logo
WIADOMOŚCI

Bielsko-Biała: Konkurs na projekt i realizację muralu

redakcja   04.05.2018, przeczytano 323 razy
ilustracjastrzałka

Euroregion Beskidy ogłasza konkurs na projekt i realizację muralu, który powstanie jako jedno z działań mikroprojektu pt. „Powietrze nie zna granic”. Celem mikroprojektu jest podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców pogranicza polsko-słowackiego w zakresie negatywnych skutków degradacji środowiska naturalnego,w szczególności w zakresie zanieczyszczenia powietrza.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bielsko-biala:-konkurs-na-projekt-i-realizacje-muralu,36370,artykul.html

Mural jest obecnie bardzo popularną formą street-artu, który łączy funkcje edukacyjne i artystyczne, zdecydowaliśmy się na taką formę przekazu głównej idei projektu ponieważ ma ona szansę trafić do szerszego grona odbiorców.

Zwycięski projekt zostanie zrealizowany na ścianie Bielskiej Fabryki Szczotek i Pędzli “BEFASZCZOT” , która znajduje się przy ul. Paderewskiego 7 w Bielsku -Białej.

Konkurs trwa do 14.05.2018 r. do godz. 12:00. Laureat konkursu otrzymuje nagrodę w wysokości 15 000 zł brutto obejmującą również wynagrodzenie za realizację muralu.

Źródło: Stowarzyszenie Euroregion Beskidy

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

62. edycja Standout. Beautyword 2018 Dubai
62. edycja StandOUT. Beautyword 2018 prezentuje stoiska wybranych polskich wystawców Beautyworld Middle East, największych targów na Bliskim Wschodzie dedykowanych produktom kosmetycznym, którego 23 edycja odbyła się w dniach 7-10 maja w Dubaju.
MediaCom otrzymał tytuł Sieci Roku na Festival of Media Global Awards 2018, złota statuetka dla MediaCom Warszawa za polską kampanię Head & Shoulders to pierwsza od dłuższego czasu międzynarodowa nagroda przyznana agencji z Polski na festiwalu Festival of Media. Podczas festiwalowej gali sieć MediaCom zdobyła łącznie 19 nagród za kampanie na całym świecie.
Zespół kreatywny Viasat World z dwiema głównymi nagrodami na gali Promax BDA
Wiodący międzynarodowy koncern medialny Viasat World został wyróżniony dwiema głównymi nagrodami na prestiżowej gali Promax BDA Europe Awards. Impreza stanowi europejską edycję światowego konkursu promującego wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozrywki, designu i marketingu.
ATS Display ze Złotym Wiązem w kategorii „Pracodawca Roku!”
W IV edycji konkursu Złoty Wiąz adresowanego do najprężniej działających oraz udzielających się społecznie organizacji na terenie Gminy Wiązowna, firma ATS Display została wyróżniona mianem Pracodawcy Roku.
Grand Press Photo 2018 - Najlepsze polskie fotografie prasowe
Adam Lach (Napo Images) wygrał Ogólnopolski Konkurs Fotografii Prasowej Grand Press Photo 2018. Zwycięskie zdjęcie przedstawia uczestników protestów zorganizowanych przeciwko reformom polskiego sądownictwa. Powstało 24 lipca 2017 roku w trakcie demonstracji, tzw. łańcucha światła, w Warszawie.
 
czwartek 24.05.2018, 162 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone