logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brad Pitt w wiosennej kampanii ekspresów do kawy De’Longhi

  PR 17.04.2023, przeczytano 590 razy
ilustracja

Trwa kampania launchującymi nowy ekspres De’Longhi Eletta Explore, za którą odpowiada agencja Mediaplus we współpracy z agencją SalesTube. Ambasadorem marki i twarzą wiosennej kampanii jest hollywoodzki gwiazdor, Brad Pitt. Mediaplus koordynuje wszystkie działania mediowe offline i online na polskim rynku, odpowiada za strategię, planowanie oraz zakup mediów 360. Kampania prowadzona jest w modelu house of communication wraz z SalesTube, który zajął się działaniami paid social i paid search oraz programmatic.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brad-pitt-w-wiosennej-kampanii-ekspresow-do-kawy-de%E2%80%99longhi,399671,artykul.html

Brad Pitt, ambasador marki De’Longhi, zadebiutował w tej roli w 2021 roku. Pierwsza międzynarodowa kampania z udziałem aktora pod hasłem “Something Perfetto” nawiązywała do idealnych chwil, które przywołują najpiękniejsze wspomnienia i emocje. De’Longhi wierzy, że w życiu pięknych może być wiele momentów, nawet tych z pozoru codziennych, bo bardzo często ich częścią jest kawa.

Najnowsza kampania oraz spot z udziałem światowej gwiazdy są kontynuacją zeszłorocznego konceptu. Tym razem główną rolę obok Brada Pitta gra ekspres De’Longhi Eletta Explore, który pozwala przygotowanie ponad 50 rodzajów napojów kawowych — na gorąco, na zimno oraz cold brew.

- Zeszłoroczna kampania, pierwsza z udziałem Brada Pitta  jako ambasadora marki De’Longhi, była największą i najważniejszą kampanią w historii firmy w Polsce. Był to sukces marki, której 95% sprzedaży jest dziś już poza Włochami, a Polska ma w tym swój znaczny udział. Tej wiosny realizujemy  razem z agencjami Group One kolejny projekt, która umacnia De’Longhi na pozycji lidera w danym segmencie ekspresów, dzięki którym możemy cieszyć się różnorodnością kawy jak z kawiarni we własnym domu - mówi Monika Ćwikła, Brand Manager De’Longhi.

Kampania będzie realizowana w TV oraz digitalu z wykorzystaniem formatów wideo i display, poprzez kanały paid social i search engine, YouTube i VOD. Za realizację działań promocyjnych w Polsce odpowiada Mediaplus, który koordynuje wszystkie działania mediowe dla grupy De’Longhi na polskim rynku. W modelu house of communication agencja współpracuje z należącą do tej samej grupy spółką MarTech & E-commerce SalesTube, która odpowiada za planowanie i realizację działań paid social i paid search oraz programmatic. Kampanią w social mediach zajęła się agencja Performance Media. Za jej realizację odpowiada SalesTube.

Kampania wystartowała 1 kwietnia. Spot będzie szeroko emitowany do końca maja. Kampania digital potrwa do 30 czerwca.

Źródło: Group One S.A.

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764