logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Biuro Podróży Reklamy dla Dekoral Fashion w 2015

  PR 16.02.2015, przeczytano 1057 razy
ilustracjastrzałka

PPG Deco Sp.z.o.o właściciel m.in. marek Dekoral i Dekoral Fashion, producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów do ścian przedłużył współpracę na rok 2015 z agencją Biuro Podróży Reklamy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/biuro-podrozy-reklamy-dla-dekoral-fashion-w-2015,23952,artykul.html

Agencja będzie się zajmowała kompleksową obsługą firmy PPG Deco Polska Sp.z.o.o w zakresie realizacji Kampanii Dekoral Fashion na rok 2015. Agencja zrealizuje kampanię wg autorskiego konceptu. Akcja będzie obejmowała głównie kanały digitalowe oraz ambient marketing. Głównym założeniem kampanii jest wejście w bezpośrednią interakcję z użytkownikami, przy użyciu multimedialnych narzędzi komunikacji. 

Projekt realizowany przez agencję Biuro Podróży Reklamy dla marki Dekoral Fashion zakończył się sukcesem. Kampania zdobyła nagrody i wyróżnienia: mi. Webstarfestival, Pióro Roku oraz znalazła się na szortliście konkursów marketingowych - min. Mixx Awards, Złote Spinacze.

Za realizację projektu ze strony klienta odpowiada Wojciech Kapelusz, online marketing manager w PPG Deco Polska. Za realizację ze strony agencji odpowiada team: Maciej Mazur – project manager, Dominika Czyż – junior project manager, Łukasz Ludkowski – creative director, Robert Sosnowski – managing director. 

Zeszłoroczna strategia zaproponowana przez agencję okazała się właściwa i skuteczna dla marki. Co ciekawe, niektóre elementy naszej kampanii spotkały się z zainteresowaniem oddziałów w innych krajach i zostały w testowej fazie zaadaptowane na rynku amerykańskim i brytyjskim, co uznajemy za nasz wspólny, dodatkowy sukces tej kampanii – mówi Wojciech Kapelusz.

Współpraca w 2015 roku jest wynikiem wygranego przetargu przez agencję. 

Źródło: Biuro Podróży Reklamy

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Oclean X-Ultra jako HyperGram: hologramy na Dworcu Centralnym
Oclean, producent zaawansowanych technologicznie urządzeń do domowej higieny jamy ustnej, hologramowo wyświetlił najnowszy model szczoteczki Oclean X Ultra w ramach doświadczenia HyperGram. To pierwsze tego typu działanie w Polsce, które odbiorcy obejrzą na Dworcu Centralnym w Warszawie i centrum handlowym Westfield Arkadia.
Public Dialog rozpoczyna współpracę z AirHelp
Agencja Public Dialog rozpoczęła w czerwcu długofalową współpracę z AirHelp, firmy z branży tech travel, jednym największych ambasadorów praw pasażerów lotniczych na świecie. W ramach podpisanej umowy agencja zajmie się doradztwem w obszarze komunikacji korporacyjnej oraz employer brandingu.
Kaufland rusza z kampanią na EURO 2024
Emocje związane z rozgrywkami EURO 2024 w piłce nożnej ogarnęły miliony fanów tego sportu. Kibicować można na różne sposoby – swoją akcję rozpoczyna właśnie Kaufland, pod hasłem „Zostań mistrzem oszczędzania w Kauflandzie”. Za każdego gola strzelonego przez reprezentację Polski sieć nagrodzi uczestników programu lojalnościowego Kaufland...
Samsung: ekspozycja telewizorów The Frame na targach Art Basel
Na odbywających się właśnie targach Art Basel w Bazylei firma Samsung, jako pierwszy oficjalny partner wystawy, zaprezentowała najnowszą linię unikatowych telewizorów The Frame. Tegoroczne wydarzenie odbywa się w dniach 13-16 czerwca w centrum wystawienniczym Messe Basel w Szwajcarii.
Wielki sport, wielkie dylematy
Rok 2024 obfituje w wiele wydarzeń sportowych, w tym jedne z największych – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie w Paryżu, które skupiają na sobie uwagę zarówno milionów fanów sportu, jak i wielu branż szukających w nich miejsca dla siebie. Tak wielkim imprezom towarzyszą także dylematy moralne – czy na stadionach jest miejsce dla reprezentacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764