logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bluerank z dwiema nagrodami w European Search Awards 2019

  PR 24.06.2019, przeczytano 372 razy
ilustracjastrzałka

Podczas gali w Budapeszcie rozdano najważniejsze, doroczne nagrody europejskie w obszarach SEO, PPC, Digital i Content Marketing. Dwie nagrody European Search Awards 2019 zdobyła firma Bluerank, będąc najlepszą w kategoriach  Best use of search – Retail oraz Pan European Campaign. To już dziewiąta i dziesiąta statuetka ESA na koncie agencji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bluerank-z-dwiema-nagrodami-w-european-search-awards-2019,382987,artykul.html

Już od 8 lat nagrody European Search Awards przyciągają najlepszych graczy europejskich w branży. Jury ekspertów wybiera najlepszych spośród setek zgłoszeń podzielonych na kilkadziesiąt kategorii. W tym roku polskie firmy uzyskały świetny wynik w rankingu nominowanych, jako że znalazło się w nim aż 39 projektów od agencji i firm oferujących narzędzia SEO/SEM. To dało Polsce wysokie drugie miejsce w rankingu krajów europejskich (z wynikiem 13% wszystkich nominacji), ustępując jedynie firmom z Wielkiej Brytanii. Bluerank pod względem otrzymanych nominacji w ESA 2019 zajął ex aequo 3 miejsce wśród firm ze wszystkich krajów.

Tytuł najlepszej kampanii o zasięgu europejskim (Best Pan European Campaign) Bluerank uzyskał za znakomite wyniki na rzecz Mascus International, globalnego marketplace dla ciężkiego sprzętu przemysłowego. Zespół Bluerank wspiera międzynarodowy rozwój Mascus od 2007 roku, oferując usługi konsultingowe, które poprawiają ekspozycję serwisu w wynikach organicznych Google i innych wyszukiwarek na świecie. Zeszłoroczne rezultaty, zgłoszone do tegorocznej edycji konkursu, okazały się historycznie najlepsze.

Bezkonkurencyjna w Europie okazała się również kampania dla Mall.pl, która w kategorii Best use of search – Retail nie miała sobie równych.  Dzięki wielu różnym i dobrze dobranym metodom promocji zastosowanym przez Bluerank, Mall.pl zmaksymalizował zyski osiągając wyższą średnią marżę na sprzedawanych produktach.

- Nagroda European Search Awards to najważniejsze wyróżnienie w Europie i jest dla nas za każdym razem wyjątkowym sukcesem. W tym roku przywozimy dwie statuetki za kampanie w dwóch różnych obszarach merytorycznych, w tym jedną za działania na rynku globalnym. Dziękuję naszym klientom za zaufanie i znakomitą współpracę, prowadzącą w tym roku do historycznie najlepszego wyniku - aż 11 nominacji w dziesięciu różnych kategoriach merytorycznych. Gratuluję również pozostałym laureatom ESA 2019, a w szczególności innym polskim firmom również udowadniającym najwyższą jakość usług dostarczanych zarówno nad Wisłą, jak i nierzadko w skali światowej. Polski performance marketing ma się naprawdę dobrze! - Maciej Gałecki, CEO Bluerank

Innymi polskimi firmami, które zdobyły nagrody ESA 2019 są agencje:

  • Harbingers & Szlachetna Paczka – All Omnichannel Aboard!
  • Up&More with Vantage Development – Google Ad(Vantage)

Lista zwycięzców tegorocznej edycji ESA jest dostępna jest TUTAJ

Źródło: Bluerank

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pierwsza edycja OPPO Creators Award trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych.
Graduation Projects 2019 - ruszyło przyjmowanie prac
Zapraszamy do wzięcia udziału w 18. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Krajów Wyszehradzkich.
Janmar Centrum z Trzcinicy zwycięzcą w konkursie Art Of Packaging 2019
Janmar Centrum z Trzcinicy - dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, będące liderem na rynku producentów opakowań z tektury falistej, został Zwycięzcą Kategorii Opakowanie Flekso w ogólnopolskim konkursie na najlepsze opakowanie roku 2019 – ART OF PACKAGING PROFESSIONAL.
Super Gift 2019: ruszyło głosowanie na najlepsze gadżety
Rozpoczęło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywającego się we wrześniu w Warszawie FestiwalMarketingu.pl. Głosowanie odbywa się poprzez formularz internetowy.
Dwie nagrody Golden Arrow dla marki Amica
18 czerwca odbyła się  ceremonia wręczenia nagród w Konkursie Marketingu Bezpośredniego Golden Arrow, współorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Amica została nagrodzona dwoma nagrodami głównymi w kategoriach Program lojalnościowy B2B oraz Grywalizacja. Głównym celem konkursu Golden Arrow jest promowanie najlepszych praktyk w korzystaniu z narzędzi...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764