logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Biały toner na targach Poligrafia 2013

  PR 15.05.2013, przeczytano 1087 razy

Tegoroczne targi Poligrafia mają szansę upłynąć pod znakiem białego tonera. Firma Oki wraz ze swoim partnerem biznesowym – firmą Alma Trend zaprezentują zwiedzającym rewolucyjne możliwości innowacyjnej i wielokrotnie nagradzanej drukarki Oki C711WT oraz jej praktyczne zastosowanie w codziennym użytku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bialy-toner-na-targach-poligrafia-2013,18719,artykul.html

Moc atrakcji na stoisku Alma Trend

W tym roku na stoisku firmy AlmaTrend z Katowic, w hali nr 5, stanowisko nr 128A odbędzie się unikalny pokaz możliwości drukarki Oki C711WT oferującej druk przy wykorzystaniu białego tonera. To jedyna taka okazja, aby z bliska przyjrzeć się tej rewolucyjnej technologii i na żywo doświadczyć jej funkcjonalności. Na stoisku nie zabraknie również przedstawicieli firmy Oki, którzy nie tylko  przybliżą fenomen druku w kolorze białym, ale zaprezentują też ciekawą ofertę Oki dla branży poligraficznej i reklamowej.

Targi Poligrafia 2013 to doskonała okazja na zaprezentowanie możliwości naszych nowych urządzeń. Drukarki z białym tonerem to duży krok ku jeszcze większej efektywności, która w dobie drastycznych cięć w budżetach przedsiębiorstw i ogólnej recesji rynkowej zyskuje na znaczeniu. C711WT oferuje agencjom reklamowym i studiom graficznym elastyczność i ogromną swobodę w projektowaniu oraz produkcji wielu różnych materiałów marketingowych i reklamowych we własnym zakresie.– mówi Jacek Tarkiewicz, dyrektor marketingu w Oki.

Dotychczas drukowanie w kolorze białym było nie tylko procesem bardzo pracochłonnym, ale i kosztowym. Nie istniało tak naprawdę łatwe rozwiązanie pozwalające na drukowanie białej grafiki i tekstu o wysokiej jakości obok żywych kolorów na papierze o ciemnym zabarwieniu, przezroczystej folii i materiałach termotransferowych w praktyczny i ekonomiczny sposób. Urządzenia Oki otwierają szereg możliwości dla druku. Dzięki przełomowej, autorskiej technologii firmy Oki, zyskujemy możliwość prostego i przystępnego cenowo drukowania w każdym kolorze, łącznie z białym. C711WT to także energooszczędność, dbałość o środowisko i niskie koszty eksploatacji - wszystko to razem sprawia, że to niewątpliwie doskonałe rozwiązanie dla chcących drukować taniej w białym kolorze. To też na pewno bardzo ciekawy punkt na mapie tegorocznych wystawców na targach Poligrafia 2013.

Źródło: Oki

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spółka Time S.A. przystąpiła do QUALID, czyli programu poprawy jakości reklamy cyfrowej.  Stempel QUALID przysługuje  firmie w trzech obszarach: Brand Safety, Viewability oraz Anti-Fraud.
Eobuwie.pl świątecznie inspiruje w nowej kampanii reklamowej
Marka eobuwie.pl startuje dziś z nową kampanią, która ma inspirować klientów i zachęcać do zakupów w świątecznym klimacie. Spoty będą emitowane w mediach społecznościowych na wszystkich 17 rynkach, na których platforma jest dostępna. Kampania potrwa do 29 grudnia.
50 Czarnych Piątków w roku
Chociaż Black Friday był niezły, to najwięcej osób odwiedziło centra handlowe w sobotę. A ruch we wszystkie piątki był na podobnym poziomie. Polacy nie ufają amerykańskim wymysłom i nadają własnego kolorytu świętu konsumpcjonizmu.
Świąteczna rywalizacja miast i pomaganie ze Świeć się z Energą
Rusza doroczny plebiscyt Energi z Grupy ORLEN, w którym wybierane są miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych w regionie i w całej Polsce. Głosujący w 13. edycji zadecydują też, dokąd trafi dobroczynna pomoc o łącznej wartości 200 tys. zł. Na zwycięskich 16 miejscowości czekają sprzęty AGD i lampy UV-C, a do jednej z placówek pomocowych trafi...
Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday. W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28.11.2021 wartość wydatków jest o 7% wyższa niż w poprzedzający piątek i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764