logo
WIADOMOŚCI

Bezzapachowe atramenty Sunchemical Streamline High Print Quality

e-ploter  PR 10.03.2015, przeczytano 922 razy
ilustracjastrzałka
Bezzapachowe atramenty Sunchemical Streamline High Print Quality

Sun Chemical ogłosił wprowadzenie na rynek nowych nisko zapachowych tuszy Streamline dla rynku wtórnego ploterów solwentowych. Najnowsze tusze Streamline o niskim zapachu to pierwsze produkty do drukarek atramentowych, które korzystają z chemicznie innowacyjnego rozwiązania redukującego zapach wydzielany podczas utrwalania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bezzapachowe-atramenty-sunchemical-streamline-high-print-quality,24172,artykul.html

Tusze zostały zaprojektowane dla ploterów marki Roland, Mutoh, Mimaki i Agfa. Są zgodne z rozwiązaniami dla ploterów mild i eko solwentowych wykorzystujących głowice drukujące Epson DX4, DX5, DX6, DX7.

Obszerne, trwające sześć miesięcy, testy z klientami w Wielkiej Brytanii, Rosji i Europie kontynentalnej wykazały długoterminową wydajność tych tuszy w szerokim aspekcie.

James Gould, Product Manager Streamline, Sun Chemical komentuje: "Przemysł widzi boom startujących firm przedsiębiorczych używających plotery wielkoformatowe; firmy te mają tendencje do zajmowania coraz mniejszych biur. To czyni tusze o słabym zapachu koniecznym rozwiązaniem dla wielu naszych klientów”.
Dodaje: "Nasza oferta Streamline oferuje alternatywne rozwiązanie dla tuszy OEM. Niski zapach, wysoka, jakość i wydajność wydruku czyni serię Streamline najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich naszych klientów
.”

Tusze Streamline są dostępne w kolorach: Cyan, Magenta, Yellow, Black, Light Cyan, Light Magenta.

Tusze Streamline są produkowane w zakładzie Sun Chemical w Anglii, w mieście Midsomer Norton. Zakład ten jest wyspecjalizowany w zakresie produkcji tuszy i jest jednym z największych ośrodków badań rozwoju analitycznego i technicznego dla ploterów solwentowych na świecie.

Najnowsze tusze ekosolwentowe do druku wielkoformatowego Sunchemical Streamline są zgodne z produktami OEM w zakresie oddawania barw i efektów drukowania. Mogą być używane w różnych maszynach tj. Roland, Mutoh, Mimaki i Agfa. Nowe atramenty spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi najnowszego sprzętu do szybkiego drukowania szerokoformatowego.

Do głównych cech produktu zalicza się wysoką jakość i wysoka prędkość drukowania, jasne żywe kolory, bardzo niski poziom zapachu i niezawodność.

Atramenty Streamline współpracują prawidłowo z wieloma nośnikami. Można zadrukować wszelakie folie winylowe, materiały typu backlit i frontlit, bannery, klisze backlite, papiery blueback oraz siatki mesh.

Przyśpieszone próby na starzenie w warunkach atmosferycznych wskazują, że najnowsze atramenty Streamline mają oczekiwany okres trwałości w warunkach zewnętrznych do 3 lat.
 
Bezzapachowe atramenty SunChemical są kompatybilne z głowicami EPSON  DX4, DX5, DX6, DX7. Są doskonałe do nowych, szybkich maszyn, takich jak Mimaki JV-300 i Roland PRO IV XF-640 czy chińskie plotery z kilkoma głowicami DX5/DX7. Oferują brak problemów ze schnięciem, zalewaniem, "ważeniem", tak jak ma to miejsce w przypadku innych konkurencyjnych atramentów. Oferują wysokie nasycenia barw także w najszybszych trybach druku.

Źródło: E-Ploter

www.e-ploter.pl


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: e-ploter

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kampania koncentratu Pudliszki autorstwa Change Serviceplan
Najnowsza kampania koncentratu pomidorowego marki Pudliszki to już kolejna realizacja agencji Change Serviceplan (należącej do Group One) dla HJ Heinz w ramach platformy kreatywnej „Ten smak nie jest kwestią przypadku”. Kampania ma charakter ogólnopolski i jest prowadzona w największych stacjach telewizyjnych oraz serwisach VOD. Na potrzeby działań przygotowany został 30-sekundowy...
Marcowy Ikonos Open Day – relacja
W Opolu, gdzie mieści się fabryka materiałów IKONOS, miał miejsce 9 marca OPEN DAY. Goście, którzy tego dnia odwiedzili opolski kompleks Atrium-Ikonos, mieli okazje zapoznać się z wieloma nowościami z różnych dziedzin druku ploterowego.
Bajkowy motyl zagościł w centrum Warszawy
Pierwszy dzień wiosny zaskoczył warszawiaków niespotykanym zjawiskiem. W samym centrum stolicy, na budynku Cepelii przy Rondzie Dmowskiego zagościł zjawiskowy motyl o niespotykanych rozmiarach. Dwumetrowy i niezwykle kolorowy – jest zapowiedzią kampanii promującej nową serię smartfonów Huawei P20. Ich globalna premiera odbędzie się 27 marca w Paryżu. P20 to smartfony, które wyniosą ...
Home Sweet Home PR nową agencją Annie Sloan w Polsce
Do grona klientów Home Sweet Home PR dołączyła brytyjska marka Annie Sloan Interiors. Jej nazwa pochodzi od imienia i nazwiska założycielki, która zrewolucjonizowała rynek wnętrzarski, wprowadzając na niego farbę Chalk Paint.
Synergic z nową kampanią dla MTV Polska
Synergic realizuje kolejną kampanię dla MTV Polska promującą nowy sezon Warsaw Shore z użyciem nośników LCD w klubach sportowych.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone