logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brother DCP-T426W: nowe urządzenie „3w1”

  PR 03.08.2022, przeczytano 478 razy
ilustracjastrzałka

Firma Brother wprowadza do swojego portfolio nowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A4 z systemem zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem – DCP-T426W. Model posiada funkcje drukowania, kopiowania i skanowania, a dzięki kompaktowym wymiarom sprawdzi się zarówno w biurze, jak i domowej przestrzeni roboczej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brother-dcp-t426w%3A-nowe-urzadzenie-_3w1_,396793,artykul.html

Brother DCP-T426W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne „3w1”, które pozwala na drukowanie bezprzewodowe. Możliwość korzystania z tego modelu w sposób zdalny daje użytkownikowi większą elastyczność podczas pracy, przy wykorzystaniu pełni możliwości narzędzia i drukowanie z dowolnego miejsca w domu lub biurze. To urządzenie wielofunkcyjne posiada wbudowany podajnik papieru o pojemności do 150 arkuszy oraz tryb umożliwiający obniżenie poziomu hałasu podczas drukowania poprzez zmniejszenie prędkości generowania wydruków. Model DCP-T426W został stworzony tak, aby zapewnić krótki czas przygotowania do druku oraz prędkość do 16 ipm. Urządzenie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w małych firmach, gdzie liczy się szybkość druku, jego niskie koszty oraz bezkompromisowość w kwestii jakości drukowanych dokumentów.

Dodatkowo ta nowość w portfolio Brother zapewnia niski koszt wydruku pojedynczej strony, pozwalając na drukowanie dużych ilości dokumentów (do 7500 stron). W zestawie znajduje się komplet butelek z atramentem, dzięki czemu możliwe jest wydajne i ekonomiczne użytkowanie.

Źródło: Brother Polska

www.brother.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764