logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brother DCP-J4110DW: najmniejsza drukarka wielofunkcyjna A3

  PR 18.04.2013, przeczytano 10604 razy
ilustracjastrzałka

Firma Brother prezentuje najnowsze i zarazem najmniejsze atramentowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące druk w formacie A3. Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania zamknięte w eleganckiej obudowie – oto model DCP-J4110DW. Jest to kolejne urządzenie  z przełomowej serii Print 3.0.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brother-dcp-j4110dw%3A-najmniejsza-drukarka-wielofunkcyjna-a3,18487,artykul.html

Szybki druk w formacie A3

DCP-J4110DW oferuje nowy, innowacyjny sposób drukowania. Zmiana kierunku podawania kartki z pionowego na poziomy pozwoliła zmniejszyć wymiary urządzenia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej prędkości druku 18 ipm (mono) i 16 ipm (kolor). Dzięki szeregowi funkcji takich jak: automatyczne i dwustronne drukowanie, pozwalające zmniejszyć zużycie papieru oraz super wysokowydajne tusze na 1200 stron, DCP-J4110DW pozwala znacząco obniżyć koszty eksploatacji. A wszystko to przy zachowaniu wysokiej jakości drukowanych dokumentów.

Urządzenie może pracować zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej. Dodatkowo posiada dotykowy, kolorowy wyświetlacz, dzięki czemu jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Takie połączenie oszczędności i jakości sprawia, że najnowsze urządzenie firmy Brother jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla każdej firmy i każdego biura, ale i dla każdego domu.

Integracja z aplikacjami i usługami

Model DCP-J4110DW oferuje szeroki zakres funkcji mobilnych. Dzięki aplikacjom iPrint&Scan, Apple AirPrint lub Google Cloud Print użytkownicy mogą drukować bezpośrednio z iPhonów, iPadów oraz urządzeń pracujących na systemie Android i Windows Phone 7. Modele z serii Print 3.0 swobodnie umożliwiają także drukowanie z wielu miejsc i z różnych urządzeń dzięki aplikacji Brother iPrint&Scan lub bezprzewodowo za pośrednictwem Apple Airprint lub Google Cloud Print. Użytkownicy mogą także bezpośrednio drukować z i skanować do usług internetowych takich jak: Google Docs, Facebook, Flickr, Dropbox, Picasa oraz Evernote.

"Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J4110DW to kolejny intuicyjny w obsłudze model w serii Print 3.0. Wysoka efektywność pracy, wydajna eksploatacja oraz kompaktowe rozmiary to cechy, które sprawiają, że ten model jest dla nas bardzo ważny. Cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek urządzenie, które odpowiada na najbardziej wygórowane potrzeby użytkowników" –  powiedział Piotr Baca, Country Manager firmy Brother w Polsce.

Wydajność i oszczędna eksploatacja

Wszystkie atramentowe urządzenia wielofunkcyjne serii Print 3.0 zostały wyposażone w cztery oddzielne pojemniki z tuszem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w razie wyczerpania się tuszu w jednym z kartridżów, użytkownik wymienia tylko pusty pojemnik. Pozwala to na oszczędność czasu oraz niższe koszty eksploatacji. Urządzenie DCP-J4110DW posiada certyfikaty środowiskowe ENERGY STAR oraz Blue Angel, które potwierdzają intensywne zaangażowanie Brother w ochronę środowiska.

Źródło: Brother

www.brother.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Sprzedałem epsona kupiłem brothera http://serwisdrukarek.eu/
Tusze 3 razy tańsze a w necie necie nawet po 8 zł idzie wychaczyć drukuje dużo lepiej sama się czyści, Epson się nie nadaje

Najnowsze w tym dziale

Oyakata z nową kampanią i loterią promocyjną „O Ya! Ka Kasa!”
Wystartowała kampania marki OYAKATA (Ajinomoto), producenta dań i zup instant z makaronem, promująca nowe smaki z linii azjatyckiej i japońskiej. Kampanię wspiera loteria konsumencka z hasłem „O YA! KA KASA!”.
Salony Agata: Ambasadorki marki promują kolekcję Qubik w nowym spocie TV
Każdy z nas marzy o idealnej kuchni. Dlatego sieć Salonów Agata przygotowała ofertę dla wszystkich tych, którzy chcą szybko, funkcjonalnie, a co ważne – jakościowo zaprojektować tę przestrzeń. Klienci marki mogą skorzystać z szerokiej oferty mebli modułowych Qubik, dzięki którym stworzą kuchnię pod wymiar pomieszczenia. W najnowszym spocie reklamowym z udziałem...
Historia Polskich Marek – nowy projekt fotograficzny PAP
Polska Agencja Prasowa ruszyła z projektem fotograficznym Historia Polskich Marek, w ramach którego organizuje tematyczne wystawy archiwalnych zdjęć PAP. Na dedykowanej stronie będą publikowane unikatowe fotografie, artykuły i filmy pokazujące rozwój polskich przedsiębiorstw.
Co łączy Baranią Górę z Gdańskiem? Oczywiście - największa rzeka w Polsce! Pora ją posprzątać! Ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski, wspólnie z bankiem Credit Agricole i spółką EFL rozpoczynają wspólnie trzecią wielką akcję ekologiczną - Wiślaną Odyseję. W ciągu dziesięciu miesięcy posprzątają brzegi królowej polskich...
Rusza kolejna odsłona kampanii telewizyjnej Selgros Cash & Carry
„W Selgros zrealizujesz Twoją ulubioną listę zakupów” informuje najnowszy spot sieci handlowej Selgros Cash & Carry. Będzie on emitowany od 16 stycznia, inaugurując tym samym rozpoczęcie obchodów 25 lat obecności marki na polskim rynku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764