logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bezplatne szkolenie SEO z okazji Dnia Kobiet

  PR 07.03.2016, przeczytano 642 razy

Od kilku lat międzynarodowe badania wykazują, że Polki są najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Europie i coraz więcej z nich prowadzi własne firmy. By wspomóc takie kobiety, agencja widzialni.pl przygotowała bezpłatne szkolenie pozwalające pozyskać konkretną wiedzę w obszarze pozycjonowania i marketingu w wyszukiwarkach. Zapisy ruszają 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, a zgłoszenia wysyłać można do 25 marca 2016 roku. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bezplatne-szkolenie-seo-z-okazji-dnia-kobiet,27742,artykul.html

Celem spotkania jest podwyższenie wiedzy z zakresu marketingu online i poszerzenie kompetencji z zakresu SEO kobiet przedsiębiorczych. - Jeżeli jesteś kobietą i prowadzisz własny biznes, zarządzasz zespołem ludzi, pełnisz funkcje kierownicze, nadzorujesz pracę określonego działu w firmie lub zasiadasz w zarządzie, to szkolenie jest dla Ciebie. Pomożemy w realizacji zawodowych celów – mówi Michał Chudyszewicz, dyrektor sprzedaży w agencji widzialni.pl.

W czasie szkolenia uczestniczki będą miały możliwość zgłębienia wiedzy nt. promocji witryny w wynikach organicznych wyszukiwarki Google, poznają metody pozycjonowania, dowiedzą się, jaka jest rola SEO w sprzedaży, HR oraz kreowaniu wizerunku firmy oraz jak pozycjonować biznes lokalny.

Szkolenie poprowadzi Michał Chudyszewicz, który od 2011 roku współpracuje z kluczowymi Klientami w firmie widzialni.pl, obecnie na stanowisku dyrektora sprzedaży. Specjalizuje się m. in. w budowaniu strategii pozycjonowania szerokiego, szkoleniach z zakresu SEO oraz SEO Copywritingu.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Wcześniej należy zgłosić chęć udziału i zapisać się, wypełniając krótki formularz dostępny na blogu firmy widzialni.pl (http://blog.widzialni.pl/bezplatne-szkolenie-z-pozycjonowania).

  • Adresaci szkolenia: Kobiety pełniące funkcje kierownicze, właścicielki firm
  • Liczba godzin: 4
  • Liczba kobiet: 40
  • Data: 14 kwietnia 2016 roku
  • Miejsce szkolenia: Business Link Poznań, ul. Baraniaka 88E, Poznań
  • Koszt szkolenia: bezpłatne
  • Termin wysyłania zgłoszeń: 25 marca 2016

Źródło: widzialni.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764