logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brand Survival Kit - cykl spotkań online dla marketerów

  PR 29.05.2020, przeczytano 543 razy

Klienci, agencje, media poszukują odpowiedzi na pytania dotyczące potrzeb biznesu, konsumentów i skutecznych metod zwalczenia negatywnego wpływu pandemii na marki. Grupa Dentsu i Shortlist Consulting organizują cykl pięciu dwugodzinnych spotkań online - 2 debaty, 3 webinaria tematyczne). Spotkania odbędą się między 1 a 5 czerwca br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brand-survival-kit---cykl-spotkan-online-dla-marketerow,387201,artykul.html

Cykl Brand Survival Kit zaczyna się 1 czerwca. Debatę biznesową, podczas której przedstawiciele różnych branż dotkniętych efektami pandemii opowiedzą o swoich refleksjach i wyzwaniach oraz o tym, czego oczekują od marketingu otworzą Sławomir Stępniewski, CEO Dentsu Polska & CEE oraz Marta Macke, założycielka i managing partner Shortlist Consultig. W dyskusji wezmą udział.: prof. Katarzyna Śledziewska z Uniwersytetu Warszawskiego, Maciej Szczechura, doradca zarządu ds. marketingu i e-commerce w biurze podróży Rainbow Tours, Karolina Mitraszewska, COO w Nest Bank, Dariusz Maciołek, Managing Director CMO w BNP Paribas oraz Paweł Niziński, partner Goodbrand/CEO BETTER i wydawca projektu CR Navigator/ BE.NAVIGATOR.

Dzień drugi poświęcony będzie "ekranom" - czyli TV i VOD, jakości i częstotliwości ich oglądania przez konsumentów, trendom oraz "pandemicznym peakom". Gospodarzem dnia będzie Mariusz Kukwa, Head of Multiscreen Investment w Dentsu, który rozpocznie webinarium prelekcją przygotowaną wraz z Maciejem Kuterą, Multiscreen Managerem z Dentsu. Tego dnia prelekcje wygłoszą także Marcin Wiśniewski, kierownik zespołu ds. wsparcia sprzedaży z Biura Reklamy TVP SA, Joanna Kopeć, Senior Media Research Executive z AGB Nielsen Media Research i Michał Czyszkowski z Google Poland.

Dzień trzeci to spojrzenie na digital, sieć i nowe zjawiska w zakresie innowacji, współpracy i technologii. Webinarium poprowadzi Małgorzata Niska, Digital Director w Dentsu. Prelekcje wygłoszą Paulina Gadowska, zajmująca się badaniami społecznymi w grupie Dentsu, Maksymilian Malicki z Bolta, Monika Czaplicka (CEO Wobuzz i szefowa "Kryzysy w social media wybuchają w weekendy") oraz Michał Protasiuk z Google, Karol Karpiński z Facebooka i Weronika Szczepanik z Dentsu.

Czwarty dzień poświęcony będzie dialogowi. Jak go prowadzić, kreować przekaz, content czy kręcić spoty w czasach pandemii? Gospodarzem dnia będzie Łukasz Kotliński, Deputy Creative Director z Dentsu.  Z prelekcją wystąpią także: Jacek Studziński i Paweł Popek, stratedzy z Dentsu, Anna Ferlin i Radek Dudzic - reprezentanci kreacji w Dentsu czy Anna Nowak z działu kreatywnych technologii firmy. Tego dnia z prezentacją pojawią się również: Jarek Boliński z Propeller Film,  Joanna Biernacka, Łukasz Kotliński, Radosław Dudzic, Agnieszka Gozdek oraz Norbert Franke (Dentsu Aegis Network) oraz gość z firmy Onet-RASP.

5 czerwca, ostatniego dnia eventu, przedstawiciele branży marketingowej wspólnie zastanowią się nad swoją rolą w odpowiedzi na potrzeby biznesu i konsumentów. Uczestnikami debaty będą Anna Pańczyk – Grey, Radek Miklaszewski – BBDO, Weronika Szwarc-Bronikowska – Media People, Sylwia Tygielska – Isobar Polska i Małgorzata Potorska – dentsu X oraz Anna Gogacz - Allegro Brand Experience Agency.

  • Pełna agenda oraz zapisy TUTAJ. Rejestracja i udział jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona.

Organizatorami "Brand Survival Kit" są Shortlist Consulting i Dentsu Aegis Network Polska. Patronat medialny objęły redakcje: Business Insider Polska i Brief.pl.

Źródło: Dentsu Aegis Network Polska

www.dentsuaegisnetwork.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gdynia Design Days: Jutro premiera przewodnika
Gdynia Design Days 2020 to wyjątkowa edycja festiwalu na wyjątkowe czasy. GDD jako pierwsze wydarzenie poświęcone projektowaniu odbywa się w całości online. Tegorocznej edycji towarzyszy interaktywny przewodnik po wystawach, które odpowiadają na hasło przewodnie festiwalu - Uwaga. Już jutro premiera przewodnika GDD w formie elektronicznej. Zapraszamy na...
Drukarnia Chroma z nową komunikacją od Abanana
Pierwszego lipca wystartowała nowa platforma komunikacyjna drukarni internetowej Chroma. Za strategię, kreację, produkcję spotu tv oraz kampanię digitalową odpowiada krakowska agencja Abanana.
Walne Zebranie Członków PSPR zdecydowało o rezygnacji z dalszego udziału w Radzie Etyki Public Relations. Organizacja podejmowała od 2019 r. rozmowy ze Związkiem Firm Public Relations (drugim z założycieli Rady), w zakresie niezbędnej reformy tego branżowego ciała oraz zbudowania nowego regulaminu, nakładającego na nie dodatkowe obowiązki. PSPR uznawało, że nowe...
Zenek Martyniuk gwiazdą najnowszej kampanii Mediamarkt
„Król disco polo” będzie popularyzował nowe technologie i zachęcał do korzystania z bogatej oferty produktów i usług MediaMarkt. Kampanię „Lato z Zenkiem w MediaMarkt” otworzył film teaserowy, który pojawił się pod koniec czerwca br. w mediach społecznościowych.
Polskie Stowarzyszenie Public Relations rozpoczyna cykl publikacji o branży PR w poszczególnych regionach kraju. W inauguracyjnym, obszernym raporcie uwaga skupiona jest na Pomorzu. Dzięki wydawnictwu "Polski PR - woj. pomorskie" przybliżone zostały tamtejsze firmy świadczące usługi PR, ich opinie o rynku, jego przyszłości, o lokalnej specyfice. PSPR wskazuje także...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764