logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Be Media dla Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego

  PR 29.11.2018, przeczytano 357 razy
ilustracjastrzałka

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny rozstrzygnął trwający od października przetarg na realizację kampanii informacyjnej w komunikacji miejskiej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-be-media-dla-narodowego-instytutu-zdrowia-publicznego,380335,artykul.html

W wyniku przetargu została wybrana agencja reklamowa BE Media, która będzie odpowiedzialna za przygotowanie spotu oraz przeprowadzenie kampanii na ekranach multimedialnych w transporcie publicznym.

Projekt jest realizowany w ramach programu „Edukacja zdrowotna w profilaktyce urazów i promocji bezpieczeństwa” . Jego celem jest promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia oraz zachęcenie osób starszych i ich opiekunów do zachowań profilaktycznych, które zminimalizują ryzyko urazów w miejscu zamieszkania.

Emisja spotu rozpoczęła się w poniedziałek tj. 26.11.2018 r. Spot reklamowy jest wyświetlany na ekranach w autobusach i tramwajach w wybranych miastach w Polsce. Kampanii towarzyszą warsztaty edukacyjne.

Źródło: BE Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polska Izba Artykułów Promocyjnych z dniem 19.06.2019 roku przedłużyła współpracę z Kancelarią Kuźma, Organa i Wspólnicy Spółka Partnerska Radców Prawnych w zakresie pomocy prawnej dla Członków PIAP.
Prawie połowa konsumentów deklaruje, że urządzenia elektroniczne ułatwiają im zakupy w sklepach stacjonarnych. Uważają tak głównie klienci w wieku 18-45 lat, a jak przewidują autorzy raportu firmy doradczej Deloitte „Koniec ery dwóch światów. Wpływ narzędzi cyfrowych na zakupy Polaków 2019” ich liczba będzie wzrastać w kolejnych...
#Zdrowiepań – Gala Finałowa kampanii
W czwartek, 13 czerwca w Global Expo, odbyła się uroczysta Gala podsumowująca X edycję Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej "Piękna, bo Zdrowa". Inicjatorem jest Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości, która od 12 lat skupia się i zwraca uwagę na wciąż istniejący problem chorób ginekologiczno-onkologicznych wśród kobiet w Polsce. Podczas uroczystości zostały wręczone...
Olympus: Telekonwerter i aktualizacja oprogramowania OM-D E-M1 Mark II
M.Zuiko Digital 2x Telekonwerter MC-20 podwaja długość ogniskowej używanego obiektywu, gwarantuje mobilność i pozwala fotografować w każdych warunkach atmosferycznych. Telekonwerter współpracuje z obiektywami M.Zuiko Digital ED 300mm F4.0 IS PRO, ED 40-150mm F2.8 PRO oraz ED 150-400mm F4.5 TC1.25x IS PRO (dostępny wkrótce). 2x Telekonwerter MC-20 trafi do sprzedaży na początku...
Nowości Feiyutech w ofercie Foxfoto
Firma Foxfoto – wyłączny dystrybutor marki FeiyuTech – ma przyjemność przedstawić najnowsze produkty w ofercie tej marki.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764