logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Biały toner na targach Poligrafia 2013

  PR 15.05.2013, przeczytano 893 razy

Tegoroczne targi Poligrafia mają szansę upłynąć pod znakiem białego tonera. Firma Oki wraz ze swoim partnerem biznesowym – firmą Alma Trend zaprezentują zwiedzającym rewolucyjne możliwości innowacyjnej i wielokrotnie nagradzanej drukarki Oki C711WT oraz jej praktyczne zastosowanie w codziennym użytku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bialy-toner-na-targach-poligrafia-2013,18719,artykul.html

Moc atrakcji na stoisku Alma Trend

W tym roku na stoisku firmy AlmaTrend z Katowic, w hali nr 5, stanowisko nr 128A odbędzie się unikalny pokaz możliwości drukarki Oki C711WT oferującej druk przy wykorzystaniu białego tonera. To jedyna taka okazja, aby z bliska przyjrzeć się tej rewolucyjnej technologii i na żywo doświadczyć jej funkcjonalności. Na stoisku nie zabraknie również przedstawicieli firmy Oki, którzy nie tylko  przybliżą fenomen druku w kolorze białym, ale zaprezentują też ciekawą ofertę Oki dla branży poligraficznej i reklamowej.

Targi Poligrafia 2013 to doskonała okazja na zaprezentowanie możliwości naszych nowych urządzeń. Drukarki z białym tonerem to duży krok ku jeszcze większej efektywności, która w dobie drastycznych cięć w budżetach przedsiębiorstw i ogólnej recesji rynkowej zyskuje na znaczeniu. C711WT oferuje agencjom reklamowym i studiom graficznym elastyczność i ogromną swobodę w projektowaniu oraz produkcji wielu różnych materiałów marketingowych i reklamowych we własnym zakresie.– mówi Jacek Tarkiewicz, dyrektor marketingu w Oki.

Dotychczas drukowanie w kolorze białym było nie tylko procesem bardzo pracochłonnym, ale i kosztowym. Nie istniało tak naprawdę łatwe rozwiązanie pozwalające na drukowanie białej grafiki i tekstu o wysokiej jakości obok żywych kolorów na papierze o ciemnym zabarwieniu, przezroczystej folii i materiałach termotransferowych w praktyczny i ekonomiczny sposób. Urządzenia Oki otwierają szereg możliwości dla druku. Dzięki przełomowej, autorskiej technologii firmy Oki, zyskujemy możliwość prostego i przystępnego cenowo drukowania w każdym kolorze, łącznie z białym. C711WT to także energooszczędność, dbałość o środowisko i niskie koszty eksploatacji - wszystko to razem sprawia, że to niewątpliwie doskonałe rozwiązanie dla chcących drukować taniej w białym kolorze. To też na pewno bardzo ciekawy punkt na mapie tegorocznych wystawców na targach Poligrafia 2013.

Źródło: Oki

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764