logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bizhub C451 – biurowy system wielofunkcyjny Konica Minolta

  PR 05.08.2007, przeczytano 2156 razy
ilustracjastrzałka

Firma Konica Minolta zaprezentowała nowe rozwiązanie przeznaczone dla klientów instytucjonalnych oraz firm usługowych. System biurowy bizhub C451 oferuje zaawansowane funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania dokumentów. Łączy funkcjonalność kolorowego urządzenia wielofunkcyjnego oraz ekonomicznej drukarki pracującej w trybie monochromatycznym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bizhub-c451--biurowy-system-wielofunkcyjny-konica-minolta,5926,artykul.html

Urządzenie drukuje i kopiuje z taką samą prędkością w kolorze i czerni, tj. 45 stron A4 na minutę, może więc skutecznie konkurować pod względem wydajności z urządzeniami do druku czarnobiałego. System dobrze sprawdzi się w działach handlowo - marketingowych, jak również w środowiskach kontrolnych i logistycznych.

Bizhub C451 jest jednym z pierwszych urządzeń wielofunkcyjnych na rynku, które gwarantuje 100% wydajności druku i kopiowania dwustronnego. Jest to możliwe dzięki mechanizmowi opracowanemu przez firmę Konica Minolta bazującemu na specjalnym systemie wałka odwracającego. Umożliwia to szybką produkcję materiałów reklamowych i innych dokumentów dwustronnych bez utraty prędkości druku. Korzystając z dodatkowego modułu do profesjonalnego wykańczania wydruków, prace można zszywać, dziurkować oraz składać.

Wbudowany skaner usprawnia dystrybucję dokumentów w biurze, tym bardziej, że jest wyposażony w funkcję zmniejszenia rozmiaru plików i skanowania dokumentów bezpośrednio do poczty elektronicznej. Bizhub C451 posiada cyfrowy faks oferujący - oprócz opcji wysyłania i odbierania papierowych dokumentów - również funkcję przesyłania faksów do poczty e-mail. Pracownicy mogą przechowywać dokumenty w wersji elektronicznej w wirtualnych skrzynkach na dysku twardym urządzenia. Dostęp do nich mają określeni użytkownicy lub wybrane grupy. Rozwiązanie to pozwala współdzielić materiały w zespole lub dziale firmy.

Urządzenie bizhub C451 pracuje w oparciu o technologie najnowszej generacji, jak nagrzewanie indukcyjne, dzięki któremu maszyna obsługuje bogatą gamę mediów (np. papier o gramaturze 300 g/m²). O jakości wydruków decyduje, stworzony w laboratoriach badawczych Konica Minolta, toner polimeryzowany Simitri HD. Unikalny kształt cząsteczek tonera sprawia, że wydruki charakteryzują się m.in. zwiększoną trwałością nadruku i odpornością na blaknięcie. Zautomatyzowane zarządzanie kolorami oraz integrację z niemal każdym środowiskiem sieciowym zapewnia urządzeniu sterownik Emperon. Dla wymagających użytkowników przewidziano możliwość zastosowania kontrolera druku EFI Fiery (opcja), który daje szerokie możliwości zarządzania barwą oraz całym procesem druku.

System biurowy bizhub C451 to rozwiązanie dla firm szczególnie dbających o poufność danych. Urządzenie posiada opcję biometrycznej autoryzacji użytkowników, polegającą na identyfikacji osób uprawnionych do korzystania z urządzenia poprzez każdorazowe sprawdzenie układu żył palca dłoni specjalnym skanerem. Metoda jest nie tylko szybka i skuteczna, ale także zwalnia pracowników z obowiązku pamiętania haseł dostępu do maszyny. Opcjonalnie można zainstalować w urządzeniu bezstykowy czytnik kart IC.

Bizhub C451 zawiera pakiet narzędzi administratora PageScope Suite służący do zarządzania sprzętem i monitorowania jego stanu. W ramach serwisu posprzedażnego maszynę można dodatkowo objąć zdalną diagnostyką CS Remote Care, prowadzoną przez firmę Konica Minolta przy użyciu technologii GSM. Bizhub C451 automatycznie powiadamia serwis o zbliżającym się terminie przeglądu, stanie podzespołów maszyny i zapasie materiałów eksploatacyjnych, co pozwala zapewnić ciągłość pracy urządzenia.

System biurowy bizhub C451 jest dostępny w 9 delegaturach firmy Konica Minolta (m.in. w Bydgoszczy, Łodzi, Warszawie) oraz u partnerów handlowych firmy na terenie całej Polski. Cena urządzenia jest uzależniona od konfiguracji.

Źródło: Konica Minolta

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Leszek ponownie zawita na Pol’and’Rock Festival
Wyjątkowa muzyka, dobra zabawa oraz pozytywne emocje – oto, co od lat przyciąga markę Lech na Pol’and’Rock Festival. W 2019 roku również nie zabraknie jej w Kostrzynie nad Odrą, gdzie w specjalnie przygotowanej strefie czekać będzie dawka orzeźwienia i atrakcji dla wszystkich festiwalowiczów.
Akademia Nikona celebruje 10-lecie działalności, angażując do współpracy znanych fotografów, influencerów, a także uczestników swoich szkoleń. W jubileuszowej kampanii online pokazuje, że ostatnia dekada zmieniła w fotografii niemal wszystko.
Daniel Szczęk nowym dyrektorem kreatywnym agencji Eskadra
Eskadra – jedna z agencji reklamowych w Polsce – z nowym dyrektorem kreatywnym. Stanowisko to objął Daniel Szczęk.
Sony: aparat α7R IV z 61,0-megapikselowym, pełnoklatkowym przetwornikiem
Firma Sony ogłosiła powiększenie serii renomowanych pełnoklatkowych korpusów bezlusterkowych Alpha 7R o niezwykle uniwersalny, odznaczający się dużym potencjałem aparat α7R IV (model ILCE-7RM4). Lekki, kompaktowy korpus bezlusterkowy α7R IV z pełnoklatkową matrycą obrazu, bezprecedensowo wysoką rozdzielczością, imponującym zakresem dynamiki i dużą szybkość...
Hyundai promuje samochody przyszłości
Z początkiem lipca marka Hyundai rozpoczęła promocję swoich flagowych modeli o napędzie elektrycznym. Za zakup mediów w kampanii odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764