logo
WIADOMOŚCI

Bezzapachowe atramenty Sunchemical Streamline High Print Quality

e-ploter  PR 10.03.2015, przeczytano 937 razy
ilustracjastrzałka

Sun Chemical ogłosił wprowadzenie na rynek nowych nisko zapachowych tuszy Streamline dla rynku wtórnego ploterów solwentowych. Najnowsze tusze Streamline o niskim zapachu to pierwsze produkty do drukarek atramentowych, które korzystają z chemicznie innowacyjnego rozwiązania redukującego zapach wydzielany podczas utrwalania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bezzapachowe-atramenty-sunchemical-streamline-high-print-quality,24172,artykul.html

Tusze zostały zaprojektowane dla ploterów marki Roland, Mutoh, Mimaki i Agfa. Są zgodne z rozwiązaniami dla ploterów mild i eko solwentowych wykorzystujących głowice drukujące Epson DX4, DX5, DX6, DX7.

Obszerne, trwające sześć miesięcy, testy z klientami w Wielkiej Brytanii, Rosji i Europie kontynentalnej wykazały długoterminową wydajność tych tuszy w szerokim aspekcie.

James Gould, Product Manager Streamline, Sun Chemical komentuje: "Przemysł widzi boom startujących firm przedsiębiorczych używających plotery wielkoformatowe; firmy te mają tendencje do zajmowania coraz mniejszych biur. To czyni tusze o słabym zapachu koniecznym rozwiązaniem dla wielu naszych klientów”.
Dodaje: "Nasza oferta Streamline oferuje alternatywne rozwiązanie dla tuszy OEM. Niski zapach, wysoka, jakość i wydajność wydruku czyni serię Streamline najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich naszych klientów
.”

Tusze Streamline są dostępne w kolorach: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta.

Tusze Streamline są produkowane w zakładzie Sun Chemical w Anglii, w mieście Midsomer Norton. Zakład ten jest wyspecjalizowany w zakresie produkcji tuszy i jest jednym z największych ośrodków badań rozwoju analitycznego i technicznego dla ploterów solwentowych na świecie.

Najnowsze tusze ekosolwentowe do druku wielkoformatowego Sunchemical Streamline są zgodne z produktami OEM w zakresie oddawania barw i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych maszynach tj. Roland, Mutoh, Mimaki i Agfa. Nowe atramenty spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi najnowszego sprzętu do szybkiego drukowania szerokoformatowego.

Do głównych cech produktu zalicza się wysoką jakość i wysoka prędkość drukowania, jasne żywe kolory, bardzo niski poziom zapachu i niezawodność.

Atramenty Streamline współpracują prawidłowo z wieloma nośnikami. Można zadrukować wszelakie folie winylowe, materiały typu backlit i frontlit, bannery, klisze backlite, papiery blueback oraz siatki mesh.

Przyśpieszone próby na starzenie w warunkach atmosferycznych wskazują, że najnowsze atramenty Streamline mają oczekiwany okres trwałości w warunkach zewnętrznych do 3 lat.
 
Bezzapachowe atramenty SunChemical są kompatybilne z głowicami EPSON  DX4, DX5, DX6, DX7. Są doskonałe do nowych, szybkich maszyn, takich jak Mimaki JV-300 i Roland PRO IV XF-640 czy chińskie plotery z kilkoma głowicami DX5/DX7. Oferują brak problemów ze schnięciem, zalewaniem, "ważeniem", tak jak ma to miejsce w przypadku innych konkurencyjnych atramentów. Oferują wysokie nasycenia barw także w najszybszych trybach druku.

Źródło: E-Ploter

www.e-ploter.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: e-ploter

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Agencja Lawenda Public Relations rozpoczęła współpracę z Narodową Organizacją Turystyczną Czarnogóry. Firma jest odpowiedzialna za promocję tego kraju wśród klientów indywidualnych oraz biznesowych.  
Forum GDD #Error
W tym roku Gdynia po raz kolejny stanie się miejscem wymiany myśli i doświadczeń specjalistów branży projektowej i entuzjastów dobrego wzornictwa. Hasło 11. edycji  festiwalu Gdynia Design Days – ERROR – mieści szereg interpretacji. Jak je rozumieć?
Już 6 czerwca Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych wręczy po raz pierwszy nagrodę specjalną za najlepszą optymalizację strony pod kątem SEO w ramach konkursu na Złotą Stronę Emitenta. Partnerem nagrody specjalnej jest On Board Think Kong.
Open Source Day 2018
Blisko 20 praktycznych sesji technicznych skupionych wokół 6 bloków tematycznych takich jak np. konteneryzacja, automatyzacja, data science, monitoring czy bezpieczeństwo IT czeka na uczestników konferencji Open Source Day 2018 odbywającej się 23 maja w Warszawie. Już od 11 lat wydarzenie jest platformą wymiany wiedzy dla specjalistów zainteresowanych otwartym oprogramowaniem i źr&...
Marki szukają sposobów na zwiększenie sprzedaży i zatrzymanie klientów
Firmy coraz częściej inwestują w kampanie lojalnościowe budujące emocjonalną więź z klientem. Dobrze przeprowadzona akcja przekłada się na nawet kilkuprocentowy wzrost sprzedaży. Ponad 70 proc. osób, które czują, że ich lojalność jest wynagradzana, deklaruje chęć polecenia danej marki swoim znajomym i rodzinie. Częściej też odwiedzają oni jej sklepy i wydają w nich więcej pieniędzy. Trend dostrze...
 
poniedziałek 21.05.2018, 179 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone