logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Big Picture dla Coca-Cola przy kampanii promującej napój Coca-Cola Energy

  PR 10.09.2019, przeczytano 175 razy

Coca-Cola kontynuuje współpracę z Big Picture. Tym razem marka powierzyła agencji realizację działań komunikacyjnych związanych z wprowadzeniem na polski rynek nowego napoju energetyzującego Coca-Cola Energy. W ramach kampanii, konsultanci Big Picture będą odpowiedzialni za koordynację całościowej strategii PR, w tym prowadzenie aktywności z zakresu media i influencer relations.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/big-picture-dla-coca-cola-przy-kampanii-promujacej-napoj-coca-cola-energy,383915,artykul.html

Na początku sierpnia wystartowała sprzedaż nowego napoju energetyzującego – Coca-Cola Energy, a wraz z nią polska odsłona globalnej kampanii, opartej na przekazie, by dzielić się pozytywną energią. W ramach promocji pierwszego na rynku napoju energetyzującego o znanej i uwielbianej przez konsumentów nucie smakowej Coca-Cola, zaplanowane jest m.in. wsparcie PR-owe.

Aktywności z obszaru public relations obejmują m.in. przygotowanie strategii komunikacji z mediami oraz influencerami, a także realizacja tych działań. Do zadań Big Picture będzie należało również m.in. stworzenie materiałów contentowych, spójnych z głównymi przekazami marki.

Opracowaniem strategii oraz koordynacją działań dla marki Coca-Cola zajmie się w Big Picture zespół odpowiedzialny za komunikację topowych marek life-style, zarządzany przez Kamilę  Kończak.

Współpraca obejmuje działania dla Coca-Cola w Q3.

Źródło: Big Picture

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Relacja PIAP z Remadays 2020
XVI-sta edycji targów RemaDays 2020 już za nami. Jedne z największych targów branży reklamowej odbyły się w dniach 12-14 lutego br. w Centrum Wystawienniczym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie.
Provident z rodzinną reklamą „Pożyczki wynajmowanej”
Provident Polska wraca z kolejną odsłoną kampanii w rytm przeboju „Mam plan” i promuje „Pożyczkę wynajmowaną”. Każde pożyczone 1000 zł kosztuje 50 zł miesięcznie.
Miniczekolady z Wawelu wsparte kampanią
Marka Wawel do swojego portfolio wprowadza nową kategorię słodkości. Na rynku pojawią się MINIczekolady w kieszonkowych opakowaniach idealnych do delektowania się. Atrakcyjny design podkreśla ich najwyższą jakość oraz eksponuje najważniejsze cechy produktu, czyli wyjątkowe połączenie czekolady i wyśmienitego nadzienia, nawiązując do postrzegania tej kategorii przez...
Hand Made: spot dla D-Vitum z Magdaleną Różczką
W lutym ruszyła kampania reklamowa marki D-Vitum (Oleofarm), której  ambasadorką została Magdalena Różczka — znana aktorka, od lat wspierająca działania na rzecz Interwencyjnych Ośrodków Preadopcyjnych. Hand Made odpowiada za koncept kreatywny i realizację spotu reklamowego.
Agencja Bluerank wzmacnia Marketing i PR
Bluerank, wiodąca agencja marketingu internetowego, wzmacnia siły w obszarze Marketingu i PR. Do zespołu dołączyły Marta Markowska, która została Marketing Managerem oraz Joanna Blewąska, która rozpoczęła pracę na stanowisku PR Specialist.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764