logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bank Pocztowy z nową kampanią i odświeżoną identyfikacją

  PR 01.10.2014, przeczytano 667 razy
ilustracjastrzałka

Ruszyła nowa kampania reklamowa Banku Pocztowego. Nowe spoty można zobaczyć przez najbliższe trzy miesiące w głównych kanałach telewizyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bank-pocztowy-z-nowa-kampania-i-odswiezona-identyfikacja,22771,artykul.html

Kampania promuje nową ofertę Banku Pocztowego – Pocztowe Konto ZawszeDarmowe. Bohaterom naszego spotu towarzyszą Aniołowie. Pozytywna postać Anioła Stróża pomaga nam zakomunikować fakt, że Klienci Banku Pocztowego to ludzie rozsądni, odpowiedzialnie traktujący swoje pieniądze. A Bank Pocztowy opiekuje się nimi, dba o ich wygodę, spokój i bezpieczeństwo, oferując uczciwą ofertę i będąc zaufanym strażnikiem finansów. Kampania telewizyjna prezentuje również nasze nowe logo - mówi Ewelina Sadowska-Pilc, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR Banku Pocztowego.

Bank Pocztowy przygotował dwie wersje spotów: 30- i 15-sekundową. Kampania zaczęła się 20 września br. i potrwa do końca listopada. Obejmuje telewizję (wszystkie główne kanały i wybrane stacje tematyczne), placówki Banku oraz Poczty Polskiej (ulotki, plakaty). Reklamy można również zobaczyć poprzez kanał YouTube Banku Pocztowego.

Kreacje telewizyjne i BTL przygotowała dla Banku Pocztowego agencja Ambasada BC. Spot został wyreżyserowany przez Łukasza Zadrzyńskiego. Za produkcję odpowiada Opus Film, a media zakupił dom mediowy Effective Media.

Nowym reklamom telewizyjnym towarzyszy odświeżona identyfikacja wizualna Banku Pocztowego. Nowe logo jest tożsame z nową identyfikacją Poczty Polskiej.  Zmienione zostało logo, jak również wszystkie materiały reklamowe BTL. Bank przygotował również nowe karty płatnicze i kredytowe dla Klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorców.

Bank Pocztowy do końca roku będzie stopniowo rewitalizował Placówki i Mikrooddziały. Do końca roku zmienione zostanie zewnętrzne oznaczenie sieci Banku Pocztowego. Pełna rewitalizacja obejmie w pierwszej kolejności Placówki w Elblągu, Wrocławiu i Gorzowie Wielkopolskim.

Źródło: Bank Pocztowy SA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mobile Vikings rośnie dzięki poleceniom, a nie reklamie
Wielcy Operatorzy inwestują budżety w reklamy z celebrytami.  Tymczasem Mobile Vikings - społecznościowy operator komórkowy - rośnie dzięki aktywności użytkowników. Jak to możliwe? Aż 8 na 10 Vikingów wskakuje na pokład z polecenia znajomego. Ich motywacją jest rekomendowanie tego, co dobre. Umożliwia to program poleceń. Działa od początku istnienia...
Heinz stworzył wyspę Fortnite
Heinz stworzył grę,  której celem jest rzucenie światła na pogarszający się stan zdrowia gleby na świecie.
Raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022”
Skuteczne budowanie przewag konkurencyjnych wiąże się z dziś wykorzystywaniem najnowocześniejszych dostępnych narzędzi. Jednymi z najpopularniejszych w ostatnim czasie stają się rozwiązania z dziedziny AI, które wspierają biznesy na przeróżnych frontach. Tematyce tej poświęcony jest raport „Artificial Intelligence SumUp for Business 2022” przygotowany we...
Bartosz Walat prelegentem konferencji I love Marketing & Technology
Bartosz Walat, senior copywriter w VMLY&R Poland, poprowadzi prezentację w bloku I love seo & content. W prezentacji pod tytułem "Już wystarczy tego contentu, naprawdę" Bartosz poruszy temat nadprodukcji treści, czyli pułapki, w którą sami czasem wpadamy.
Ultraszybki internet 5G od Plusa
Plus w ramach nowej platformy komunikacyjnej opublikował nowy spot z udziałem Anny Smołowik, Filipa Orlińskiego i Wojciecha Mecwaldowskiego. Zgodnie z założeniami platformy, spot w lekkim i swobodnym stylu pokazuje praktyczne możliwości 5G – tym razem pokazujemy jak 5G sprawdza się w grach. „Dźwignie wszystko i nie laguje” – czyli wszystko, czego potrzebują...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764