logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bartłomiej Stańczak liderem teamu ING w Mediahub

  PR 01.02.2023, przeczytano 643 razy
ilustracja

Bartłomiej Stańczak jako media communication director dołączył do domu mediowego Mediahub. Został liderem zespołu kompleksowo pracującego dla ING Banku Śląskiego SA, kluczowego klienta agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bartlomiej-stanczak-liderem-teamu-ing-w-mediahub,398842,artykul.html

Zadanie czuwania nad efektywnością biznesową projektów ING, powierzono doświadczonemu menedżerowi. Stańczak pracuje w branży od 12 lat. Zaczynał i większość kariery spędził w grupie OMD. Rozwijał się wspierając strategicznie i operacyjnie klientów z różnych sektorów. W ostatnich latach pracował dla Nivea oraz Tchibo - dla obu brandów był kluczowym kontaktem. W OMD pełnił również rolę supervisora tv oraz digital. Ostatnio pracował dla Shopee, gdzie jako szef mediów  koordynował launch marki na polskim rynku.

Natomiast dotychczasowy communication director - Witold Adamski, po ośmiu latach pracy w Mediahub, zamierza podjąć nowe wyzwania zawodowe. Pozostaje w branży, ale szczegółów jeszcze nie zdradza.   

- Razem z ING od lat skutecznie podejmujemy biznesowe wyzwania - komentuje zmianę warty w zespole Ewa Góralska, managing director Mediahub. - Nasze wysiłki wiele razy zdobyły uznanie branży - ogromną satysfakcją dają nam zwłaszcza wspólne Effie. I od zawsze jest to zasługą zaangażowanego w pracę zespołu wysokiej klasy, świetnie dobranych specjalistów. Witek zapisał ważną kartę w dotychczasowej historii tej współpracy. Jesteśmy pełni uznania dla jego profesjonalizmu. Dziękujemy i trzymamy kciuki za jego nowe plany. Jednocześnie marka ING od zawsze jest magnesem dla ambitnych ludzi. Właśnie takich jak Bartek, którzy razem z nami widzą dla siebie szansę rozwoju. Nie mamy wątpliwości, że przekazujemy jej obsługę w ręce mediowca z krwi i kości - dodaje i podkreśla, że nowy lider ma świetne referencje z rynku, w tym bardzo wysokie oceny klientów i współpracowników.

Do głównych zadań Stańczaka należy koncentracja na strategicznych celach ING, koordynacja pracy kilkunastoosobowego zespołu, a także w zależności od potrzeb włączenie w ten proces pozostałych ekspertów agencji.

-  Mimo niepewnych czasów na całym rynku, w nowym miejscu czuję wspaniałą energię i gotowość do innowacyjnej, przełomowej pracy dla klienta - wskazuje Stańczak. - Wierzę, że w połączeniu z moim cross-mediowym i strategicznym doświadczeniem to dobry potencjał dla dalszego rozwoju - dodaje.

Mediahub pracuje dla ING Banku Śląskiego od 24 lat. W ubiegłym roku po raz kolejny potwierdził swoje kompetencje, wygrywając globalny przetarg na obsługę marki na polskim rynku.

Źródło: Mediahub

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Etno Cafe: ziarna kawy stworzone przez influencerów
Z początkiem grudnia sieć Etno Cafe wprowadziła do sprzedaży limitowaną edycję ziaren kawy, które powstały we współpracy z popularnymi influencerami. Mieszanka została opracowana przez roasterów zgodnie ze wskazówkami internetowych twórców.
Proces produkcji Polskiej Wódki na muralu Tytusa Brzozowskiego
Na warszawskiej Pradze, w Muzeum Polskiej Wódki odsłonięto najnowszy mural autorstwa Tytusa Brzozowskiego. Tym samym wzbogacił on Szlak murali imienia artysty, którym Warszawska Organizacja Turystyczna zachęca do okrywania stolicy w niekonwencjonalny sposób. Znany z zamiłowania do Warszawy malarz, zobrazował tym razem proces produkcji Polskiej Wódki, zbierając w jeden...
OKK! - Droga do własnej pracowni
Podczas studiów architektonicznych młodzi adepci zdobywają głównie wiedzę techniczną i artystyczną. Często pomijane są zaś kluczowe aspekty dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Po zakończeniu edukacji wielu absolwentów staje przed wyzwaniem - wiedzą, jak projektować, ale nie mają pojęcia, jak rozpocząć własną drogę w branży. Brak tej świadomości...
Polska pracownia Tremend z I Nagrodą w konkursie WAF 2023
Wnętrza Royal Tulip Warsaw Apartments zostały docenione na prestiżowym World Architecture Festival 2023 w Singapurze. Realizacja polskiej pracowni Tremend nie tylko znalazła się na konkursowej „krótkiej liście”, ale też pokonała pozostałe projekty z całego świata, zdobywając I Nagrodę w kategorii INSIDE –...
Rekordowa aktywność w branży eventowej
W tym roku firmy związane z szeroko rozumianym konsultingiem oraz organizacją wydarzeń przeżywają okres dynamicznego wzrostu. Dun & Bradstreet Poland na zlecenie ClickMeeting przeprowadziło analizę, z której wynika, że 40 proc. przedsiębiorstw związanych z eventami, wystawami oraz kongresami znajduje się w dobrej kondycji finansowej. Jednak pomimo polaryzującej sytuacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764