logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bezplatne szkolenie SEO z okazji Dnia Kobiet

  PR 07.03.2016, przeczytano 703 razy

Od kilku lat międzynarodowe badania wykazują, że Polki są najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Europie i coraz więcej z nich prowadzi własne firmy. By wspomóc takie kobiety, agencja widzialni.pl przygotowała bezpłatne szkolenie pozwalające pozyskać konkretną wiedzę w obszarze pozycjonowania i marketingu w wyszukiwarkach. Zapisy ruszają 8 marca, z okazji Dnia Kobiet, a zgłoszenia wysyłać można do 25 marca 2016 roku. 


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bezplatne-szkolenie-seo-z-okazji-dnia-kobiet,27742,artykul.html

Celem spotkania jest podwyższenie wiedzy z zakresu marketingu online i poszerzenie kompetencji z zakresu SEO kobiet przedsiębiorczych. - Jeżeli jesteś kobietą i prowadzisz własny biznes, zarządzasz zespołem ludzi, pełnisz funkcje kierownicze, nadzorujesz pracę określonego działu w firmie lub zasiadasz w zarządzie, to szkolenie jest dla Ciebie. Pomożemy w realizacji zawodowych celów – mówi Michał Chudyszewicz, dyrektor sprzedaży w agencji widzialni.pl.

W czasie szkolenia uczestniczki będą miały możliwość zgłębienia wiedzy nt. promocji witryny w wynikach organicznych wyszukiwarki Google, poznają metody pozycjonowania, dowiedzą się, jaka jest rola SEO w sprzedaży, HR oraz kreowaniu wizerunku firmy oraz jak pozycjonować biznes lokalny.

Szkolenie poprowadzi Michał Chudyszewicz, który od 2011 roku współpracuje z kluczowymi Klientami w firmie widzialni.pl, obecnie na stanowisku dyrektora sprzedaży. Specjalizuje się m. in. w budowaniu strategii pozycjonowania szerokiego, szkoleniach z zakresu SEO oraz SEO Copywritingu.

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne. Wcześniej należy zgłosić chęć udziału i zapisać się, wypełniając krótki formularz dostępny na blogu firmy widzialni.pl (http://blog.widzialni.pl/bezplatne-szkolenie-z-pozycjonowania).

  • Adresaci szkolenia: Kobiety pełniące funkcje kierownicze, właścicielki firm
  • Liczba godzin: 4
  • Liczba kobiet: 40
  • Data: 14 kwietnia 2016 roku
  • Miejsce szkolenia: Business Link Poznań, ul. Baraniaka 88E, Poznań
  • Koszt szkolenia: bezpłatne
  • Termin wysyłania zgłoszeń: 25 marca 2016

Źródło: widzialni.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W maju do Stowarzyszenia Producentów Reklamowych (SPR) dołączyły dwie nowe firmy specjalizujące się w postprodukcji: Xantus oraz Locomotive, powiększając grono zrzeszonych studiów do 29. Nowi członkowie wzmocnią sekcję postprodukcji oraz grupy robocze zajmujące się szkoleniami i zagadnieniami AI.
Letnia aktywacja Peroni od Hand Made
Agencja Hand Made wygrała przetarg i poprowadzi działania w ramach letniej kampanii Peroni, marki należącej do Kompanii Piwowarskiej.
Luckyyou dla Stowarzyszenia mali bracia Ubogich
Wystartowała kampania społeczna „Co za różnica?” promująca wolontariat na rzecz osób starszych i samotnych w ramach Programu „Obecność” Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Za kompleksową realizację akcji odpowiada agencja LUCKYYOU.
Walk Creative wspiera Sony Europe
Agencja Walk Creative po wygranym przetargu wsparła Sony Europe B.V. Oddział w Polsce przy wprowadzeniu nowych produktów na polski rynek. W ramach kampanii powstało pięć spotów, w których główny bohater, jeden z najpopularniejszych polskich raperów White 2115, i produkty z nowej serii ULT POWER SOUND znajdują się w zupełnie różnych,...
Energetyczna kampania od Warki Energy
Napój energetyczny Warka Energy powstał z myślą o młodych dorosłych. To także im dedykowana jest najnowsza kampania marki. W serii krótkich, przepełnionych towarzyską energią spotów, zaprezentowane zostały typowe aktywności Gen Z&Y. Motywem przewodnim klipów są neonowe napisy, spójne z designem puszek Warki Energy 0,0% oraz hasło „Włącz się”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764