logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brother DCP-J4110DW: najmniejsza drukarka wielofunkcyjna A3

  PR 18.04.2013, przeczytano 8128 razy
ilustracjastrzałka

Firma Brother prezentuje najnowsze i zarazem najmniejsze atramentowe urządzenie wielofunkcyjne oferujące druk w formacie A3. Funkcje drukowania, kopiowania i skanowania zamknięte w eleganckiej obudowie – oto model DCP-J4110DW. Jest to kolejne urządzenie  z przełomowej serii Print 3.0.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brother-dcp-j4110dw%3A-najmniejsza-drukarka-wielofunkcyjna-a3,18487,artykul.html

Szybki druk w formacie A3

DCP-J4110DW oferuje nowy, innowacyjny sposób drukowania. Zmiana kierunku podawania kartki z pionowego na poziomy pozwoliła zmniejszyć wymiary urządzenia, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej prędkości druku 18 ipm (mono) i 16 ipm (kolor). Dzięki szeregowi funkcji takich jak: automatyczne i dwustronne drukowanie, pozwalające zmniejszyć zużycie papieru oraz super wysokowydajne tusze na 1200 stron, DCP-J4110DW pozwala znacząco obniżyć koszty eksploatacji. A wszystko to przy zachowaniu wysokiej jakości drukowanych dokumentów.

Urządzenie może pracować zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej. Dodatkowo posiada dotykowy, kolorowy wyświetlacz, dzięki czemu jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Takie połączenie oszczędności i jakości sprawia, że najnowsze urządzenie firmy Brother jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla każdej firmy i każdego biura, ale i dla każdego domu.

Integracja z aplikacjami i usługami

Model DCP-J4110DW oferuje szeroki zakres funkcji mobilnych. Dzięki aplikacjom iPrint&Scan, Apple AirPrint lub Google Cloud Print użytkownicy mogą drukować bezpośrednio z iPhonów, iPadów oraz urządzeń pracujących na systemie Android i Windows Phone 7. Modele z serii Print 3.0 swobodnie umożliwiają także drukowanie z wielu miejsc i z różnych urządzeń dzięki aplikacji Brother iPrint&Scan lub bezprzewodowo za pośrednictwem Apple Airprint lub Google Cloud Print. Użytkownicy mogą także bezpośrednio drukować z i skanować do usług internetowych takich jak: Google Docs, Facebook, Flickr, Dropbox, Picasa oraz Evernote.

"Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J4110DW to kolejny intuicyjny w obsłudze model w serii Print 3.0. Wysoka efektywność pracy, wydajna eksploatacja oraz kompaktowe rozmiary to cechy, które sprawiają, że ten model jest dla nas bardzo ważny. Cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek urządzenie, które odpowiada na najbardziej wygórowane potrzeby użytkowników" –  powiedział Piotr Baca, Country Manager firmy Brother w Polsce.

Wydajność i oszczędna eksploatacja

Wszystkie atramentowe urządzenia wielofunkcyjne serii Print 3.0 zostały wyposażone w cztery oddzielne pojemniki z tuszem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w razie wyczerpania się tuszu w jednym z kartridżów, użytkownik wymienia tylko pusty pojemnik. Pozwala to na oszczędność czasu oraz niższe koszty eksploatacji. Urządzenie DCP-J4110DW posiada certyfikaty środowiskowe ENERGY STAR oraz Blue Angel, które potwierdzają intensywne zaangażowanie Brother w ochronę środowiska.

Źródło: Brother

www.brother.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Sprzedałem epsona kupiłem brothera http://serwisdrukarek.eu/
Tusze 3 razy tańsze a w necie necie nawet po 8 zł idzie wychaczyć drukuje dużo lepiej sama się czyści, Epson się nie nadaje

Najnowsze w tym dziale

Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu
Usytuowany w Zgorzelcu Dyskont Paliwowy zajmuje ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji 24 stanowiska tankowania, market, niedużą kafejkę, restaurację Picaro i cztery tunele myjni dla TIR-ów. Wykończenie zewnętrzne kompleksu zostało wykonane przez Impel Visual Solutions
Śniadanie z laureatami konkursów Remadays Warsaw 2019
Tradycyjnie o 12:00, trzeciego dnia targów reklamy i druku RemaDays Warsaw odbyło się spotkanie podczas którego spotkali się partnerzy programu Solidni w Biznesie, ale nie tylko. Od kilku już lat podczas tego wydarzenia ogłaszane są wyniki trzech prestiżowych konkursów targowych – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.
Dzięki Dakea Boss.app od 180heartbeats + Jung v Matt dla Dakea (Altaterra, VKR), dekarze współpracujący z marką, mając przy sobie tylko smartfona, mogą już na budowie zacząć przygotowanie oferty dla swoich klientów.
Samsung LU32R590 - monitor curved 4K z funkcją upscalingu
Firma Samsung wprowadziła do sprzedaży pierwszy na świecie monitor 4K z zakrzywioną matrycą, który ma być dobry wyborem dla osób szukających wszechstronnego ekranu do codziennych zadań i rozrywki. Samsung LU32R590 to 32 calowym monitor, oferujący bardzo dobrą jakość obrazu dzięki możliwości wyświetlania miliarda kolorów i funkcji upscalingu. Nowoczesny design urządzenia,...
Tylko do 10 maja br. studenci o zainteresowaniach fotograficznych mogą ubiegać się o udział w programie studenckim Canon na międzynarodowym festiwalu Visa pour l’image. Dla 10 najlepszych studentów z Polski, Canon przygotował specjalny pakiet festiwalowy obejmujący udział w 3-dniowych warsztatach i spotkaniach networkingowych, przelot, zakwaterowanie oraz wyżywienie. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764