logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brand New Galaxy Amsterdam z kierownikiem operacyjnym

  PR 22.04.2021, przeczytano 303 razy

Kasia van Hall została Managerem Operacyjnym na Europę Zachodnią w Brand New Galaxy, niezależnej globalnej platformie marketingowo - technologicznej. Van Hall objęła nowo powstałe stanowisko i będzie odpowiedzialna za nawiązywanie relacji z klientami i synergię agencji Brand New Galaxy w regionie WE.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brand-new-galaxy-amsterdam-z-kierownikiem-operacyjnym,391176,artykul.html

W lutym Brand New Galaxy ogłosiło otwarcie nowego biura w Amsterdamie. Kasia van Hall odpowiada za operacyjną doskonałość biznesową działań w regionie Europy Zachodniej. Zdaniem Franka Carvalho, Dyrektora Zarządzającego BNG Amsterdam, Kasia wnosi bogate doświadczenie w zarządzaniu złożoną strukturą oraz kluczowymi relacjami zapewniającymi dobre funkcjonowanie organizacji.

Kasia van Hall jest ekspertem z dwudziestoletnią znajomością branży marketingowej, reklamowej i E-commerce. Ma zróżnicowane doświadczenie w pracy z globalnymi markami, takimi jak Netflix, Phillips, Philip Morris International i Alrec.  Na nowym stanowisku wykorzysta wiedzę zdobytą podczas zarządzania pracą i zespołami w całej Europie, w tym w Wielkiej Brytanii, Holandii i na Węgrzech.

Brand New Galaxy zdecydowało się na rozwijanie kolejnego, regionalnego, kompleksowego biura podczas pandemii koronawirusa. Jest to dowód na to, że biznes online nie zwalnia, nawet pomimo wyzwań stojących przed branżą marketingową.

Źródło: Brand New Galaxy

www.brandnewgalaxy.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zdrovit promuje Litorsal Slim
Wczoraj wystartowała nowa kampania Natur Produkt Zdrovit promująca suplement diety Litorsal Slim. Media w kampanii TV zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.
More Bananas od kwietnia 2021 zarządza działaniami marketingowymi w digitalu marki Get Dressed. Agencja wdroży szeroki wachlarz działań, od opracowania strategii komunikacji, przez strategię promocji, projektowanie materiałów graficznych, realizację kampanii reklamowych, prowadzenie komunikacji  w mediach społecznościowych, audyt, konsultacje aktualnie istniejącej strony...
Blueffect 2021. Era Post Cookie. Przepis na lepszy świat czy cyfrowy armagedon?
Już 27 maja odbędzie się X. edycja Blueffect, wydarzenie podczas którego eksperci i praktycy digital marketingu dzielą się wiedzą, wskazują trendy i najlepsze rozwiązania. Konferencja odbędzie się online, udział jest bezpłatny.
Agencja KERRIS Group wygrała przetarg na stworzenie nowej strony www dla marki Jan Niezbędny z portfolio Serantis Group.
„Ej, wszystko okej” - akcja promocyjna piłkarzy Ekstraklasy wspierająca tematykę zdrowia psychicznego
Dariusz Gałęzewski – Prezes Fundacji OSHEE i Marcin Jędrychowski  - Dyrektor Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie podpisali list intencyjny będący deklaracją współpracy na rzecz wspierania zdrowia psychicznego. W ramach projektu prowadzonego pod hasłem „WALCZ, ZWYCIĘŻAJ, ŻYJ!” partnerzy skupią się na prowadzeniu kampanii edukacyjnych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764