logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Be EKO z API.PL

| 02.04.2020 14:04

API.PL wprowadza do oferty ekologiczne media i podłoża do druku. Eko media są zdecydowanie bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego niż tradycyjne podłoża, w których do produkcji używa się PVC.

Miniaturka

W asortymencie eko mediów znajdują się materiały na banery, billboardy, rollupy, grafiki wystawiennicze, kasetony, plakaty i materiały display, a nawet podświetlane reklamy typu citylight. W ofercie są też folie różnego przeznaczenia (w tym folie podłogowe), tapety, materiały elektrostatyczne i laminaty. Są to produkty uznanych marek: Drytac, Decal, Guandong, ClingZ, AsphaltWalk oraz OptiMedia i Vesline.

Miniaturka

W zależności od typu, z powodzeniem można je stosować na wszystkie rodzaje podłoży: szkło, metal, tynk, beton, asfalt, drewno, płyta meblowa i podłoża papierowe. Część z nich jest też repozycjonowalna, co oznacza, że można aplikować je wielokrotnie. Dają się łatwo usuwać z podłoża, bez jego uszkodzenia.

Miniaturka

Materiałami, w których pokładane są największe nadzieje jeśli chodzi o poszukiwanie alternatywnych materiałów dla druku wielkoformatowego, są: PP (polipropylen), PET (politereftalan etylenu) oraz PE (polietylen). Proces ich recyklingu jest dużo bezpieczniejszy i mniej uciążliwy dla środowiska oraz tańszy. Zaletami wymienionych tworzyw jest możliwość ich powtórnego użycia i przetworzenia. Ich degradacja w środowisku jest zdecydowanie mniej szkodliwa niż PVC. Materiały z tych surowców stanowią główny trzon EKO oferty API.PL.

Miniaturka

Pełna oferta eko mediów API.PL dostępna jest
TUTAJ

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 40
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 178.43.82.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764