logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Biuro Podróży Reklamy startuje z kampanią dla marki Seni

  PR 19.03.2013, przeczytano 973 razy
ilustracjastrzałka

Agencja interaktywna Biuro Podróży Reklamy przygotowała dla swojego nowego klienta - marki Seni Lady Comfort - kilkumiesięczną kampanię internetową.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/biuro-podrozy-reklamy-startuje-z-kampania-dla-marki-seni,18246,artykul.html

Właścicielem marki Seni Lady Comfort (www.senilady.pl) są Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA, które mają w swoim portfolio kilkanaście marek, m.in. Bella czy Eva Natura. Współpraca jest wynikiem wygranego przez Biuro Podróży Reklamy konkursu ofert. Kampania rozpocznie się w marcu, potrwa do września 2013 r. 

Działania obejmą emisję bannerów na Facebook.pl, NK.pl oraz w serwisach należących do Google Display Network. W kampanii zostaną także wykorzystane m.in. narzędzia remarketingowe.

Celem działań jest powiększenie grupy stałych konsumentów marki Seni Lady Comfort, oraz zwiększenie świadomości marki i jej produktów w grupie docelowej.

Źródło: Biuro Podróży Reklamy

www.biuropodrozyreklamy.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

STS Partnerem Czołowym Pogoni Szczecin
STS podpisał kontrakt sponsorski z Pogonią Szczecin, czwartą drużyną minionego sezonu Ekstraklasy. Kontrakt będzie obowiązywać do końca rozgrywek 2026/2027. Na mocy porozumienia, STS został Partnerem Czołowym i oficjalnym bukmacherem klubu z Pomorza.
Marka Familijne z wakacyjną loterią konsumencką
1 lipca br. ruszyła loteria konsumencka „Mus to zobaczyć!” zorganizowana przez markę Familijne z portfolio firmy Colian. Na jej uczestników codziennie czeka gotówka, a w wielkim finale rodzinny wyjazd do krainy bajek pod Paryżem. Działania będą intensywnie promowane w mediach oraz w punktach sprzedaży w całej Polsce.
Bang & Olufsen w portfolio Home Sweet Home PR
Agencja Home Sweet Home PR została wybrana do obsługi komunikacyjnej marki Bang & Olufsen, jednej z najbardziej znanych i rozpoznawalnych na świecie marek z branży audio-wideo. Do głównych obowiązków HSH PR będzie należało prowadzenie biura prasowego marki, kreowanie wizerunku firmy w mediach, doradztwo w zakresie zakupu powierzchni reklamowych oraz koordynowanie...
Obiektyw Voigtlander APO Lanthar II 50 mm f/3,5 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam poinformować o kolejnym obiektywie marki Voigtlander przeznaczonym do aparatów dalmierzowych Leica M.
HP sponsorem tytularnym zespołu Ferrari w Formule 1
Firmy Ferrari i HP ogłosiły wieloletnie partnerstwo, w ramach którego zobowiązują się wspólnie do rozwoju zrównoważonych innowacji i przyspieszenia rozwoju technologii w zespole Formuły 1 o nowej nazwie „Scuderia Ferrari HP”. Na samochodach i kombinezonach włoskiej ekipy pojawi się charakterystyczne niebieskie logo z białymi inicjałami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764