logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Cała Polska do zmiany... w kampanii Dafi

  PR 12.03.2024, przeczytano 498 razy
ilustracjastrzałka

Najnowsza kampania marki Dafi to swego rodzaju manifest, w którym marka przedstawia sposób, w jaki każdy z nas może pozytywnie zmieniać świat.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-cala-polska-do-zmiany...-w-kampanii-dafi,403423,artykul.html

Wystartowała najnowsza kampania Dafi, w której marka wraz z agencją Opus B wzywa do zmiany postaw, a w konsekwencji ograniczenia ilości plastikowych odpadów. To kolejna odsłona współpracy firmy Formaster i Opus B. Tym razem przekaz ma charakter bardziej drapieżny i porusza ważny społecznie problem — śmieci produkowanych z jednorazowych opakowań.

Każdy ze stworzonych przez nas spotów jest wezwaniem do zmiany kierowanym do różnych grup społecznych. Zaskakujący i mocny przekaz puentuje Dafi, jako racjonalne i funkcjonalne rozwiązanie problemu jednorazowych plastikowych butelek - mówi Tomasz Kosiński, Creative Director w Opus B

Autorom kampanii zależało na mocnym przekazie i podkreśleniu problemu, jakim są jednorazowe plastiki. Każdy, niezależnie od poglądów, wieku, miejsca zamieszkania czy płci, powinien przemyśleć i zmienić swoje podejście do korzystania z wody. 

Kampania rozwija pozytywny wizerunek Dafi, jako brandu zaangażowanego społecznie i nowoczesnego. Z jednej strony podkreślamy, że marka oferuje funkcjonalne rozwiązania świadomym klientom, którzy dbają o planetę i swoje wydatki. Z drugiej zaznaczamy, że Dafi myśli nie tylko o dziś, ale wybiega w przyszłość. Najwyższy czas zastanowić się nad tym, jaką Ziemię zostawiamy naszym dzieciom i zacząć zmiany od samych siebie, bo liczy się każdy gest - tłumaczy Katarzyna Bursztein, Formaster S.A. - właściciel marki Dafi

W ramach kampanii przygotowano serię spotów TV oraz szeroką komunikację digitalową. Za kreację, nadzór i produkcję całościowo odpowiada Opus B. Spoty zrealizował zespół motion agencji, usłyszymy w nich znany głos Łukasza Konopki.

Źródło: Opus B

opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Havas wprowadza strategię Converged
Agencja mediowa Havas, kluczowy partner biznesowy w zakresie zintegrowanych rozwiązań komunikacyjnych, ogłosiła wprowadzenie innowacyjnych zmian w obszarze strategii oraz inwestycji, aby odpowiedzieć na stale rosnące potrzeby klientów.
Endless profrekwencyjnie dla fundacji Alliance4Europe
Endless zrealizowała kampanię profrekwencyjną do Parlamentu Europejskiego na zlecenie fundacji Alliance4Europe. Agencja jest odpowiedzialna zarówno za ideę strategiczną, jak i kreatywną.
Makłowicz znów inspiruje w kampanii Browaru Fortuna
Trwa kampania piw marki Miłosław&Makłowicz ArcyIPA i premierowego ArcyLager z portfolio Browaru Fortuna. To seria współtworzona z Robertem Makłowiczem. Za realizację odpowiada agencja Pomarańcza.
Timecode: rebranding na 20-lecie
Dom produkcyjny Timecode Film Production świętuje w tym roku 20-lecie swojej działalności. Z okazji jubileuszu Timecode zaprezentował nowe logo i komunikację wizualną.
Akcjonariat pracowniczy w agencji Verbum
Notowana na giełdzie agencja MPL VERBUM SA wprowadza program, w ramach którego pracownicy będą mogli stać się współwłaścicielami firmy. Program ESOP (Employee Stock Option Plan) umożliwi im nabycie udziałów firmy na preferencyjnych warunkach, co jest elementem strategii wzmacniania motywacji i lojalności kluczowych członków zespołu. W ramach programu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764