logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

caly kraj: Bilonownice reklamowe

21.09.2020
Cena: 1,00 zł
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 461

strzałkailustracja

Bilownice reklamowe to obecna na rynku od kilku lat doskonała forma reklamy produktów własnych. Bilownice reklamowe to jedna z najskuteczniejszych form reklamowych dostępnych na rynku gadżetów. Podstawki wydawcze do bilonu są obecne zarówno w małych sklepikach, aptekach, jak również w duzych sieciach handlowych. Można je spotkać praktycznie wszędzie.

Możliwości reklamowe.
Bilownice pozwalają na dotarcie do szerokiego kręgu odbiorców, zaprezentowanie oferty dużej liczbie potencjalnych Klientów i to bez specjalnych zabiegów dodatkowych. Praktyka wskazuje, że nawiązanie współpracy ze sprzedawcami/ sklepami detalicznymi i propozycja użytkowania podstawek do bilonu z reklamą Państwa produktów, może pozwolić na osiągnięcie dużych zysków reklamowych.

Kompleksowość usług.
Nasza usługa ma charakter kompleksowy. Oferujemy gotowy do użycia produkt – wraz z wykonaniem projektu, poprawkami, drukiem etykiety reklamowej, montażem, opakowaniem zbiorczym/ transportowym i jednostkowym (każda bilownica jest pakowana w oddzielny woreczek PP).

Nakład już od 100 egz.
Jako jedni z nielicznych oferujemy wykonanie bilownic już od nakładu 100 egz. i to wraz z drukiem wkładek reklamowych. Inni producenci bilonownic nie oferują takiej możliwości. Cena przy nakładach 100-500 egz. jest najkorzystniejsza. (oferta 100 egz. dotyczy bilownic nie wymagających druku UV.

http://www.alt-media.com.pl/bilonownice/


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bilonownice-reklamowe-%2C-caly-kraj,81574,ogloszenie.html

http://www.alt-media.com.pl/bilonownice/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
+ + +
Ofertę złożył: alt_44
altmedia
Telefon: 29 642 80 79
Kontakt: altmedia

e-mail: info@alt-media.com.pl

Konto alt_44 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764