logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bartek Rutkowski & Bartek Włodarczyk w Saatchi & Saatchi

  PR 13.10.2022, przeczytano 317 razy
ilustracja

Nowy team seniorski Bartłomiej Rutkowski,  Senior Copywriter i Bartosz Włodarczyk, Senior Art Director wzmocnią dział kreacji prowadzony przez Michała Pawłowskiego i Michała Desowskiego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bartek-rutkowski-and-bartek-wlodarczyk-w-saatchi-and-saatchi,397593,artykul.html

- Bartek i Bartek to świetni ludzie i świetni kreatywni. Właściwe osoby na właściwym miejscu  – mówią Michał i Michał, dyrektor kreatywny i dyrektor kreatywny w Saatchi & Saatchi.

Bartłomiej Rutkowski jest kreatywnym copywriterem z zacięciem wizualnym. Ukończył Psychologię Społeczną ze specjalizacjami Reklama i PR oraz Psychologia Mediów na Uniwersytecie SWPS. Ponad 10 lat temu trafił do świata reklamy z branży streetwear. Został laureatem konkursu YC Cyber w 2014 roku i wyróżnionym uczestnikiem Just Creatives Eurobest 2015. Na swoim koncie ma kilka nagród KTR i Effie.

Dotychczas pracował dla międzynarodowych agencji takich jak Ogilvy & Mather, Isobar, VMLY&R, a ostatnio dla 2012. Brał udział w tworzeniu zintegrowanych kampanii dla marek nju mobile, PLAY, Lidl, adidas, a przez ostatnie trzy lata opiekował się kreatywną stroną komunikacji marek Wyborowa, Ballantine’s i Absolut w roli Group Heada.

Bartosz Włodarczyk jest multidyscyplinarnym art directorem i projektantem pochodzącym z Poznania. Z wykształcenia inżynier oraz projektant graficzny, który stale poszukuje nowych dróg rozwoju. Z branżą związany od blisko 14 lat. Bartosz Włodarczyk to zdobywca wielu krajowych i międzynarodowych nagród oraz wyróżnień na festiwalach takich jak: Cannes Lions, Golden Drum, Eurobest, New York Festivals® Advertising Awards, KTR, Polish Graphic Design Awards i innych. Jest kilkukrotnym laureatem konkursu dla młodych kreatywnych Young Creatives.

Bartek zdobywał doświadczenie w największych polskich i międzynarodowych agencjach oraz studiach projektowych, takich jak McCann Worldgroup, Deloitte Digital, Saatchi & Saatchi, 180heartbeats + JvM, BNA czy The BEAST. Odpowiadał za kluczową komunikację i design m.in Mastercard, Unicef, WWF, McDonald’s czy Coca - Cola. Jest również autorem książki o historii designu marki E. Wedel. Jego specjalizacją jest tworzenie nowoczesnej komunikacji w nowych mediach, storytelling oraz branding.

Nowy team będzie pracował dla bieżących klientów agencji, jak również wspierał zdobywanie nowego biznesu wykorzystując swoje silne kompetencje aktywacyjno-digitalowe i designerskie.

Źródło: Saatchi & Saatchi

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Współpraca od początku opierała się na świadomych, synergicznych działaniach marketingowych w strefie online, w celu zwiększenia udziału w rynku e-commerce. Harbingers pomogło BoboWózkom w skutecznym i konsekwentnym budowaniu pozycji lidera w branży wózków i fotelików dziecięcych w e-commerce.
Nowe biuro P&G wykorzystuje rozwiązania przyjazne dla środowiska
Procter & Gamble od początku swojej działalności w Polsce jest jednym z cenionych pracodawców, oferującym nie tylko możliwości rozwoju zawodowego, ale także dbającym o to, by  tworzone przez firmę środowisko pracy było otwarte dla różnorodnych grup pracowników. Dlatego też stale przygląda się ich potrzebom. Zmieniające się w ostatnich latach modele pracy oraz oczekiwania,...
Klink International rozpoczyna współpracę z N42 creative solutions
Od stycznia 2023 roku za działania marketingowe i PR-owe KLINK INTERNATIONAL jednego z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego odpowiada agencja kreatywna N42. Współpraca ta, to kolejny krok w działaniach firmy KLINK związany z intensywnym rozwojem i planem osiągnięcia założonych celów strategicznych.
Waterdrop to firma, która powstała w 2016 roku w Austrii. Marka dba o ekologię, nie wykorzystuje tworzyw sztucznych i konserwantów. W swojej ofercie posiada rozpuszczalne w wodzie kapsułki z witaminami i ekstraktami roślinnymi, które nadają napojom owocowy smak. Waterdrop przyświecają dwie idee: dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz ograniczenie produkcji plastiku. Z kolei...
Agencja gamingowa Kool Things prolongowała umowę z Razer – wiodącą lifestylową marką dla graczy oraz pionierem rynku gaming hardware. Współpraca pomiędzy firmami trwa już 12 lat. W tym czasie agencja obsłużyła blisko 500 premier, a tylko w ostatnich 3 latach wsparła przedstawicieli mediów w stworzeniu niemal 2000 recenzji produktów marki Razer. Podpisana umowa przedłuża...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764