logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bluerank rozświetli Internet dla Light Move Festival

  PR 11.09.2019, przeczytano 113 razy

Łódzki festiwal i łódzka agencja marketingowa łączą siły. Bluerank został Digital Partnerem Light Move Festival, którego dziewiąta edycja rozpocznie się już 27 września. Agencja zadba o reklamę LMF w Internecie i będzie odpowiedzialna m.in. za działania w obszarze SEO, social media i analityki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bluerank-rozswietli-internet-dla-light-move-festival,383932,artykul.html

Organizowany w Łodzi Light Move Festival to trzydniowe wydarzenie, podczas którego odwiedzający mogą podziwiać zlokalizowane w centrum miasta instalacje świetlne, mappingi 2D/3D, animacje, iluminacje, przystanki muzyczne i performance. Festiwal przyciąga co roku setki tysięcy odwiedzających, w minionym roku był to blisko milion gości. Najbliższa – dziewiąta edycja odbędzie się w dniach 27 – 29 września. Wydarzenie poprzedza intensywna kampania marketingowa z wykorzystaniem kanałów offline i online. Bluerank jako Partner Digital jest odpowiedzialny za optymalizację strony www.lmf.com.pl pod kątem jej widoczności w wyszukiwarkach, wdrożenie Google Analytics oraz działania w social media obejmujące szkolenie dla pracowników, strategię i Facebook Ads.

- To dla nas ważne, że jako agencja z Łodzi możemy swoją wiedzą i doświadczeniem wesprzeć Light Move Festival w obszarze marketingu internetowego. Tym bardziej, że doskonale znamy ten festiwal i sami co roku w nim uczestniczymy. - Maciej Gałecki, prezes Bluerank.

- Z roku na rok na Festiwal do Łodzi przyjeżdża coraz więcej gości z innych miast Polski, a także z zagranicy. Mam nadzieję, iż współpraca z Bluerank pomoże nam jeszcze lepiej komunikować się w Internecie i dotrzeć z zaproszeniem do szerokiej grupy odbiorców. - Beata Konieczniak, kreator Light Move Festival

Do współpracy z LMF Bluerank dedykował siedmioosobowy zespół specjalistów. Usługi realizowane są na zasadach wzajemnej współpracy.

Dziewiąta edycja Light Move Festival, czyli festiwalu światła w Łodzi już 27-29 września 2019! Zapoznaj się z mapami wydarzenia i programem!

Źródło: Bluerank

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

See&Say - zgłoszenia do 18 grudnia
Do 18 grudnia trwają zgłoszenia do przeglądu portfolio See&Say.
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
W dniach 14 i 15 grudnia odbędą się najbardziej kulturalne targi na Dolnym Śląsku – Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji. Wydarzenie skierowane jest do fanów i koneserów sztuki współczesnej, którzy doceniają kunszt artystów obecnego pokolenia. Strefa Targów Plakatów i Ilustracji będzie jedną z atrakcji Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150...
Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764