logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Blogerzy „Busem przez Świat” w wiosennej odsłonie Katalogu Nagród BP

  PR 23.04.2019, przeczytano 195 razy
ilustracjastrzałka

„Daj sobie powód do radości” – to hasło przewodnie najnowszej edycji Katalogu Nagród BP.  Za jego koncepcję kreatywną, oprawę i kreacje graficzne oraz promocję odpowiada agencja reklamowa PA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/blogerzy-_busem-przez-swiat_-w-wiosennej-odslonie-katalogu-nagrod-bp,382194,artykul.html

Popularny program lojalnościowy PAYBACK jest ściśle związany z marką BP, która w kwietniu br. zaprezentowała wiosenną odsłonę Katalogu Nagród BP na sezon 2018/2019. Inspirowany jest on motywem slow life, a także niezwykle popularnym trendem zero waste, dlatego też w najnowszej edycji nie zabraknie artykułów wielokrotnego użytku, które będą stanowić alternatywę dla wszystkich zainteresowanych minimalizmem i ekologicznym stylem życia. Koncepcja kreatywna Katalogu Nagród BP, oprawa i kreacje graficzne zostały przygotowane i zaprojektowane przez PA. Agencja zadbała także o działania promocyjne. Obejmowały one m.in. zaangażowanie właścicieli bloga “Busem Przez Świat”, których autorskie zdjęcie, utrzymane w alpejskiej scenerii, trafiło na okładkę katalogu. Karol i Ola Lewandowscy zachęcają klientów stacji BP do wymiany punktów na atrakcyjne nagrody, a  także do podróżowania i realizacji swoich marzeń. Wszyscy użytkownicy programu lojalnościowego PAYBACK mogą odebrać swoje nagrody na ponad 540 stacjach BP, a także zamówić bezpośrednio pod wskazany adres.

Dodatkowym atutem Katalogu Nagród BP na sezon 2018/2019 jest także jego dostępność w wersji online. To wielkie ułatwienie dla osób, które żyją w ciągłym biegu i nie mają czasu na zapoznanie się z atrakcyjnymi promocjami i rabatami oferowanymi w ramach katalogu BP. Za opracowanie koncepcji kreatywnej serwisu internetowego bpkatalog.pl odpowiada PA. Agencja zadbała zarówno o praktyczny układ stron, funkcjonalny system nawigacji, a także projekty graficzne oraz typografię.

Źródło: PA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Eti wita jesień intensywnymi działaniami promocyjnymi
19 sierpnia wystartowały dwie kampanie ETi wspierające flagowe produkty marki – intensywnie czekoladowe wafle Dare oraz batony Wanted. Działania obejmują telewizję, internet, media, punkty sprzedaży oraz aktywacje dla konsumentów.
PLNY LALA, jedna z najpopularniejszych marek streetwearowych w Polsce, dołączyła do grona klientów SalesTube, agencji one stop shop for e-commerce należącej do Group One. SalesTube będzie odpowiadał za e-commerce marki na lokalnym rynku.
Zwrot w stronę natury: 16. edycja OKK! design już wkrótce
Kolejne – 16. spotkanie z wzornictwem i architekturą, OKK! design, zbliża się wielkimi krokami. Już 9 września zobaczymy się ponownie. Tematem przewodnim nadchodzącej edycji będzie Biophilic design - czyli to w jaki sposób natura może przenikać się z architekturą, jaką rolę w naszych wnętrzach odgrywają rośliny i dlaczego warto otaczać się zielenią, nie tylko w domu, ale...
Communication Unlimited: Nowa strategia pozycjonowania marki Profi
Nowa strategia pozycjonowania marki wprowadza nową jakość do kategorii produktów gotowych do użycia.
Nowa aranżacja przestrzeni galerii Poznań Plaza
Wnętrza centrum handlowego Poznań Plaza, należącego do grupy Klépierre, zostały udostępnione klientom w zupełnie nowej odsłonie. W efekcie inwestycji, galeria odświeżyła swoje wnętrza, a także umocniła pozycję jako modne miejsce spotkań, pracy, odpoczynku, rozrywki i centrum dogodnych zakupów. Zmiany zaplanowano z myślą o komforcie najemców i gości przy jednoczesnym...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764