logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brand New Galaxy Amsterdam z kierownikiem operacyjnym

  PR 22.04.2021, przeczytano 683 razy

Kasia van Hall została Managerem Operacyjnym na Europę Zachodnią w Brand New Galaxy, niezależnej globalnej platformie marketingowo - technologicznej. Van Hall objęła nowo powstałe stanowisko i będzie odpowiedzialna za nawiązywanie relacji z klientami i synergię agencji Brand New Galaxy w regionie WE.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brand-new-galaxy-amsterdam-z-kierownikiem-operacyjnym,391176,artykul.html

W lutym Brand New Galaxy ogłosiło otwarcie nowego biura w Amsterdamie. Kasia van Hall odpowiada za operacyjną doskonałość biznesową działań w regionie Europy Zachodniej. Zdaniem Franka Carvalho, Dyrektora Zarządzającego BNG Amsterdam, Kasia wnosi bogate doświadczenie w zarządzaniu złożoną strukturą oraz kluczowymi relacjami zapewniającymi dobre funkcjonowanie organizacji.

Kasia van Hall jest ekspertem z dwudziestoletnią znajomością branży marketingowej, reklamowej i E-commerce. Ma zróżnicowane doświadczenie w pracy z globalnymi markami, takimi jak Netflix, Phillips, Philip Morris International i Alrec.  Na nowym stanowisku wykorzysta wiedzę zdobytą podczas zarządzania pracą i zespołami w całej Europie, w tym w Wielkiej Brytanii, Holandii i na Węgrzech.

Brand New Galaxy zdecydowało się na rozwijanie kolejnego, regionalnego, kompleksowego biura podczas pandemii koronawirusa. Jest to dowód na to, że biznes online nie zwalnia, nawet pomimo wyzwań stojących przed branżą marketingową.

Źródło: Brand New Galaxy

www.brandnewgalaxy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Azjatyckie smaki w kampanii Publicis dla marki Winiary
Kuchnia azjatycka na dobre zadomowiła się w Polsce, nieustannie zachwycając nieoczywistymi smakami i aromatami. Marka WINIARY, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie popularnymi daniami z Dalekiego Wschodu, wprowadza nowości produktowe. Pasty do smażenia, nudle, sosy chilli i WINIARY Pomysły na…, pozwolą odtworzyć ulubione potrawy bez wychodzenia z domu – niezależnie od...
Marketingowe zwycięstwo na Euro: transmisja debaty
Zapraszamy na transmisję live debaty IPG Mediabrands „Wygraj Euro. Jak wydawcy i marki powinny dryblować, aby odnieść marketingowe zwycięstwo podczas najważniejszego sportowego wydarzenia roku”.
Natalia Kukulska w kampanii marki Remé
Startuje nowa kampania reklamowa brandu Remé, z udziałem nowej ambasadorki marki - piosenkarki Natalii Kukulskiej. Dołączyła ona do aktorki Mariety Żukowskiej, która jest ambasadorką tej marki od 2022. Materiały kreatywne na potrzeby kampanii przygotowała agencja Enyo, która od 2021 r. obsługuje budżet reklamowy Remé na działania 360°.
#20latPLwUE: kampania społeczna na niebiesko
Niemal 100 organizacji społecznych, firm i mediów dołączyło do kampanii świętowania 20 lat Polski w Unii Europejskiej, zainicjowanej przez Fundację Batorego i Fundację Polskiej Rady Biznesu. Akcja, której symbolem jest pin „20latPLwUE”, trwa przez cały maj. Organizatorzy zachęcają do dołączenia każdego, komu bliskie są wartości europejskie.
Spot Akcji Demokracja: czarny scenariusz, gdy odpuścimy sobie Europę
Terror rosyjskiej inwazji z perspektywy matki - sugestywny spot zrealizowany dla Akcji Demokracja ma uświadomić Polkom i Polakom, że wybory 9 czerwca do Parlamentu Europejskiego są bardzo ważne. Bezpieczeństwo Polski i Europy nie jest nam dane raz na zawsze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764