logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brand Experience wokół unikalnych treści na platformie Player.pl

  PR 15.10.2021, przeczytano 328 razy

Biuro Reklamy TVN Media wprowadza nowe rozwiązanie z obszaru content marketingu na platformie player.pl – „Brand Experience”. To nowa odsłona produktu Content Commerce Hub, czyli specjalnej dedykowanej strefy dla marki partnerskiej, która pozwala reklamodawcy na profilowanie swojej komunikacji i wyjątkowe angażowanie użytkowników.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brand-experience-wokol-unikalnych-tresci-na-platformie-player.pl,393406,artykul.html

„Brand Experience” to produkt, który zapewnia markom ekskluzywną, dedykowaną przestrzeń do komunikacji z użytkownikami w ramach serwisu player.pl. Rozwiązanie dostępne jest w pakiecie „Player z reklamami” (Player Adlite). Pomysłem stojącym za produktem jest idea angażowania użytkowników poprzez specjalnie przygotowane moduły, uzupełnione o odpowiednio dobrane treści z biblioteki Playera. Efektem takiego podejścia jest duże zaangażowanie konsumentów w komunikację reklamodawcy.

- Treści dostępne na player.pl cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. Wprowadzenie dostępu do nich za paywall’em nie zmieniło tego trendu. Świadczy to o unikalności player.pl, a także o wysokiej jakości oferty programowej. Tworząc Brand Experience zapraszamy reklamodawców i ich marki do bycia częścią tego ekosystemu, do budowania komunikacji w oparciu o to, co mamy najcenniejszego do zaoferowania widzom – mówi Agnieszka Gajzler-Barylska, Dyrektor Działu Strategii i Rozwoju Digital w TVN Media.

W ramach współpracy między Playerem a markami korzystającymi z „Brand Experience” w serwisie powstaje dedykowana sekcja poświęcona danej marce. Następnie reklamodawcy mają do dyspozycji szeroki zestaw rozwiązań i świadczeń, które zwiększają dopasowanie przekazu do użytkownika. Mogą zdecydować się na zasilenie swojej strefy kontentem Playera powiązanym z daną marką – np. w przypadku gdy reklamowany jest produkt z dziedziny beauty, w strefie partnera mogą znaleźć się adekwatne treści z programów TVN Grupa Discovery.

W ramach „Brand Experience” możliwe jest także zaimplementowanie Social Stream. Ta technologia pozwala na agregowanie w Playerze dedykowanych treści pochodzących z mediów społecznościowych. Partnerzy mogą także skorzystać z modułu z feedami e-commerce. Rozwiązanie to pozwala na automatyczne łączenie użytkowników z wybranymi produktami w e-sklepie. Możliwe jest też przekazanie swoim klientom voucherów do Playera, które przekierowują użytkowników bezpośrednio do strefy marki. Dzięki temu klienci partnerów Playera mogą cieszyć się szeroką biblioteką jednego z najbardziej przekrojowych serwisów VOD na polskim rynku, a jednocześnie zapoznać się ofertą firmy partnerskiej.

W celu zagwarantowania szerokiego ruchu w ramach „Brand Experience” sekcja wsparta jest kampanią promocyjną w kanałach własnych TVN Grupa Discovery.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Tiktok wspiera kreatywność w konkursie KTR 2021
TikTok objął partnerstwo nad kategorią „CRAFT – VIDEO” w tegorocznej edycji konkursu Klubu Twórców Reklamy. O tytuł „Best of” zawalczyły najbardziej wyraziste komunikacyjnie, kreatywne i innowacyjne pomysły. Nagrodę za najlepszy projekt wręczyła Sylwia Chada, General Manager TikTok w Polsce i Europie Centralnej. Gala wręczenia odbyła 26...
Wyniki skonsolidowane Grupy PMPG Polskie Media S.A. Po trzecim kwartale 2021 roku Grupa Kapitałowa PMPG Polskie Media S.A. osiągnęła skonsolidowany zysk netto w wysokości 5,2 mln zł wobec zysku 2,3 mln zł w analogicznym okresie roku ubiegłego.
WP.pl najbardziej opiniotwórczym medium października 2021
Jak podaje Instytut Monitorowania Mediów, liderem rankingu „Najbardziej opiniotwórcze media w Polsce” za październik 2021 został portal WP, na którego informacje dziennikarze innych redakcji powoływali się niemalże 4 tys. razy. Miejsce drugie zajęła stacja RMF FM z wynikiem 3,6 tys. powołań w innych mediach. Podium zamyka Onet, którego...
Najbardziej zasięgowa akcja społeczna w historii Gazeta.pl
Redakcja Gazeta.pl jest mocno zaangażowana w walkę z kryzysem klimatycznym, czego jednym z przejawów była jej niedawna akcja „Alarm dla klimatu”. W odpowiedzi na apel portalu oraz Koalicji Klimatycznej 29 października br. w sześciu polskich miastach uruchomiono miejskie systemy alarmowe, aby w symboliczny sposób podkreślić wagę szczytu klimatycznego COP26....
Super Express świętuje jubileusz 30-lecia
Obecnym redaktorem naczelnym Super Expressu jest Grzegorz Zasępa, pierwszym zaś był Grzegorz Lindenberg. Super Express od początku swego istnienia jest stajnią dociekliwych, nieustępliwych dziennikarzy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764