logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę

  PR 13.12.2019, przeczytano 291 razy
ilustracjastrzałka

Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea Oświetlenie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bozonarodzeniowa-iluminacja-rozswietlila-pile,385079,artykul.html

Świetlne rzeźby zostały stworzone z ponad 180 tysięcy energooszczędnych lampek. Do wykonania iluminacji wykorzystano ponad 10 kilometrów kurtyn, łańcuchów i węży świetlnych. Powstały bajkowe instalacje, m.in. prezenty i bramy świetlne otoczone girlandami. Najbardziej okazałą z nich jest wysoka na pięć metrów karoca. Jest też podświetlany tron Świętego Mikołaja, który po zmroku będzie dużą atrakcją nie tylko dla najmłodszych.

ilustracjastrzałka

– Bardzo się cieszę, że wraz z miastem Piła stworzyliśmy prawdziwie świąteczny nastrój, dzięki któremu mieszkańcy mogą cieszyć się atmosferą nadchodzącej Gwiazdki. Nasze świetlne dekoracje  wykorzystują  najnowsze rozwiązania technologiczne, są energooszczędne i zdobią miasto nie tylko w nocy – powiedział Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. – Wieczorny spacer, do którego zachęcam,  pozwoli w pełni docenić piękno bożonarodzeniowej iluminacji, która będzie zdobić centrum Piły – dodał Mariusz Kądziołka.

Bożonarodzeniowe instalacje na placach Staszica i Konstytucji 3 Maja będzie można oglądać do końca stycznia.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: Enea SA

www.enea.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Total z kampanią przygotowaną z agencją Olmeka
Firma Total Polska przygotowała promocję konsumencką, której celem jest podniesienie poziomu świadomości paliwa Total Excellium i benefitów jakie ono oferuje. Za przygotowanie działań marketingowych związanych z akcją prowadzoną pod hasłem ”Zatankuj i odbierz maskotkę!” – w tym m.in. kampanię outdoor, POS i Social Media – odpowiada agencja Olmeka Creation House.
„Archipelag Beztroski” - nowa kampania wizerunkowa Rainbow
Archipelag Rainbow czuwa, przewiduje, sprawdza, dba…
Większy dział Tech&Lab 180heartbeats + Jung v Matt
Paweł Malinowski i Adam Selwon dołączyli do zespołu kompetencyjnego TECH &LAB agencji 180heartbeats + Jung v Matt.
Epson wprowadza 12-kolorowe drukarki i proofery
Firma Epson wprowadziła na rynek swoje pierwsze 12-kolorowe drukarki wielkoformatowe oferujące najszerszą w historii przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone1. Gwarantując wymagane na potrzeby profesjonalnego proofingu niezawodne odwzorowanie kolorów i wymaganą w druku wysokonakładowym wydajność, drukarki SureColor SC-P7500 (24-calowa) i SC-P9500 (44-calowa) są...
VMLY&R Poland z kampanią dla marki Lay’s dla 33 krajów
„Wkręć się w filmy z Lay’s" (eng. „Sink into the movies with Lay’s”) to hasło nowej, regionalnej kampanii tej marki, przygotowanej przez agencję VMLY&R Poland. Działania swoim zasięgiem obejmą 33 kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Azji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764