logo
WIADOMOŚCI

Bezpieczeństwo reklamy zewnętrznej w kampanii Billboard-X

Billboard-X  PR 12.10.2017, przeczytano 356 razy

Reklama zewnętrzna to obecnie jedno z bardziej popularnych narzędzi komunikacji marketingowej. Szeroki wybór ofert, nośników, lokalizacji pozwala na zaplanowanie niemalże dowolnej kampanii o dowolnym zasięgu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bezpieczenstwo-reklamy-zewnetrznej-w-kampanii-billboard-x,34087,artykul.html

Z całkowitą pewnością można stwierdzić, że reklama zewnętrzna może, ba, musi być bezpieczna. Bezpieczeństwo i jakość idą w parze, pozytywnie wpływając na wizerunek reklamodawcy. Potargana na wietrze reklama, rusztowanie chylące się do ziemi czy połamany billboard działają bardzo negatywnie i mogą skutecznie zniechęcić potencjalnego klienta do skorzystania z oferty takiego reklamodawcy. Od kilku lat obserwujemy również w Polsce pogorszenie warunków pogodowych – mamy do czynienia z silniejszymi niż dawniej wiatrami, huraganami, trąbami powietrznymi czy intensywnymi burzami.

Firma Billboard-X postawiła sobie jeden cel: chce budować (i buduje!) najbezpieczniejsze reklamy w Polsce. Ta dewiza, w połączeniu z przytoczonymi powyżej argumentami stała się bodźcem do zorganizowania kampanii informacyjnej #BezpiecznyOutdoor, której efektem ma być zwiększenie bezpieczeństwa w branży reklamy zewnętrznej w Polsce.

Działania informacyjne ukierunkowane są zarówno na klientów końcowych, zamawiających swoje reklamy u różnych producentów jak i bezpośrednio do innych firm, które współtworzą przestrzeń reklamową w Polsce. - Naszym celem jest edukacja i komunikowanie zalet wynikających z budowania i inwestowania w konstrukcje reklamowe czy billboardy wysokiej jakości. Atestowana stal, obliczenia konstrukcyjne, odpowiednie obciążenie - to tylko najbardziej podstawowe elementy na które należy zwracać uwagę - mówi Dawid Stanisz, właściciel marki Billboard-X i koordynator akcji.

Źródło: Billboard-X

www.billboard-x.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Billboard-X

(Dawid Stanisz)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Akademia Car Wrappingu czyli auto folie w praktyce - edycja 6
Akademia Car Wrappingu to cykl szkoleniowo-warsztatowy firmy Integart organizowany wraz z marką Arlon oraz mistrzem świata car wrappingu – Piotrem Cińskim. Już wkrótce, bo w terminie 18-20.04.2018 roku odbędzie się kolejna, VI edycja tego cyklu. Warsztaty cieszą się znaczną i niesłabnącą popularnością, co świadczy o zapotrzebowaniu na doskonalenie usług polskiego rynku aplikatorski...
Kampania linii Ze Świata Natury Dr. Oetkera
„Słodka Wielkanoc naturalnie!” to hasło kampanii reklamowej naturalnych dodatków do pieczenia Dr. Oetkera, prowadzonej równolegle w TV, prasie i Internecie.
Kolejne urządzenia z serii VersaLink i AltaLink zostały nagrodzone przez BLI. W ostatnim czasie aż 13 urządzeń firmy zdobyło wyróżnienie ośrodka.
Wizerunkowy film firmy Komfort
Podłoga to najważniejszy element dekoracyjny wnętrza, który nadaje aranżacji niepowtarzalnego charakteru. Od zawsze towarzyszy nam w najważniejszych chwilach życia. KOMFORT inspiruje do wyboru podłogi, która spełnia nasze indywidualne potrzeby. Marka przy współpracy z agencją komunikacji marketingowej Abanana przygotowała film wizerunkowy, w którym podłoga gra rolę głównego bohatera. ...
Oranżada Hellena w nowej odsłonie
Oranżada Hellena poddała metamorfozie grafikę na opakowaniach swoich produktów. Marka umieściła na nich logotyp w formie kapsla. Zmiana dotyczy wszystkich napojów marki Oranżada Hellena, oranżady musującej w proszku, a także Galaretki czerwonej o smaku oranżady Hellena.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone