logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Business Insider Polska z nową sekcją tematyczną o elektromobilności

  PR 29.11.2019, przeczytano 94 razy

Business Insider Polska uruchomił nową zakładką tematyczną, w której regularnie będą publikowane treści dotyczące elektromobliności w Polsce i na świecie. Sekcja e-mobility prezentuje użytkownikom m.in. najbardziej aktualne trendy w obszarze elektromobilności oraz testy najnowszych pojazdów elektrycznych i hybrydowych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/business-insider-polska-z-nowa-sekcja-tematyczna-o-elektromobilnosci,384918,artykul.html

W nowej zakładce czytelnicy będą mogli znaleźć także informacje na temat carsharingu, nowych samochodów oraz pozostałych pojazdów elektrycznych, w tym hulajnóg, skuterów czy rowerów oraz aplikacji z nimi związanych. Znajdą się w niej również praktyczne porady oraz informacje dotyczące finansowej strony użytkowania pojazdu elektrycznego czy hybrydowego (m.in. leasing, eksploatacja, fakty i mity). Regularnie będą tam publikowane opinie i wywiady z ludźmi związanymi z elektromobilnością – przedstawicielami branż motoryzacyjnej, technologicznej oraz energetycznej, czy politykami.

– W nieodległej przyszłości elektromobilność przestanie być alternatywą a stanie się koniecznym standardem. To jeden z bardziej wyrazistych trendów społeczno-gospodarczych. Uruchomienie nowej sekcji w Business Insider Polska jest naszą reakcją na rosnące zainteresowanie tą dziedziną. Przy podejmowaniu decyzji o tym projekcie wzięliśmy pod uwagę fakt, że jest to tematyka powiązana z wieloma obszarami, takimi jak nowe technologie, energetyka, motoryzacja, czy społeczeństwo i styl życia. W sekcji pojawią się materiały związane z każdym z nich – mówi Mikołaj Kunica, redaktor naczelny Business Insider Polska.

Zainteresowani tematyką elektromobliności znajdą również informacje o tym, czym najlepiej poruszać się po mieście, dlaczego wynajem pojazdów na czas, cieszy się coraz większą popularnością oraz z czym wiąże się korzystanie z samochodu elektrycznego w polskich realiach.

Źródło: Ringier Axel Springer Polska

www.ringieraxelspringer.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Biuro Reklamy TVP ogłasza zasady sprzedaży na 2020 rok
Biuro Reklamy TVP ogłosiło zasady sprzedaży na 2020 rok. W ofercie znalazło się pięć nowych produktów. Telewizja Polska kontynuuje system jawnych stawek, uelastycznia ofertę w zakresie stacji tematycznych jednocześnie dokonując korekt cen produktów.
Konferencja PAP: przyszłość mediów to wiarygodność, personalizacja, innowacje
Przyszłością mediów są zawsze ludzie, ale wspomagani nowoczesnymi technologiami – powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski podczas II edycji konferencji „Media Przyszłości”, zorganizowanej w Warszawie 4 grudnia przez Polską Agencję Prasową przy współpracy z międzynarodowymi ekspertami.
Jak co roku zespoły sprzedaży działające w Grupie Agora zdobyły wysokie noty od klientów reklamowych w raporcie „Biura Reklamy 2019". W badaniu przygotowanym dla „Media Marketing Polska” zespół AMS otrzymał nagrodę Biura Reklamy OOH Roku, a wyróżnienia trafiły do handlowców z „Gazety Wyborczej” i Tandem Media.
Pierwsi dziennikarze firmowi w Polsce
Tytuł dziennikarza prasowego oraz legitymacje prasowe przyznał swoim pracownikom koncern farmaceutyczny Gedeon Richter Polska, wydawca magazynu firmowego „Richter Life”. Otrzymali je członkowie zespołu redakcyjnego, którzy tworzą magazyn dla pracowników ukazujący się od ponad 8 lat.
„Książek. Magazyn do czytania” z nowym logotypem i szatą graficzną
Najlepsza książka roku? Najciekawszy komiks? Najładniejsza okładka? W najnowszym wydaniu „Książek. Magazynu do czytania" redakcja prezentuje listę 10 najlepszych tytułów wydanych w 2019 roku, światowe gwiazdy literatury opowiadają o genialnych tegorocznych premierach, a polscy pisarze podpowiadają, co podarować tym, którzy czytają nie tylko od święta. Grudniowe wydanie...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764