logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bezpieczeństwo reklamy zewnętrznej w kampanii Billboard-X

  PR 12.10.2017, przeczytano 924 razy

Reklama zewnętrzna to obecnie jedno z bardziej popularnych narzędzi komunikacji marketingowej. Szeroki wybór ofert, nośników, lokalizacji pozwala na zaplanowanie niemalże dowolnej kampanii o dowolnym zasięgu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bezpieczenstwo-reklamy-zewnetrznej-w-kampanii-billboard-x,34087,artykul.html

Z całkowitą pewnością można stwierdzić, że reklama zewnętrzna może, ba, musi być bezpieczna. Bezpieczeństwo i jakość idą w parze, pozytywnie wpływając na wizerunek reklamodawcy. Potargana na wietrze reklama, rusztowanie chylące się do ziemi czy połamany billboard działają bardzo negatywnie i mogą skutecznie zniechęcić potencjalnego klienta do skorzystania z oferty takiego reklamodawcy. Od kilku lat obserwujemy również w Polsce pogorszenie warunków pogodowych – mamy do czynienia z silniejszymi niż dawniej wiatrami, huraganami, trąbami powietrznymi czy intensywnymi burzami.

Firma Billboard-X postawiła sobie jeden cel: chce budować (i buduje!) najbezpieczniejsze reklamy w Polsce. Ta dewiza, w połączeniu z przytoczonymi powyżej argumentami stała się bodźcem do zorganizowania kampanii informacyjnej #BezpiecznyOutdoor, której efektem ma być zwiększenie bezpieczeństwa w branży reklamy zewnętrznej w Polsce.

Działania informacyjne ukierunkowane są zarówno na klientów końcowych, zamawiających swoje reklamy u różnych producentów jak i bezpośrednio do innych firm, które współtworzą przestrzeń reklamową w Polsce. - Naszym celem jest edukacja i komunikowanie zalet wynikających z budowania i inwestowania w konstrukcje reklamowe czy billboardy wysokiej jakości. Atestowana stal, obliczenia konstrukcyjne, odpowiednie obciążenie - to tylko najbardziej podstawowe elementy na które należy zwracać uwagę - mówi Dawid Stanisz, właściciel marki Billboard-X i koordynator akcji.

Źródło: Billboard-X

www.billboard-x.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Billboard-X

(Dawid Stanisz)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oyakata z nową kampanią i loterią promocyjną „O Ya! Ka Kasa!”
Wystartowała kampania marki OYAKATA (Ajinomoto), producenta dań i zup instant z makaronem, promująca nowe smaki z linii azjatyckiej i japońskiej. Kampanię wspiera loteria konsumencka z hasłem „O YA! KA KASA!”.
Salony Agata: Ambasadorki marki promują kolekcję Qubik w nowym spocie TV
Każdy z nas marzy o idealnej kuchni. Dlatego sieć Salonów Agata przygotowała ofertę dla wszystkich tych, którzy chcą szybko, funkcjonalnie, a co ważne – jakościowo zaprojektować tę przestrzeń. Klienci marki mogą skorzystać z szerokiej oferty mebli modułowych Qubik, dzięki którym stworzą kuchnię pod wymiar pomieszczenia. W najnowszym spocie reklamowym z udziałem...
Historia Polskich Marek – nowy projekt fotograficzny PAP
Polska Agencja Prasowa ruszyła z projektem fotograficznym Historia Polskich Marek, w ramach którego organizuje tematyczne wystawy archiwalnych zdjęć PAP. Na dedykowanej stronie będą publikowane unikatowe fotografie, artykuły i filmy pokazujące rozwój polskich przedsiębiorstw.
Co łączy Baranią Górę z Gdańskiem? Oczywiście - największa rzeka w Polsce! Pora ją posprzątać! Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski, wspólnie z bankiem Credit Agricole i spółką EFL rozpoczynają wspólnie trzecią wielką akcję ekologiczną - Wiślaną Odyseję. W ciągu dziesięciu miesięcy posprzątają brzegi królowej polskich...
Rusza kolejna odsłona kampanii telewizyjnej Selgros Cash & Carry
„W Selgros zrealizujesz Twoją ulubioną listę zakupów” informuje najnowszy spot sieci handlowej Selgros Cash & Carry. Będzie on emitowany od 16 stycznia, inaugurując tym samym rozpoczęcie obchodów 25 lat obecności marki na polskim rynku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764