logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

BrandStorm i Star Media dla Tunezyjskiego Urzędu d/s Turystyki

  PR 11.05.2006, przeczytano 707 razy
ilustracjastrzałka

Agencja reklamowa BrandStorm ICOM oraz dom mediowy Star Media na zlecenie Tunezyjskiego Urzędu d/s Turystyki przygotowała wiosenna kampanie reklamowa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brandstorm-i-star-media-dla-tunezyjskiego-urzedu-d-s-turystyki,3911,artykul.html

Celem kampanii jest przedstawienie Tunezji jako idealnego miejsca wakacyjnego wypoczynku nie tylko ze względu na wysoki standard hoteli, cieple morze i piękne plaże, ale także dla turystów oczekujących więcej - gry na wyśmienitych polach golfowych, zabytków kultury śródziemnomorskiej i pełnych przygód wypraw na Saharę.

Kreacja nawiązuje do charakterystycznych elementów architektury tunezyjskiej, gdzie jak w kalejdoskopie pojawiają się co chwila inne możliwości fascynującego spędzenia wolnego czasu, a pól-otwarte luki na
początku i końcu symbolizują nieskończoną ilość atrakcji.

Autorem projektu jest Robert Kiesznowski, nowe hasło stworzył Paweł Binkowski i Robert Kiesznowski, a osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem był Tomasz Kuźniak.

Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy Star Media, od wielu lat współpracujący z BrandStorm. Senior media planner: Aleksandra Lepert.

Ze względu na umowę z klientem wysokość budżetu nie może zostać ujawniona.

Źródło: Star Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IV Konferencja Olimp Marketplace: sekrety skutecznej sprzedaży online
Już 27 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się IV edycja Konferencji Olimp Marketplace. To wydarzenie jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe na Allegro, Amazon, eMAG, Kaufland, Pigu, Empik i 17 innych platformach.
DIMAQ Day wkrótce w trzech polskich miastach
Na ewolucję współczesnego digital marketingu wpływa wiele czynników, a do najważniejszych należy zaliczyć rozwój sztucznej inteligencji, zmieniające się potrzeby odbiorców, coraz większe znaczenie cyberbezpieczeństwa oraz kształtowanie się nowych grup konsumentów. To właśnie między innymi te kwestie zostaną poruszone podczas tegorocznej konferencji DIMAQ Day, którą...
Dolina Dobra rusza z kampanią „ŚniadaTAK”
BudzeNIE, ubieraNIE, śniadaNIE, czekaNIE na autobus – czy każdy poranek musimy zaczynać na „NIE”? Dolina Dobra ruszyła z kampanią „ŚniadaTAK”, w której pokazuje, że jeśli zaczniesz dzień pozytywnie to wszystko inne też jest na „TAK”. Kampania koncentruje się na sposobach na szybkie, pożywne i lekkie śniadania.
Saint-Gobain, lider w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa, wybrał Havas PR Warsaw do współpracy związanej z działaniami komunikacyjnymi na rynku w Ukrainie. Agencja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne, a także działania obszaru hub management i poprowadzi projekt we współpracy z Havas PR Kyiv. 
PR Calling z obsługą funduszu YouNick Mint
Do grona stałych klientów PR Calling dołączył YouNick Mint – fundusz VC od 12 lat inwestujący w projekty deep tech w sektorach Healthcare i Industry 4.0. W ramach współpracy agencja wesprze YouNick Mint w zwiększeniu widoczności na rynku inwestycji venture capital poprzez budowanie relacji z mediami i kluczowymi interesariuszami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764