logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Biuro Reklamy TVP wspiera mały biznes

  PR 06.07.2020, przeczytano 361 razy
ilustracjastrzałka

Biuro Reklamy Telewizji Polskiej stworzyło specjalną ofertę „Wspieramy Mały Biznes” dedykowaną małym i średnim przedsiębiorstwom. Oferta obejmuje emisję kompletnej, crossmediowej kampanii za 3999 zł netto, przy minimalnych formalnościach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/biuro-reklamy-tvp-wspiera-maly-biznes,387676,artykul.html

W ramach wspomnianej kwoty, 15-sekundowy film reklamowy zostanie wyemitowany 4 razy na ogólnopolskich antenach TVP1 i TVP2, 30 razy na antenach tematycznych TVP i jej partnerów, oraz pojawi się 20 tysięcy razy w serwisie TVP VOD. W powyższej kwocie mieści się także przesłanie filmu reklamowego za pomocą systemu „Kliper”. Taki zestaw emisji i ekspozycji można multiplikować – maksymalnie cztery razy.

Każdy nowy klient bezpośredni może skorzystać z oferty dwukrotnie, w lipcu i sierpniu bieżącego roku. Nowym reklamodawcą jest podmiot, którego reklamy nie były dotychczas obecne na antenach TVP.

Nie obowiązują ograniczenia co do wielkości obrotu firmy, która może skorzystać z oferty.

Źródło: TVP S.A.

www.tvp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W niedzielę, 1 sierpnia 2021 r. przypada 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zryw ten w szczególny sposób upamiętni serwis „Gazety Wyborczej” Odeszli.pl, publikujący m.in. wspomnienia o zmarłych - na jego stronie głównej prezentowane będą sylwetki bohaterów Powstania Warszawskiego. Dodatkowo, w utworzonej specjalnie na tę okazję sekcji artykułowej...
Newsweek o sporcie - na bazie danych z Mediapanelu
Występy polskiej reprezentacji na Euro 2020 przyciągnęły przed ekrany i monitory miliony Polaków. Newsweek sprawdził, w jaki sposób mistrzostwa wpłynęły na popularność internetowych serwisów sportowych oraz liczbę widzów TVP 1. Do swojej analizy wykorzystał dane z jednoźródłowego badania Mediapanel.
Mapa Podmiotów Internetowych IAB Polska to projekt, który od lat stanowi drogowskaz dla firm szukających do współpracy partnerów z branży digital. Dołącz do 10. edycji projektu. Na logotyp Twojej firmy czekamy od 29 lipca do 15 września.
Dziennikarze Onetu poprowadzą spotkania w ramach Akademii Sztuk Przepięknych podczas tegorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock. Onet po raz czwarty jest wyłącznym Horyzontalnym Patronem Internetowym Pol’and’Rock Festival. Najpiękniejszy Festiwal Świata, odbędzie się w dn. 29-31 lipca na dawnym lotnisku Makowice-Płoty w woj. zachodniopomorskim. Spotkania festiwalowej ASP oraz...
W obronie stacji TVN 28 lipca 2021 r. powstał list otwarty, pod którym podpisało się do tej pory ponad 200 dziennikarzy, w tym redaktorzy naczelni "Gazety Wyborczej", "Newsweeka", "Polityki", OKO.press, "Press" oraz "Rzeczpospolitej".
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764