logo
WIADOMOŚCI

Bo jesteśmy Wielko: Kampania Lecha Pilsa

Mateusz Zawiślak  PR 18.05.2018, przeczytano 175 razy
ilustracjastrzałka

Lech Pils - lokalna, wielkopolska marka Kompanii Piwowarskiej wystartowała z nową kampanią.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bo-jestesmy-wielko:-kampania-lecha-pilsa,36553,artykul.html

Kampania pod hasłem "Bo jesteśmy Wielko" promuje podejście Wielkopolan do życia i pracy, oparte na tradycyjnych wartościach, z których słyną mieszkańcy regionu. Zintegrowane działania obejmą billboardy w całym regionie i na jego granicach, siatki wielkoformatowe, materiały POSM, spoty reklamowe w kinach, VOD, digital, w tym  działania w Social Media.

Do współpracy zostali zaproszeni znani (nie tylko lokalnie) influencerzy - Maciej Blatkiewicz (Maciej Je), Marek Hoffmann (Adbuster) oraz Paweł Opydo.

Zaplanowane działania potrwają od 1 maja do końca 2018 r. Za strategię, kreację i wdrożenie kampanii odpowiada poznańska agencja Chapter1.

Źródło: Chapter1

www.chapter1.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

25 maja Dni Otwarte z produkcyjnymi drukarkami Artemis
25 maja 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
Akcja promocyjna Hand Made dla Nescafe Dolce Gusto
Już od roku NESCAFÉ Dolce Gusto i agencja Hand Made dzielą się z czytelnikami bloga latteczyespresso.gazeta.pl kawowymi inspiracjami i ciekawostkami.
Podsumowanie Havas Media Group Conference
Wczoraj odbyła się 11. edycja Havas Media Group Conference pod hasłem: Are you ready to change? Przedstawiciele świata marketingu, technologii oraz kultury rozmawiali o budowaniu wartościowej komunikacji w dobie globalnej transformacji digitalowej.
Agencja S4 z kampanią „Twoje Smart 500” dla Taurona
W maju ruszyła kampania promująca nową ofertę TAURONA „Twoje Smart 500”, przygotowaną dla klientów indywidualnych. Projekt ten realizowany jest kompleksowo przez Agencję Reklamową S4.
25 maja Dni Otwarte fabryki Ikonos
Już w najbliższy piątek (25 maja) będą miały miejsce Dni Otwarte producenta i dystrybutora mediów do druku wielkoformatowego. Oprócz prezentacji produktów, odbędą się warsztaty oklejania mebli, kokpitów, gadżetów.
 
piątek 25.05.2018, 91 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone