logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Bossa Nova Events dla Henkell Freixenet Polska

  PR 14.03.2024, przeczytano 449 razy
ilustracjastrzałka

W dniach 4-6 marca 2024 roku Henkell-Freixenet Polska, producent i dystrybutor napojów alkoholowych, właściciel marek Mionetto, Freixenet, a także Gin Lubuski, zorganizował coroczny event podsumowujący wyniki i określający cele na najbliższe lata, skierowany do działu handlowego i top managementu firmy. Wydarzenie to stanowi nie tylko okazję do celebrowania sukcesów, takich jak Henkell Freixenet Polska numer 1 wśród dostawców win musujących1, czy Mionetto – numerem 1 w kategorii prosecco w Polsce2, ale również platformę do inspiracji i dalszego rozwoju zespołu. Za współorganizację eventu i stworzenie niezapomnianych doświadczeń jego uczestników odpowiadała agencja Bossa Nova Events, należąca do grupy Creative Brand Stories.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-bossa-nova-events-dla-henkell-freixenet-polska,403457,artykul.html

Event pod hasłem „Droga na szczyt”, opierał się na koncepcji „Bubble Air”, która idealnie komponowała się z filozofią marki Mionetto, lidera w segmencie win musujących na polskim rynku. Koncepcja ta podkreślała wartości takie jak świeżość, lekkość i orzeźwienie, będące synonimami jakości i prestiżu oferowanego przez Henkell-Freixenet Polska.

–  Wydarzenie odbyło się w malowniczym Zakopanem, co nie było przypadkowym wyborem. Miejsce to odzwierciedlało cele rozwojowe firmy oraz nawiązywało do hasła przewodniego eventu. W stworzonej przez nasz zespół kreatywny koncepcji „Bubble Air”, powietrze jest przede wszystkim nieuchwytne, nieograniczone i niezależne. Cechy te można również przypisać pracownikom firmy Henkell-Freixenet Polska – podkreśla Karolina Piórkowska, creative event manager w Creative Brand Stories. 

Wydarzenie zorganizowane w Aries Hotel & Spa Zakopane obejmowało trzy dni. Dwa z nich poświęcone były sesjom konferencyjnym skupionym wokół podsumowań i wyznaczenia nowych celów firmy. Istotnymi punktami całego wydarzenia były „Bubble Night” – inauguracyjna noc pełna niespodzianek oraz „Fresh Air” – dzień poświęcony oczyszczaniu umysłu i ciała w otoczeniu Tatr. Uczestnicy mieli również wyjątkową okazję spotkać się z Adamem Bieleckim, znanym polskim alpinistą i himalaistą, co dodatkowo ugruntowało motyw przewodni eventu. Zespół Henkell-Freixenet Polska mógł również doświadczyć góralskiej gościnności w dedykowanej strefie Mionetto na Gubałówce.

–  Wspólnie z Bossa Nova Event nie tylko stworzyliśmy atmosferę pełną inspiracji i energii, ale także pokazaliśmy, jak ważne jest dla nas celebrowanie sukcesów i ciągły rozwój każdego członka naszego zespołu. To było doświadczenie, które na długo zostanie w naszej pamięci i z pewnością przyczyniło się do wzmacniania relacji i motywacji zespołu. Wspólnie stworzony program był bardzo intensywny i różnorodny, zadbaliśmy o każdy szczegół, kładąc nacisk na jakość i zaskoczenie – mówi Anna Pawłowska- Kruzińska, Szef Działu Rozwoju Biznesu i Komunikacji w Henkell-Freixenet Polska.

Agencja Bossa Nova Events, będąca częścią Creative Brand Stories, była odpowiedzialna za koncepcję, produkcję i realizację eventu firmowego.

Źródło: Bossa Nova Events

Dodatkowe informacje:

1 Henkell Freixenet za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food) Sprzedaż wartościowa, w okresie skumulowanym w1 2023-w30 2023, w kategorii: Wina musujące (z wyłączeniem Marek Własnych)

2 Henkell Freixenet za NielsenIQ, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska (Food) Sprzedaż wartościowa, Sprzedaż wolumenowa, w okresie skumulowanym w31 2022 – w30 2023, w kategorii: Wina musujące, segment Prosecco (z wyłączeniem Marek Własnych)

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Biuro Coca-Cola HBC w Warszawie projektu Bit Creative
Biuro firmy Coca-Cola HBC w warszawskim budynku Business Garden rozlokowane zostało na 3 piętrach o łącznej powierzchni 5,5 tys. mkw. Inwestorowi zależało by było ono nie tylko funkcjonalne i dopasowane do stylu pracy korporacji, ale też zaprojektowane zgodnie z brandbookiem firmy. Do współpracy przy projekcie wnętrza zaprosili więc architektów...
Projekt „Fokus na Allure” w kampanii Peugeot E-3008
Agencja Leo Burnett Warszawa na zlecenie marki Peugeot zrealizowała projekt wokół kampanii wprowadzającej na rynek nowego elektrycznego SUV-a typu fastback „Next-Level” – Peugeot E-3008. Innowacyjny model promuje wirtualna galeria, prezentująca wynik współpracy marki Peugeot z wybitnymi fotografami.
Marka Tygryski stawia na multibranding
W poszukiwaniu jeszcze bardziej atrakcyjnych rozwiązań dla swoich Klientów, marka Tygryski specjalnie dla sieci sklepów Lidl przygotowała coś wyjątkowego! W ramach akcji multibrandingu razem z Grupą JuraPark, Tygryski o smaku toffi i miód malina pojawiły się na sklepowych półkach w nowych, większych opakowaniach. Lecz to nie wszystko… W...
Warszawski Maraton Fotograficzny. Ruszyły zapisy do 5. edycji
Kolejna odsłona Warszawskiego Maratonu Fotograficznego organizowanego przez Green Caffè Nero odbędzie się 14 września 2024 roku. Uczestnicy będą mieli do wykonania 8 zdjęć w 8 godzin, a tematykę tegorocznego konkursu poznają dopiero podczas startu. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pasjonatów fotografii – zarówno amatorów i debiutantów,...
FoodCare na dłużej z Betclic 1 Liga
Foodcare przedłuża współpracę z Betclic 1 Liga. W ramach współpracy piłkarze pierwszoligowych klubów będą korzystać z wody Ostromecko oraz napojów izotonicznych 4MOVE. Marki z portfolio firmy będą obecne na stadionach oraz w kanałach digitalowych rozgrywek.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764