logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bridgestone i VMLY&R zdobywają Złoto w konkursie Innovation 2019

  PR 16.05.2019, przeczytano 235 razy

FleetPulse - projekt stworzony przez VMLY&R Poland i VMLY&R Londyn dla Bridgestone - otrzymał złotą statuetkę w konkursie Innovation, organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bridgestone-i-vmlyandr-zdobywaja-zloto-w-konkursie-innovation-2019,382472,artykul.html

FleetPulse nie dopuszcza, by drobne usterki stawały się poważnymi problemami: obniża koszty napraw, wydłuża czas pracy pojazdów na drodze oraz usprawnia proces kontroli pojazdu dla każdego.

Rozwiązanie typu „3 w 1” łączy w sobie aplikację mobilną, scentralizowaną stronę internetową i urządzenie do monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS - Tire Pressure Monitoring System). Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i czujników specjalistycznych użytkownicy zyskują całkowity wgląd w osiągi pojazdów. Rozwiązanie pozwala kierowcom i menedżerom z wyprzedzeniem planować prace serwisowe, redukując czas przestojów i dzięki pełniejszemu obrazowi stanu pojazdu maksymalizować wydajność floty.

To bezkonkurencyjne rozwiązanie digitalowe - jedyne takie na rynku - łączy kontrole pojazdów, usługę rezerwacji serwisu, zarządzanie flotą i TPMS w jedną, łatwą w obsłudze platformę. System zapewnia komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy kierowcami, obsługą techniczną i administracją floty. A wykorzystanie chmury internetowej powoduje, że rozwiązanie FleetPulse może być używane w każdej chwili, przez każdego kierowcę i dla wszystkich marek opon.

Podążając za zmianami technologicznymi w branży transportowej, podyktowanymi trendem "connected mobility", rozwiązanie FleetPulse jest gotowe pomagać flotom i sprostać ich potrzebom nie tylko dziś, ale i w przyszłości.

FleetPulse - kluczowe informacje:

  • aplikacja pozwala kierowcom na łatwe wypełnianie list kontrolnych,
  • umożliwia menedżerom powiadamiać kierowców i mechaników o nowych listach kontrolnych, rezerwacjach usług i wycofaniu pojazdów z drogi,
  • portal internetowy dostępny przez chmurę internetową zapewnia menedżerom podgląd stanu floty w czasie rzeczywistym, w tym dostęp do informacji o awariach i uszkodzeniach oraz wydajności,
  • w połączeniu z TPMS rozwiązanie automatycznie sprawdza ciśnienie w oponach pojazdu wysyłając ostrzeżenia do kierowców, jeśli jest ono zbyt niskie, unikając tym samym długoterminowych i kosztownych konsekwencji.

Konkurs Innovation nagradza innowacyjne projekty, usługi i rozwiązania, które zmieniają świat globalnie, jak i małe, ale efektywne i nowatorskie idee. Kierowany jest do biznesu, środowisk technologicznych, firm z zakresu marketingu czy mediów.

FleetPulse otrzymał złotą statuetkę w kategorii Innowacyjny Biznes / Model biznesowy. Nagradzane są w niej projekty, które wykraczają poza znane i stosowane dotychczas modele biznesowe lub udoskonalają znacząco już istniejące. Odpowiadające na potrzeby rynku i budujące przewagę konkurencyjną.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

300 tys dolarów w konkursie Huawei dla twórców motywów
Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition.
Konkurs na kampanię dla ZOO Wrocław
Wrocławskie ZOO we współpracy z AMS przygotowało konkurs dla grafików. Może w nim wziąć udział każdy, kto zaprojektuje plakat zachęcający do odwiedzenia ogrodu zoologicznego. Kampania trafi m.in. na przystanki AMS w Polsce i poprzedzi ponowne otwarcie ogrodu dla odwiedzających. Autor zwycięskiego plakatu pomoże zwierzętom i zgarnie nagrodę o wartości ponad 3,5 tys....
The Kissinger Twins nagrodzeni Webby Award
Instagramowa seria @Sufferosa autorstwa The Kissinger Twins z prestiżową statuetką Webby Award 2020! Polski projekt został nagrodzony w kategorii Social Content Series & Campaigns | Arts & Entertainment. Pokonał kreacje takich gigantów  jak Marvel, Youtube czy Grammy’s.
Trailer Metro Exodus z Webby Award 2020
Stworzony w Platige Image trailer Metro Exodus Artyom's Nighmare otrzymał główną nagrodę w kategorii „Video Branded Entertainment - Games" na odbywającej się 19.05 24. Gali Webby Awards. Produkcja otrzymała również wyróżnienie w kategorii „Video Animation – Branded”.
MSL dumne z laureatów tegorocznej edycji konkursu Young Creatives Cannes Lions 2020
W piątek, 15 maja zostali wyłonieni finaliści tegorocznej edycji konkursu Young Creatives Cannes 2020. W kategorii PR zwycięzcami konkursu zostali Aleksandra Kolarczyk i Jakub Świętochowski z MSL.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764