logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Business Consulting obchodzi 30. urodziny

  PR 28.02.2018, przeczytano 519 razy

Historia firmy zaczęła się w latach 1988–1989, a powstaniu firmy towarzyszyły wielkie przemiany ustrojowe w Polsce. Business Consulting doradzał biznesowi w procesie transformacji rynkowej i był jednym z pionierów wdrażania nowoczesnych zasad marketingu w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/business-consulting-obchodzi-30.-urodziny,35610,artykul.html

Już w 1989 roku poza doradztwem zaproponował swoim  klientom realizację skutecznych kampanii promocyjnych. Pod marką Media Miejskie - BC stał się firmą oferującą kompleksowe reklamy, w tym, w przestrzeni OOH i specjalistą w dziedzinie reklam tranzytowych, początkując tę formę reklam w Polsce. Firma jest właścicielem sieci citylightów w Krakowie, GOP-ie i Bielsku-Białej. Realizuje także dla Klientów projekty z wykorzystaniem działań niestandardowych.

Agencja Komunikacji Marketingowej, kolejna marka BC, realizowała  duże projekty - między innymi: międzynarodową kampanię w trakcie Essen - Europäische Kulturhauptstadt 2010 „Guck mal - Schlesien!”, międzynarodową, trzyletnią kampanię Województwa Dolnośląskiego: „To je vyborne! Das ist super! – Dolny Śląsk”, a za realizację Industriady Business Consulting otrzymał Golden Arrow 2013.

W okresie  30 lat Business Consulting pracował dla prawie 3 tysięcy Klientów, z którymi zrealizował ponad 10 tysięcy projektów.

Business Consulting angażuje się w różnorodne akcje społeczne. Od wielu lat, konsekwentnie prowadzona jest  kampania „Prowadzę – Jestem Trzeźwy”.

Źródło: Media Miejskie

www.mediamiejskie.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764