logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Business Insider Polska z nową sekcją tematyczną o elektromobilności

  PR 29.11.2019, przeczytano 142 razy

Business Insider Polska uruchomił nową zakładką tematyczną, w której regularnie będą publikowane treści dotyczące elektromobliności w Polsce i na świecie. Sekcja e-mobility prezentuje użytkownikom m.in. najbardziej aktualne trendy w obszarze elektromobilności oraz testy najnowszych pojazdów elektrycznych i hybrydowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/business-insider-polska-z-nowa-sekcja-tematyczna-o-elektromobilnosci,384918,artykul.html

W nowej zakładce czytelnicy będą mogli znaleźć także informacje na temat carsharingu, nowych samochodów oraz pozostałych pojazdów elektrycznych, w tym hulajnóg, skuterów czy rowerów oraz aplikacji z nimi związanych. Znajdą się w niej również praktyczne porady oraz informacje dotyczące finansowej strony użytkowania pojazdu elektrycznego czy hybrydowego (m.in. leasing, eksploatacja, fakty i mity). Regularnie będą tam publikowane opinie i wywiady z ludźmi związanymi z elektromobilnością – przedstawicielami branż motoryzacyjnej, technologicznej oraz energetycznej, czy politykami.

– W nieodległej przyszłości elektromobilność przestanie być alternatywą a stanie się koniecznym standardem. To jeden z bardziej wyrazistych trendów społeczno-gospodarczych. Uruchomienie nowej sekcji w Business Insider Polska jest naszą reakcją na rosnące zainteresowanie tą dziedziną. Przy podejmowaniu decyzji o tym projekcie wzięliśmy pod uwagę fakt, że jest to tematyka powiązana z wieloma obszarami, takimi jak nowe technologie, energetyka, motoryzacja, czy społeczeństwo i styl życia. W sekcji pojawią się materiały związane z każdym z nich – mówi Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska.

Zainteresowani tematyką elektromobliności znajdą również informacje o tym, czym najlepiej poruszać się po mieście, dlaczego wynajem pojazdów na czas, cieszy się coraz większą popularnością oraz z czym wiąże się korzystanie z samochodu elektrycznego w polskich realiach.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wyniki badania Gemius/PBI za czerwiec 2020
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Media społecznościowe: I’m Keen
Google wydaje się nie przestawać w próbach stworzenia platformy społecznościowej, którą pokochają miliony. Ta najnowsza – o nazwie KEEN – mi osobiście wydaje się najciekawszą z propozycji giganta.  
Rekordowe zainteresowanie Radiem Nowy Świat w Open FM
Poranny program Wojciecha Manna w Radiu Nowy Świat na platformie Open FM i w usłudze WP Pilot trafił łącznie do prawie 100 tysięcy słuchaczy. Według wstępnych szacunków to najlepszy wynik pojedynczej stacji w historii Open FM. W szczytowym momencie ponad 40% wszystkich korzystających w piątkowy poranek z tej usługi miało włączone Radio Nowy Świat.
12 lipca od godz. 7:00 w serwie Wyborcza.pl rozpocznie się całodobowy dyżur wyborczy, gdzie godzina po godzinie zespół „Gazety Wyborczej” będzie zdawać relację z najważniejszych wydarzeń drugiej tury wyborów prezydenckich. Redakcja przez cały dzień będzie przekazywać informacje o sondażowych, cząstkowych i ostatecznych wynikach wyborów,...
Autorem komentarza jest Maciej Kaczorek, Senior Sales Manager w Infobip
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764