logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Benq wspiera inicjatywę One Tree Planted w konkursie „Inspiracja w naturze”

  PR 14.01.2022, przeczytano 123 razy

Firma BenQ ogłosiła konkurs dla projektantów „Inspiracja w naturze” i we współpracy z One Tree Planted będzie sadzić jedno drzewo za każdą pracę spełniającą wymogi regulaminu konkursu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/benq-wspiera-inicjatywe-one-tree-planted-w-konkursie-_inspiracja-w-naturze_,394394,artykul.html

One Tree Planted to organizacja typu non-profit realizująca - z udziałem społeczności lokalnych - globalne projekty mające wpływ na przyrodę, ludzi i dzikie zwierzęta. BenQ będzie wspierać jeden z realizowanych już projektów w Europie i szacuje, że zasadzone zostaną setki drzew, bazując na popularności w środowisku europejskich projektantów, poprzednich, corocznych konkursów.

Steve Chu, Prezes BenQ Europe powiedział: - Nasza decyzja o wspieraniu One Tree Planted w naturalny sposób pasuje do kampanii, która dotyczy czerpania inspiracji z natury. Nasze firmowe przesłanie - Ponieważ to ma znaczenie (Because it matters) - wydaje się być szczególnie na czasie teraz gdy pandemia pomogła nam wszystkim docenić wartość przyrody. Współpracą tą potwierdzamy nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i wspieramy niezwykle wartościowy projekt ponownego zalesiania czyli sadzenia drzew w całej Europie.

Konkurs BenQ DesignVue „Inspiracja w naturze” stawia przed projektantami zadanie stworzenia wygaszacza ekranu zainspirowanego przyrodą. Uczestnicy mają szansę wygrania monitora BenQ DesignVue oraz nagrody pieniężnej w wysokości 1000 €. Konkurs realizujemy z LUMESCA GROUP, naszymi partnerami, ekspertami w dziedzinie obróbki obrazu i grafiki.

Jury konkursu składa się z renomowanych specjalistów w swoich dziedzinach, w tym artystki wizualnej Flóry Borsi, projektanta grafiki i instruktora Adobe Expert Martina Perhiniaka oraz artysty cyfrowego Nemanjego Sekulica. Wszystkim zainteresowanym udziałem w konkursie BenQ życzy by przyroda była ich muzą podczas eksploracji i doświadczania jej piękna.

Ostateczny termin przesyłania prac upływa 30 listopada 2021 r., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni 15 grudnia 2021 r. lub niedługo potem.

Źródło: BenQ Corporation

www.benq.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na plakat 55. Festiwalu im. Jana Kiepury
Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju ogłasza konkurs na projekt plakatu Festiwalu im. Jana Kiepury.
Znamy mistrzów wojewódzkich, zdobywców nagród Świeć się z Energą
Zakończył się regionalny etap plebiscytu Świeć się z Energą, w którym internauci oddali łącznie prawie 508 tys. głosów i wybrali 16 najpiękniej świątecznie oświetlonych miast w całej Polsce. W dorocznej akcji Energi z Grupy ORLEN każda z miejscowości już wygrała i zdobyła na dobroczynne cele warte 10 000 zł zestawy energooszczędnych sprzętów. Przed nami finałowa...
Feta 2022 – konkurs na plakat festiwalu
Gdański Archipelag Kultury Plama zaprasza do udziału w konkursie na plakat Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA. Do wygrania jest 5 tys. zł.
Labo Print S.A. z tytułem Solidny Pracodawca Roku 2021
Międzynarodowy dostawca na rynku kompleksowych rozwiązań reklamowych, ale również lokalny, Wielkopolski pracodawca, który dzięki zaangażowanej grupie specjalistów i pasjonatów, nieustannie rozwija swoją ofertę oraz śmiało wkracza na kolejne rynki europejskie.
Make me! 2022 - trwa rekrutacja do konkursu
Międzynarodowy konkurs wzorniczy make me! to jedno z najbardziej innowacyjnych wydarzeń w dziedzinie projektowania w Europie i kluczowy element Łódź Design Festival. Najważniejszym celem make me! jest prognozowanie nadciągających trendów, odważnych idei, oraz wsparcie młodych projektantów, którzy są gotowi do startu. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764