logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Business Insider Polska uruchomił porównywarkę kredytów gotówkowych

  PR 09.05.2023, przeczytano 294 razy

Od początku maja br. w Poradniku finansowym w serwisie Business Insider Polska jest dostępne nowe narzędzie - porównywarka kredytów gotówkowych. Nowe rozwiązanie pomaga zapoznać się z aktualnymi ofertami banków i znaleźć te najlepsze na rynku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/business-insider-polska-uruchomil-porownywarke-kredytow-gotowkowych,399871,artykul.html

Poradnik finansowy jest sekcją na Business Insider Polska uruchomioną w listopadzie 2021 r. po to, by pomagać użytkownikom w sprawnym zarządzaniu finansami i stanowi zbiór przydatnych informacji, wskazówek oraz porad ekspertów z zakresu kredytów, oszczędzania, ubezpieczeń czy leasingu. Jest to oferta skierowana do osób poszukujących konkretnych produktów czy usług finansowych. Obok setek stale aktualizowanych artykułów prezentujących i objaśniających specyfikę dostępnych na rynku produktów, poradnik finansowy oferuje też rankingi usług finansowych. Stale rozwijane narzędzia mają na celu ułatwić użytkownikom podjęcie decyzji np. w zakresie wyboru formy zatrudnienia, czy też dogodnego ubezpieczenia samochodu.

Nowe rozwiązanie – porównywarka kredytów gotówkowych – dostępna jest tutaj: https://businessinsider.com.pl/poradnik-finansowy/kredyty-gotowkowe

Od lutego tego roku 24% użytkowników Business Insider odwiedziło sekcje poradnika finansowego, aby zapoznać się z najbardziej aktualnymi informacjami o produktach i usługach finansowych. Średnio tygodniowo tę kategorię odwiedzało ponad 1,1 mln użytkowników (źródło: Google Analytics, luty-kwiecień 2023). 

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Premierowy weekend w TVN Style
W nadchodzący weekend widzki TVN Style nie będą mogły narzekać na nudę! Stacja przygotowała dla nich trzy zupełnie nowe programy. Już w niedzielę 1 października z premierowymi odcinkami zadebiutują: „Ślub last minute”, „Stylowe taxi Agaty” oraz „Rogalska Show”.
Na platformie Pilot WP pojawił się nowy kanał „Patronite Podróże”.  To kanał FAST (Free Ad-Supported Television), czyli telewizji wspieranej reklamami, który oferuje oryginalne treści podróżnicze w zupełnie nowej formie.
Rosyjskie społeczeństwo bardzo podatne na manipulacje Kremla
Większość rosyjskiego społeczeństwa popiera lub milcząco akceptuje rządy Władimira Putina i wojnę prowadzoną w Ukrainie. Co więcej, po inwazji na ten kraj poparcie dla działań Kremla w sondażach opinii publicznej znacząco wzrosło – pokazała ubiegłoroczna analiza Ośrodka Studiów Wschodnich. Ten wzrost poparcia jest jednak efektem prowadzonej na ogromną skalę...
„Się Dzieje” - program, w którym Dejman integruje internet z telewizją
W drugim sezonie nowością jest muzyczny przegląd New Music Week oraz odcinki specjalne z gośćmi. W ostatnim prowadzący Damian Biedrzycki "Dejman" na antenie rozmawiał z Martą Rodzik, która w przeszłości była dziennikarką, a obecnie zajmuje się branżą PR.  
Serwis Adamed Expert także dla pielęgniarek i położnych
W ramach serwisu Adamed Expert od września dostępna jest podstrona dedykowana pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym. To obiektywne i rzetelne treści merytoryczne –pogłębiające możliwość edukacji, rozwoju zawodowego, ale także porady z zakresu prawa, czy wsparcia psychologicznego dla tej grupy zawodów medycznych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764