logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Blue Eyes Media w gronie firm członkowskich IAB Polska

  PR 14.01.2022, przeczytano 100 razy

Do grona firm członkowskich IAB Polska przystąpiła agencja Blue Eyes Media.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/blue-eyes-media-w-gronie-firm-czlonkowskich-iab-polska,394404,artykul.html

Agencja BE Media zajmuje się kompleksową obsługą i realizacją kampanii reklamowych. W swojej ofercie posiada, m.in. nowoczesne sieci reklamowe digital indoor zlokalizowane w przychodniach, uniwersytetach, biurowcach, komunikacji miejskiej oraz sklepach, jak i całe spektrum różnorodnych, dedykowanych nośników reklamowych na terenie kraju. Ponadto oferuje klientom reklamę w postaci spektakularnych iluminacji, w tym na wieży Warsaw Spire. Agencja korzysta z najnowszych technologii, wiedzy oraz intuicji, dzięki czemu zyskuje dużą skuteczność w działaniu. Projektuje i adaptuje porywające koncepcje reklamowe, gdzie w centrum uwagi zawsze pozostają klienci i ich potrzeby. Agencja działa na rynku od 2011 roku.

- Cyfrowa reklama zewnętrzna to medium stosunkowo młode na rynku reklamy zewnętrznej, jednak o ogromnej dynamice rozwoju. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym oferuje klientom niezwykle atrakcyjny sposób komunikacji z konsumentem. Przystępując do IAB Polska pragniemy dalej koncentrować się na rozwoju naszych klientów i realizować reklamę, która ma realne przełożenie na efekty biznesowe. Wymiana doświadczeń i wiedzy pozwoli nam na dalszy rozwój i wypracowanie nowych, skutecznych rozwiązań marketingowo-reklamowych odpowiadających potrzebom klientów oraz rosnącemu zapotrzebowaniu na digital out of home. – Joanna Pełech-Mikulska, Prezes Zarządu BE Media (BLUE EYES MEDIA SP. z o.o.)

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych ponad 220 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konica Minolta Accuriojet KM-1e i Motioncutter
Wzór z marokańskiego dywanu, motyw z obrazu Jacksona Pollocka albo z portugalskich płytek azulejo, skomplikowane wybrzeże Chile, kunsztowna łowicka wycinanka – już samo ich nadrukowanie brzmi jak zadanie dość karkołomne. Tymczasem duet od Konica Minolta w postaci AccurioJet KM-1e i MotionCutter pozwala nie tylko na ich precyzyjne wydrukowanie, ale i wycięcie w doskonałej jakości...
Nowa Head of Social Media Project Management w agencji Valkea
Joanna Łuszczyńska, pełniąca dotychczas funkcję Social Media Managera w Valkea, awansowała na stanowisko Head of Social Media Project Management. Joanna w ramach swoich nowych obowiązków – poza prowadzeniem projektów dla kluczowych klientów agencji – będzie również odpowiedzialna za zarządzanie zespołem osób obsługujących projekty w...
Matteo Berrettini w tenisowej drużynie Asics
Matteo Berrettini dołączył do tenisowej drużyny gwiazd, w której jest już między innymi Iga Świątek. Włoch wzmocnił portfolio ambasadorów marki ASICS i w tym sezonie będzie występować w modelu GEL-RESOLUTION 8.
Volkswagen Financial Services – lider nowoczesnej mobilności w Polsce – powierzył działania w zakresie Public Relations agencji dfusion communication. Agencję wybrano w drodze przetargu.
Moliera2.com: ogólnopolska kampania outdoorowa z Moniką Pietrasińską
Swoimi stylizacjami zachwyca tysiące kobiet i choć na co dzień Monika Pietrasińska stawia na swobodę, na wielkie wyjścia zawsze wybiera niesztampowe i oryginale rozwiązania.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764