logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Brother Industries Wietnam zdobył złoty certyfikat RBA

  PR 17.11.2022, przeczytano 214 razy

Oddział Brother Industries Wietnam jako pierwszy w grupie Brother otrzymał złoty certyfikat Responsible Business Alliance (RBA).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/brother-industries-wietnam-zdobyl-zloty-certyfikat-rba,398002,artykul.html

Responsible Business Alliance, to zrzeszenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu w obszarze globalnych łańcuchów dostaw. Jego misją jest wspieranie praw pracowników oraz ochrona klimatu. Certyfikat przyznawany jest firmom, które wyróżniają się na rynku w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i przykładają wagę do prowadzenia działalności w sposób odpowiedzialny pod względem środowiskowym.

- Zdobycie złotego certyfikatu jest ogromnym wyróżnieniem grupy Brother. We wszystkich obszarach działania kierujemy się filozofią „At your side”. Wnikliwie wsłuchujemy się w głos klientów – jednak nie pozostajemy obojętni na głos naszych pracowników – komentuje Katarzyna Idzkiewicz Senior Marketing Coordinator w firmie Brother. - Priorytetem firmy jest zrównoważony rozwój biznesu z poszanowaniem ludzi i środowiska naturalnego. W Brother traktujemy nasze zobowiązania w zakresie ochrony klimatu bardzo poważnie i podejmujemy wiele inicjatyw, których celem jest zmniejszenie negatywnego wpływu na planetę – dodaje ekspert Brother.

Źródło: Brother Polska

www.brother.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764