logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bridgestone i VMLY&R zdobywają Złoto w konkursie Innovation 2019

  PR 16.05.2019, przeczytano 189 razy

FleetPulse - projekt stworzony przez VMLY&R Poland i VMLY&R Londyn dla Bridgestone - otrzymał złotą statuetkę w konkursie Innovation, organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bridgestone-i-vmlyandr-zdobywaja-zloto-w-konkursie-innovation-2019,382472,artykul.html

FleetPulse nie dopuszcza, by drobne usterki stawały się poważnymi problemami: obniża koszty napraw, wydłuża czas pracy pojazdów na drodze oraz usprawnia proces kontroli pojazdu dla każdego.

Rozwiązanie typu „3 w 1” łączy w sobie aplikację mobilną, scentralizowaną stronę internetową i urządzenie do monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS - Tire Pressure Monitoring System). Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i czujników specjalistycznych użytkownicy zyskują całkowity wgląd w osiągi pojazdów. Rozwiązanie pozwala kierowcom i menedżerom z wyprzedzeniem planować prace serwisowe, redukując czas przestojów i dzięki pełniejszemu obrazowi stanu pojazdu maksymalizować wydajność floty.

To bezkonkurencyjne rozwiązanie digitalowe - jedyne takie na rynku - łączy kontrole pojazdów, usługę rezerwacji serwisu, zarządzanie flotą i TPMS w jedną, łatwą w obsłudze platformę. System zapewnia komunikację w czasie rzeczywistym pomiędzy kierowcami, obsługą techniczną i administracją floty. A wykorzystanie chmury internetowej powoduje, że rozwiązanie FleetPulse może być używane w każdej chwili, przez każdego kierowcę i dla wszystkich marek opon.

Podążając za zmianami technologicznymi w branży transportowej, podyktowanymi trendem "connected mobility", rozwiązanie FleetPulse jest gotowe pomagać flotom i sprostać ich potrzebom nie tylko dziś, ale i w przyszłości.

FleetPulse - kluczowe informacje:

  • aplikacja pozwala kierowcom na łatwe wypełnianie list kontrolnych,
  • umożliwia menedżerom powiadamiać kierowców i mechaników o nowych listach kontrolnych, rezerwacjach usług i wycofaniu pojazdów z drogi,
  • portal internetowy dostępny przez chmurę internetową zapewnia menedżerom podgląd stanu floty w czasie rzeczywistym, w tym dostęp do informacji o awariach i uszkodzeniach oraz wydajności,
  • w połączeniu z TPMS rozwiązanie automatycznie sprawdza ciśnienie w oponach pojazdu wysyłając ostrzeżenia do kierowców, jeśli jest ono zbyt niskie, unikając tym samym długoterminowych i kosztownych konsekwencji.

Konkurs Innovation nagradza innowacyjne projekty, usługi i rozwiązania, które zmieniają świat globalnie, jak i małe, ale efektywne i nowatorskie idee. Kierowany jest do biznesu, środowisk technologicznych, firm z zakresu marketingu czy mediów.

FleetPulse otrzymał złotą statuetkę w kategorii Innowacyjny Biznes / Model biznesowy. Nagradzane są w niej projekty, które wykraczają poza znane i stosowane dotychczas modele biznesowe lub udoskonalają znacząco już istniejące. Odpowiadające na potrzeby rynku i budujące przewagę konkurencyjną.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Konkurs Logo65: Polska i Indonezja
Polska i Indonezja w 2020 roku obchodzą rocznicę 65-lecia nawiązania stosunków dyplomatycznych. Z tej okazji Ambasada RP w Dżakarcie we współpracy z Ambasadą Indonezji w Warszawie oraz główny partner konkursu: Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie, zapraszają do udziału w konkursie na projekt znaku graficznego tej rocznicy.
Inspiracje Bauhausem i lampa z recyklingu: konkursy dla młodych twórców
Dom marzeń zgodny z ideami Bauhausu i lampa stworzona z poprodukcyjnych materiałów odpadowych to tematy przewodnie tegorocznych konkursów Rytm Światłai Sustainable Lamp,organizowanych w ramach Targów Światło i Targów Elektrotechnika. Wydarzenia realizowane od blisko 8 lat na stałe wpisały się w program imprezy. Każda edycja nawiązuje do najbardziej aktualnych zagadnień i...
Znamy skład jury 11. edycji konkursu POS Stars
Po raz kolejny wybrane zostaną najlepsze realizacje rynkowe wspierające sprzedaż.
Rozpoczęła się XVII edycja konkursu Złote Spinacze
Związek Firm Public Relations po raz siedemnasty zaprasza do udziału w konkursie Złote Spinacze, w którym wyłaniane są najlepsze kampanie public relations w Polsce. Celem konkursu jest promocja najlepszych praktyk PR-owych i komunikacyjnych, a także zwiększanie profesjonalizmu branży.
Pierwsza edycja OPPO Creators Award trwa w najlepsze. Zostało jeszcze tylko kilka dni, by zgłosić swoje prace i zyskać szansę na wygranie wysokich nagród pieniężnych i prestiżowych programów szkoleniowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764