logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bigówka Morgana Autocreaser 50 PRO w bydgoskim Wydawnictwie WM

  PR 09.12.2017, przeczytano 908 razy

W październiku br. Wydawnictwo WM zakupiło automatyczną bigówkę Autocreaser 50 PRO z oferty bezpośredniego przedstawiciela angielskiej marki Morgana - firmy Grafmasz. Prezes wydawnictwa pan Wiesław Karpusiewicz od dłuższego czasu planował zakup urządzenia, które zautomatyzuje proces bigowania. Po dokładnej analizie dostępnych na rynku urządzeń wybór padł na automat Morgany.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bigowka-morgana-autocreaser-50-pro-w-bydgoskim-wydawnictwie-wm,34791,artykul.html

Autocreaser 50 Pro to wysokowydajna bigówka podciśnieniowa umożliwiająca standardowo obróbkę arkusza w formacie 500 x 700 mm, a w przy zastosowaniu dodatkowej przystawki lub pracy w trybie półautomatycznym również dłuższych arkuszy Posiada ona również moduł wykonujący wzdłużną perforację przerywaną.

Wydajność bigówki to nawet 11 000 arkuszy na godzinę, dzięki czemu doskonale sprawdza się ona przy obróbce większych nakładów. Urządzenie jest standardowo wyposażone w dotykowy programator, który w intuicyjny sposób pozwala wykonać wszystkie niezbędne ustawienia pod daną pracę z możliwością zapisu poszczególnych prac i późniejszym ich odtworzeniu. Skutkuje to możliwością szybkiej obróbki mniejszych nakładów dzięki maksymalnie skróconemu czasowi wykonywania bieżących ustawień.

Zakupione urządzenie znajduje już zastosowanie w bieżących pracach wydawnictwa takich jak produkcja okładek, folderów czy opakowań na płyty, pozwalając na znacznie poszerzenie oferty.

Bigówka Autocreaser 50 PRO to kolejne urządzenie z oferty firmy Grafmasz pracujące w Wydawnictwie WM. Firma jest wieloletnim użytkownikiem produkowanych przez Grafmasz krajarek, a także dostarczonej przez Grafmasz 3 lata temu foliarki. Idąc za potrzebami klientów pan Wiesław Karpusiewicz planuje już niebawem następne inwestycje w swój park maszynowy. Kolejnym planowanym zakupem jest falcerka umożliwiająca obróbkę grubszych arkuszy. Zakupioną bigówkę można w prosty sposób rozbudować o moduł falcujący Autofold obsługujący arkusze o grubości nawet do 0,4 mm. Fakt ten bezpośrednio zdecydował o wyborze bigówki Morgana Autocreaser 50 PRO.

Źródło: Grafmasz


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: Grafmasz

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Chroma dumą prezentuje nowy program rabatowy skierowany do firm z branży reklamowej. Program "Rabat dla branży" to odpowiedź na potrzeby agencji marketingowych, drukarni, agencji reklamowych, wydawnictw, studiów graficznych i innych podmiotów związanych z reklamą. Weryfikacja odbywa się na podstawie kodów PKD, zapewniając, że oferty trafiają do...
Quad Europe podsumowuje targi Drupa 2024
Udział w tegorocznych targach Drupa stanowi znacznie więcej niż tylko okazję do poznania najnowszych produktów i usług. Jest to również wyjątkowa szansa na zanurzenie się w najnowsze trendy rynkowe oraz zrozumienie dynamicznie zmieniających się potrzeb naszej branży.
Mark Andy i Rotometal: strategiczne partnerstwo
Firma Mark Andy poinformowała o nawiązaniu strategicznej współpracy z polskim przedsiębiorstwem - Rotometal. Ten dynamicznie rozwijający się producent zaawansowanych narzędzi do drukowania, m.in. cylindrów i oprzyrządowania do nich, stał się tym samym certyfikowanym dostawcą Mark Andy w tym obszarze.
Folie API Foilmakers z certyfikatem EcoVadis Bronze
Firma API Foilmakers poinformowała, że pełne portfolio jej folii zostało – po raz pierwszy – poddane certyfikacji EcoVadis w kontekście ich zgodności z zasadami zrównoważonego rozwoju. W rankingu za rok 2023 brytyjski producent uzyskał status „Bronze”, plasując się w górnej połówce firm ocenianych przez tę organizację.
Chroma.pl przypomina o usłudze SPINGO, która oferuje firmom możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni. To nie tylko wygoda, ale także sposób na strategiczne zarządzanie budżetem. Drukarnia oferuje też swoim klientom usługę DPD Pickup, która zapewnia wyjątkową wygodę i szybkość dostawy. Dzięki szerokiej sieci ponad 2500 punktów DPD Pickup i automatów paczkowych,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764