logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Beata Kozidrak i "Brzydula" w majówkowych audycjach Radia Złote Przeboje

  PR 27.04.2021, przeczytano 185 razy
ilustracja

"Zabierz Radio Złote Przeboje na majówkę!" - z takim hasłem stacja rozpocznie tegoroczny długi weekend majowy już w piątek, 30 kwietnia. W specjalnych programach Radia Złote Przeboje pojawią się goście - Beata Kozidrak oraz serialowa para Ula i Marek Dobrzańscy, czyli aktorzy Julia Kamińska i Filip Bobek. Słuchacze rozgłośni poznają również ciekawostki o grach planszowych i flagach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/beata-kozidrak-i-_brzydula_-w-majowkowych-audycjach-radia-zlote-przeboje,391246,artykul.html

Radio Złote Przeboje rozpocznie tegoroczną majówkę w piątek, 30 kwietnia - audycją Marzeny Rogalskiej "Piątek jak marzenie". Słuchacze będą mogli w niej wygrać limitowane radioodbiorniki Radia Złote Przeboje i dzięki nim słuchać muzyki, gdzie tylko chcą. Audycja pod hasłem "Zabierz Radio Złote przeboje na majówkę!" pojawi się na antenie o godz. 14:00 i potrwa do 18:00.

W sobotę, 1 maja redakcja Radia Złote Przeboje zaprosi słuchaczy na wyjątkowe spotkanie z Beatą Kozidrak. O początkach muzycznej drogi artystki, o tym, czego jeszcze chce dokonać na scenie, jaka jest w domu i na co dzień, a także o jej nowej książce "Beata. Gorąca krew" porozmawia z Beatą Kozidrak Piotr Jaworski. W programie pojawią się też najpiękniejsze piosenki Beaty Kozidrak i Bajmu z osobistym komentarzem piosenkarki. Audycji "Znów przyszedł maj w Radiu Złote Przeboje" będzie można słuchać w godz. 10:00 - 18:00.

Dlaczego flaga Nepalu ma dziwny kształt? Na fladze którego kraju znajduje się karabin maszynowy, a który ma wpisany w swe barwy tonący statek? O tym opowie słuchaczom Odeta Moro w niedzielę, 2 maja - w Dniu Flagi. Audycja "Sztandarowy program" nadawana będzie od 10:00 do 13:00.

Fani fabularnych gier planszowych siedzą i grają długie godziny, inni wybierają Twistera, a są tacy, którzy wciąż mają w szufladzie Masterminda. Historię gier dla małych i dużych przybliży słuchaczom Tomasz Brhel w audycji "Wszystko gra" - 2 maja między 17:00 a 21:00.

Natomiast w poniedziałek, 3 maja na wielki test zgodności charakterów wpadną do Radia Złote Przeboje "BrzydUla", czyli Julia Kamińska oraz Marek Dobrzański, czyli Filip Bobek. Jak dobrze się znają, czy mogliby zostać małżeństwem w prawdziwym, nie tylko filmowym świecie? O to zapyta gości Kamil Baleja w programie nadawanym w godz. 12:00 - 16:00.

Majówkową ramówkę Radia Złote Przeboje wspierają: promocja na antenie, na zloteprzeboje.pl oraz w mediach społecznościowych, a także działania reklamowe prowadzone w internecie - na platformie YouTube i Facebooku. Kampanię przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sport.pl, jeden z najważniejszych serwisów sportowych w Polsce, stawia kolejny krok w esportowej branży. Tym razem serwis został partnerem medialnym prestiżowych rozgrywek ESL Mistrzostw Polski organizowanych przez jednego z gigantów branży esportowej w naszym kraju – ESL Polska.
„Słuchaj gdziekolwiek jesteś” - nowa kampania Radia Tok FM w aglomeracji śląskiej
W poniedziałek, 10 maja 2021 r. pod hasłem „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia TOK FM obejmująca prasę, internet i nośniki reklamy zewnętrznej. Dzięki działaniom prowadzonym lokalnie zespół stacji będzie zachęcać wszystkich mieszkańców aglomeracji śląskiej do słuchania programu TOK FM w internecie.
8 maja premiera szóstego sezonu „Comedy Club”
Comedy Central zaprasza na najzabawniejszą premierę tej wiosny! W sobotę, 8 maja stacja wystartuje z szóstym sezonem popularnego formatu „Comedy Club”. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30. Gospodarzem szóstego sezonu stand-up’owego show jest Rafał Rutkowski.
Wyniki badania Mediapanel za kwiecień 2021
Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu, realizowanego od października 2020 r. według nowej, ulepszonej metodologii: rankingi wydawców i witryn internetowych oraz audytowanych aplikacji.
„To tylko kilka dni” nowym programem TTV, w którym znane osoby przejmują opiekę nad osobami niepełnosprawnymi
„To tylko kilka dni” to pozytywne i burzące stereotypy spotkanie dwóch światów. Roli opiekunów osób niepełnosprawnych podjęli się między innymi Basia Kurdej-Szatan, Dagmara Kaźmierska, Sławomir (Paweł Zapała), Michał Koterski oraz Daniel Kuczaj. Spotkają się oni z ludźmi, którzy na co dzień potrzebują wsparcia osób trzecich....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764