logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bielsko-Biała: Canon współorganizuje warsztaty dla fotografów i grafików

  PR 06.06.2014, przeczytano 1106 razy
ilustracjastrzałka

Canon we współpracy z firmami NEC oraz BiP-Kon organizuje w Bielsku-Białej spotkanie z najnowszymi technologiami do obrazowania dla osób profesjonalnie zajmujących się fotografią i grafiką. Zaprezentowane zostaną m.in. urządzenia Canon imagePROGRAF iPF8400 oraz imagePROGRAF iPF6450, które doskonale sprawdzają się w drukowaniu zdjęć.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bielsko-biala%3A-canon-wspolorganizuje-warsztaty-dla-fotografow-i-grafikow,21861,artykul.html

Wydarzenie będzie łączyło warsztaty i prezentacje, a jego uczestnicy będą mieli okazję przetestować pod okiem ekspertów możliwości 12-kolorowych ploterów iPF8400 oraz iPF6450 z serii Canon imagePROGRAF, po raz pierwszy prezentowanych w Bielsku-Białej. Gwarantują one doskonałą, zgodną z oryginałem jakość wydruku i dzięki temu wyjątkowo dobrze sprawdzają się między innymi podczas przygotowywania wystaw fotograficznych.

Druk fotografii to oczywiście najwyższy poziom wtajemniczenia – stanowi wyzwanie zarówno dla urządzeń, jak i obsługujących je użytkowników”- podkreśla Rafał Osiekowicz, dyrektor marketingu działu druku wielkoformatowego w Canon Polska. „Jednak dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, oferowane przez nas urządzenia gwarantują doskonałe rezultaty. Plotery Canon wspierają m.in. pracę największych agencji reklamowych czy też drukarni, np. w procesie przygotowania do druku offsetowego”.

W trakcie warsztatów, które odbędą się 17 czerwca można będzie wydrukować własną fotografię o wymiarach 70x100 cm. W programie przewidziano także konkursy z nagrodami.

PROGRAM:

 • 08:30-09:00 - Rejestracja gości i powitalna kawa
 • 09:00-09:15 - Powitanie uczestników
 • 09:15-10:45 - „Przełom technologiczny w pracy z monitorem – najnowsze modele 4K w ofercie NEC” (NEC Display Solutions)
 • 10:45-11:00 - Przerwa kawowa
 • 11:00-13:00 - „Wyróżnij się wśród konkurencji – prezentacja graficznych ploterów Canon” (Canon Polska)
 • 13:00-14:00 - Przerwa na lunch
 • 14:00-15:15 - „Praca z fotografią i grafiką – odpowiednie przygotowanie pracowni z zastosowaniem systemów X-Rite i monitorów NEC” (Colour Confidence)
 • 15:15-16:30 - „Praca z fotografią i grafiką (c.d.) – jak zwiększyć zyskowność prowadzonego biznesu z zastosowaniem ploterów Canon” (zarządzanie barwą)
 • 16:50-17:00 - Podsumowanie, wręczenie nagród i pożegnanie gości


Opłata rejestracyjna wynosi 40 złotych brutto i obejmuje:

 • warsztaty z zarządzania barwą oraz certyfikat,
 • gwarantowany wydruk wybranej fotografii o wymiarach maks. 70x100 cm na papierze Canon,   
 • lunch.


Do 12 czerwca można rejestrować się  na stronie: http://www.eventy.bip-kon.pl/. Liczba miejsc ograniczona.

Źródło: Canon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764