy zaplanował także silną kampanię internetową, której zadaniem będzie pozyskiwanie leadów kredytowych oraz budowanie świadomości oferty. W tym celu zostanie wykorzystany mix formatów: YouTube, Google, Facebook, MultiChannel Network oraz  PointOne. Działania w internecie będą prowadzone do 23 lipca br.

Za strategię komunikacji odpowiada agencja GRANDESI. Zakupem mediów zajmował się dom mediowy Media Direction OMD.

Źródło: Bank Pocztowy

www.pocztowy.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network uruchamia spektakularny ekran w Katowicach
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej. To drugi wielkoformatowy ekran spółki w regionie – tuż obok, na budynku dworca znajduje się drugi ekran Digital OOH. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
Creative Brand Stories realizuje strefy Tiger Energy Drink
Bossa Nova Events, jedna z agencji należących do grupy marketingowej Creative Brand Stories, drugi rok z rzędu odpowiada za realizację stref brandowych Tiger Energy Drink na festiwalach muzycznych i letnich wydarzeniach. 
Samsung Display Roadshow: Visual Experience Transformation – podsumowanie
13 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się konferencja wieńcząca trasę Samsung Display Roadshow “Visual Experience Transformation”, która przyniosła niezwykłe doświadczenia i inspiracje. Cykl obejmował pięć miast (Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków) i trwał od 16 maja do 13 czerwca, gromadząc łącznie ponad 400 gości. Samsung Display...
Ergo Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside
Sopocka firma kolejny rok z rzędu została sponsorem tytularnym gdańskiego festiwalu. Na ERGO Hestia Theatre Stage zagrają m.in. Kevin Morby, Hania Rani, RY X i Kasia Lins. Podczas Inside Seaside zostanie zaprezentowana wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż i zorganizowana dyskusja o literaturze.
Coca-Cola zaprasza do Warszawskiej Strefy Kibica
Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko okazja do kibicowania polskiej drużynie, lecz również idealny moment na wspólne spędzanie czasu. Coca-Cola zachęca do odwiedzenia Warszawskiej Strefy Kibica, której marka jest partnerem – na fanów piłki nożnej czekają transmisje sportowych zmagań oraz inne atrakcje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764