logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

#Bizneskochaświat – Onet wspiera firmy działające na rzecz zrównoważonego rozwoju

  PR 30.04.2021, przeczytano 205 razy

Onet rusza z ogólnopolską akcją, której celem jest wspieranie firm dbających o zrównoważony rozwój. Od 28 kwietnia br. klienci biura reklamy Ringier Axel Springer Polska, których działania wspierają realizację 17 celów zrównoważonego rozwoju mogą zostać „Świadomymi Reklamodawcami”. Z kolei firmy i organizacje, które wprowadzają innowacje w obszarze zrównoważonego rozwoju, mogą zgłaszać się do programu i w ramach akcji otrzymać wsparcie w promocji swoich pomysłów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bizneskochaswiat-%E2%80%93-onet-wspiera-firmy-dzialajace-na-rzecz-zrownowazonego-rozwoju,391287,artykul.html

W ramach inicjatywy, od 28 kwietnia br. klienci Biura Reklamy Ringier Axel Springer Polska mogą zostać „Świadomymi Reklamodawcami” korzystając ze specjalnej oferty. Za każde 100 PLN przeznaczone na kampanię dotyczącą zrównoważonego rozwoju, otrzymają 25 PLN do wykorzystania na kampanię we wskazanych formatach oraz certyfikat. Kolejne 25 PLN zasili fundusz na promocję dla „Zaangażowanych Dobroczyńców”, czyli firm, które wprowadziły innowacje lub produkty, które zmieniają świat na lepsze, jednak nie dysponują budżetami reklamowymi. Aby zgłosić się do programu w roli „Świadomego Reklamodawcy” lub „Zaangażowanego Dobroczyńcy” należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej akcji www.bizneskochaswiat.onet.pl.

– Jako jeden z największych wydawców w Polsce, używamy siły naszego głosu, aby mówić o zrównoważonym rozwoju. Uruchamiamy akcję #BiznesKochaŚwiat, ponieważ wierzymy, że trzeba głośno mówić zarówno o problemach współczesnego świata, jak i o rosnącej liczbie inicjatyw, które mają przyczynić się do ich rozwiązania. Wspaniałe rzeczy robią i duże korporacje i mniejsi gracze – warto, aby nasi czytelnicy i użytkownicy naszych serwisów się o nich dowiedzieli. Innowacje w zakresie ochrony przyrody, walki z wykluczeniami czy na rzecz równouprawnienia, powstają w licznych startupach – ta akcja to również szansa dla nich, aby zaistnieć. W walce o lepszy świat trzeba łączyć siły i działać razem – o tym jest właśnie ta akcja  – mówi Olga Korolec, Dyrektor Marketingu oraz Group Sustainability Director, Ringier Axel Springer Polska.

#BiznesKochaŚwiat jest kontynuacją ubiegłorocznej akcji #BiznesKochaBiznes, której budżet na pomoc firmom dotkniętym kryzysem spowodowanym epidemią koronawirusa, wyniósł 1,8 mln PLN.

Akcja #BiznesKochaŚwiat wzbogaci działania Ringier Axel Springer Polska związane z promowaniem idei zrównoważonego rozwoju. Jako członek UN Global Compact, Ringier Axel Springer w Polsce wspiera realizację 17 celów zrównoważonego rozwoju, uruchamiając akcje takie, jak m.in. #NiechŻyjePlaneta, w ramach której namawia do zmiany nawyków i podjęcia konkretnych wyzwań proekologicznych.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Sport.pl, jeden z najważniejszych serwisów sportowych w Polsce, stawia kolejny krok w esportowej branży. Tym razem serwis został partnerem medialnym prestiżowych rozgrywek ESL Mistrzostw Polski organizowanych przez jednego z gigantów branży esportowej w naszym kraju – ESL Polska.
„Słuchaj gdziekolwiek jesteś” - nowa kampania Radia Tok FM w aglomeracji śląskiej
W poniedziałek, 10 maja 2021 r. pod hasłem „Słuchaj gdziekolwiek jesteś” rozpocznie się nowa kampania reklamowa Radia TOK FM obejmująca prasę, internet i nośniki reklamy zewnętrznej. Dzięki działaniom prowadzonym lokalnie zespół stacji będzie zachęcać wszystkich mieszkańców aglomeracji śląskiej do słuchania programu TOK FM w internecie.
8 maja premiera szóstego sezonu „Comedy Club”
Comedy Central zaprasza na najzabawniejszą premierę tej wiosny! W sobotę, 8 maja stacja wystartuje z szóstym sezonem popularnego formatu „Comedy Club”. Premierowe odcinki emitowane będą w każdą sobotę i niedzielę o godz. 22:30. Gospodarzem szóstego sezonu stand-up’owego show jest Rafał Rutkowski.
Wyniki badania Mediapanel za kwiecień 2021
Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu, realizowanego od października 2020 r. według nowej, ulepszonej metodologii: rankingi wydawców i witryn internetowych oraz audytowanych aplikacji.
„To tylko kilka dni” nowym programem TTV, w którym znane osoby przejmują opiekę nad osobami niepełnosprawnymi
„To tylko kilka dni” to pozytywne i burzące stereotypy spotkanie dwóch światów. Roli opiekunów osób niepełnosprawnych podjęli się między innymi Basia Kurdej-Szatan, Dagmara Kaźmierska, Sławomir (Paweł Zapała), Michał Koterski oraz Daniel Kuczaj. Spotkają się oni z ludźmi, którzy na co dzień potrzebują wsparcia osób trzecich....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764