logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bank.pl - nowy portal o bankowości i finansach

  PR 15.11.2022, przeczytano 121 razy
ilustracja

Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji uruchomiło nowy portal o finansach i bankowości: BANK.pl. Nowa marka zastąpiła tym samym portal aleBank.pl. Rozwinięto linię redakcyjną i funkcjonalności, a całość zaprezentowano w nowej szacie graficznej. Serwis będzie dostarczać użyteczną wiedzę o świecie finansów, która pomoże podejmować trafne decyzje bankierom, ekonomistom oraz wszystkim osobom zainteresowanym efektywnym obrotem pieniądza i budowaniu siły własnej, sektora bankowego i całej gospodarki. W kolejnych miesiącach strona będzie sukcesywnie rozbudowywana o nowe sekcje tematyczne i narzędzia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bank.pl---nowy-portal-o-bankowosci-i-finansach,397978,artykul.html

BANK.PL zastępuje dotychczasową markę aleBank.pl. To nie jest jednak jedynie zmiana nazwy. Powstał nowoczesny portal z nowym layoutem, większą koncentracją na tematyce bankowej i finansowej, tworzony w ramach ścisłej współpracy z redakcją Miesięcznika Finansowego BANK.

- Po znaczących zmianach w Miesięczniku Finansowym BANK, wprowadzonych dwa lata temu, teraz prezentujemy nowy portal finansowy dla profesjonalistów oraz pasjonatów tematyki finansów. Wspólnie mamy ambicję być podstawowym źródłem informacji dla kadry kierowniczej pracowników sektora bankowego, ekspertów, ekonomistów, regulatorów, środowiska naukowego, liderów opinii oraz osób zainteresowanych gospodarką i finansami – wskazuje Paweł Minkina, redaktor naczelny Miesięcznika Finansowego BANK, wiceprezes Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Obserwowane zmiany w technologiach, finansach i bankowości niezwykle dynamicznie wpływają na naszą rzeczywistość. Wiele z nich będzie decydowało o realiach gospodarczych kolejnych dekad. Dziś nie znamy jednoznacznych odpowiedzi na tak podstawowe pytania, jak chociażby przyszłość ekologiczna, bezpieczeństwo regionów i krajów, rozwój energetyki czy kierunek obserwowanej rewolucji przemysłowej.

Konieczność predykcji przyszłości jest wpisane w DNA bankowości, a trafne decyzje finansowe wymagają szerokiej wiedzy, analizy i często myślenia wykraczającego poza standardowe ramy. Finansowanie zarówno tych największych, jak i tych rodzących się w garażu projektów, jest wynikiem kompleksowego monitorowania zachodzących zmian. Świat finansów opiera się więc na dewizie, że warto wiedzieć więcej, a w tak dynamicznie zmieniających się realiach ekonomicznych w szczególności warto wiedzieć więcej o gospodarce i bankowości.

Prezentacja poglądów, opinii, analiz oraz badań środowiska bankowego, opisywanie zachodzących zmian w sposób przekrojowy, poszukiwanie i omawianie tematów i problemów, które zadecydują o realiach gospodarczych przyszłości – to kierunek rozwoju nowego portalu BANK.PL.

- Odróżniając się od większości portali o tematyce ogólnogospodarczej naszą ambicją jest prezentacja treści i tematów przyciągających i inspirujących liderów bankowości, technologii i ekonomii – mówi Robert Lidke, redaktor naczelny BANK.pl.

Zmiany oznaczają poszerzenie grupy autorów oraz wprowadzenie unikalnych treści miesięcznika, jakimi są m.in.: wywiady z prezesami największych polskich banków, z uznanymi autorytetami naukowymi zajmującymi się branżą bankową, znanymi ekonomistami i analitykami finansowymi, a także artykuły i komentarze ekspertów instytucji i organizacji związanych z sektorem bankowym.

BANK.PL publikuje rzetelne, obiektywne, sprawdzone informacje. Prezentuje raporty, analizy, komentarze przygotowane przez uznanych ekspertów prawa bankowego, finansistów, ekonomistów, analityków rynków finansowych, specjalistów IT. BANK.PL to także szerokie, dogłębne relacje i omówienie konferencji branżowych organizowanych dla środowiska bankowego między innymi przy udziale Związku Banków Polskich, Centrum Prawa Bankowego i Informacji, Centrum AMRON, Warszawskiego Instytutu Bankowości, jak również innych instytucji i organizacji związanych z rynkiem finansowym i sektorem technologicznym, a także artykuły i komentarze ekspertów instytucji i organizacji związanych z sektorem bankowym.

Źródło: BANK.PL

www.bank.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Od początku swojego istnienia polski SentiOne zainwestował w rozwój sztucznej inteligencji ponad 42 mln zł. Obecnie firma monitoruje ponad 69,5 tys. źródeł w Internecie i przetwarza ponad 150 mln wzmianek dziennie, co przekłada się na wyższą skuteczność ich modeli AI. W ciągu ostatniego roku stworzyła silnik rozumienia języka naturalnego dla języka arabskiego i...
Zakończony w niedzielę turniej Australian Open oglądało na antenach Eurosportu aż 3,6 miliona widzów! Zmagania najlepszych tenisistek i tenisistów świata śledziło średnio 121 tys. widzów w Eurosporcie 1 i 33 tys. osób w Eurosporcie 2, co jest najlepszym wynikiem w historii relacji z turnieju w Melbourne.
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą do 30 kwietnia 2023 roku.
XTB gra z Kanałem Sportowym
Piłka nożna, boks czy mieszane sztuki walki - każdej z tych dyscyplin sportowych towarzyszą wielkie emocje. Punktów stycznych pomiędzy światem sportu, a inwestycjami jest wiele. Część z nich w nadchodzących miesiącach poznać będzie można na antenie Kanału Sportowego, który rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu...
Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764