logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bartosz Pilkowski dołącza do zespołu Roland DG

  PR 06.12.2013, przeczytano 1902 razy

Bartosz Pilkowski został nowym Country Managerem w Roland DG North Europe.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bartosz-pilkowski-dolacza-do-zespolu-roland-dg,20398,artykul.html

Nowy manager będzie odpowiadał za bieżącą działalność firmy w Polsce, marketing oraz współpracę z krajowymi dystrybutorami. Bartosz Pilkowski posiada 14-letnie doświadczenie w branży, poprzednio zajmował się dystrybucja urządzeń Roland w firmie JetMedia.

Pilkowski przyznaje, że jest wyjątkowo dumny z objęcia tej funkcji podkreślając swoją dobrą orientację zarówno wśród użytkowników urządzeń marki Roland jak i ogólnie w polskim rynku druku wielkoformatowego, który będzie się według niego stawał bardzo atrakcyjny w najbliższych latach.

Źródło: Roland DG

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sarota PR w sieci Worldcom Public Relations Group
SAROTA PR dołączyła do Worldcom Public Relations Group – globalnej sieci agencji PR. Jest zarazem jedynym polskim członkiem grupy. Dzięki temu zyskuje możliwość wymiany doświadczeń z czołowymi agencjami z całego świata oraz udziału we wspólnych międzynarodowych projektach.
“Odwrócony świat” to tytuł siódmej, ogólnopolskiej kampanii społecznej Fundacji Avalon, współfinansowanej ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Fundacja Avalon opublikowała na swojej stronie zapytanie ofertowe dla agencji, które byłyby zainteresowane współpracą przy realizacji kampanii. 
White Toner Academy powraca do Polski
White Toner Academy to międzynarodowe wydarzenie organizowane przez producenta papierów termotransferowych Forver. W zeszłym roku polska odsłona WTA odbyła się we współpracy z API.PL i OKI. Ze względu na duże zainteresowanie White Toner Academy powraca do Polski – tym razem jako jedne z zajęć w ramach cyklu Akademii Technologii Zdobienia 2.0.
PRZElew wspiera kampanię i loterię Przelewy24
Serwis Przelewy24 zaprasza na drugą edycję PRZEloterii. Sympatyczny PRZElew w wakacyjnej odsłonie przygotował wspaniałe nagrody. Partnerami głównymi akcji są Visa i Mastercard. PRZEpartnerami wybranych nagród tygodniowych są marki Itaka, simplybuy.pl i al.to.
Historia gier wideo ożywiona przez Panasonic w Oxo Museo
W samym sercu Malagi, muzeum Oxo Museo oddaje hołd historii gier wideo, prezentując je w zupełnie nowym świetle. Dzięki współpracy z Panasonic Connect i ich zaawansowanej technologii audio-wizualnej, muzeum stworzyło przestrzeń immersyjną 360º, która przenosi odwiedzających w sam środek wirtualnego świata gier.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764