logo
WIADOMOŚCI

Cała prawda o zarządzaniu barwą - warsztaty Epson i Api.pl

redakcja  PR 07.05.2013, przeczytano 2021 razy
ilustracjastrzałka
Maciej Jakuszak podczas warsztatów

W dniach 16 i 17 maja w Warszawie odbędzie się warsztat pokazowy drukarek Epson SureColor ze szczególnym uwzględnieniem technik zarządzania kolorem. Uczestnicy wezmą udział w wykładzie, podczas którego dowiedzą się o powstawaniu obrazu i jego prawidłowym przygotowaniu dla drukarni. Zapoznają się z problemami, jakie czekają na drukarzy w zakresie druku prawidłowych kolorów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cala-prawda-o-zarzadzaniu-barwa---warsztaty-epson-i-api.pl,18639,artykul.html

Po sesji wykładowej nastąpi seria pięciu ćwiczeń praktycznych z użyciem drukarek Epson SureColor, referencyjnych monitorów EIZO oraz urządzeń do wykończenia po druku. Uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie proofingu, cięcia, laminacji, przygotowania plików z kolorami spotowymi.

Wykładowca – mgr.inż Maciej Jakuszak - jest od wielu lat związany z technologiami druku atramentowego, ze szczególnym uwzględnieniem technik kalibracji, separacji, profilowania i zarządzania kolorem. Pierwsze doświadczenia teoretyczne i praktyczne zdobył w drukarni reprodukcji i fotografii w USA. Od wielu lat profiluje plotery wielkoformatowe i UV, stanowiska graficzne, skanery, laby fotograficzne. Wykonuje wydruki dla muzeów oraz na wystawy fotografii.

W trakcie warsztatu zaprezentowane zostaną następujące urządzenia:

  • cała seria trzech ekosolwentowych drukarek Epson SureColor SC-S30610, SC-S50610, SC-S70610 – znakomitych do produkcji szyldów, etykiet, nadruków na samochody, bannerów, roll-upów
  • pigmentowa drukarka Epson SureColor SC-T7000 – do druku plakatów, planów i map zdjęć oraz zastosowań POS do wnętrz
  • sublimacyjna drukarka Epson SureColor SC-F6000 – do produkcji nadruków sublimacyjnych
  • laminator JetMounter JM63 - wszechstronny, wielkoformatowy laminator rolowy do pracy na zimno i na gorąco.
  • ploter tnący Summa D 120 R – standardowy, poręczny ploter tnący z nożem wleczonym wyposażony w podstawę, kosz i podajnik rolek.
  • EIZO - referencyjne monitory dla grafików dzięki którym można osiągnąć doskonałe dopasowanie kolorów, a tym samym oszczędzać czas i pieniądze


Każdy z uczestników otrzyma w prezencie roczną prenumeratę OOH Magazine. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej API.PL.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Które marki osiągnęły największe wzrosty znajomości podczas MŚ 2018?
Agencja mediowa Starcom, na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji, zbadała znajomość marek, które Polakom kojarzą się z mundialem i polską reprezentacją w piłce nożnej. W badaniu znajomości spontanicznej największe wzrosty, w stosunku do badania przed mistrzostwami, osiągnęły marki Adidas, Visa, Biedronka i Lotos. Odsetek osób,...
Portfolio 38PR & Content Communication powiększyło się o kolejną markę wnętrzarską – KAPPALA. To producent umywalek z kompozytu, które charakteryzuje idealnie gładka powierzchnia, perfekcyjnie cienkie krawędzie, wysoki połysk i nowoczesny design. Choć marka obecna jest na rynku od 2 lat, do tej pory nie podejmowała działań komunikacyjnych. Od...
Influencertool: Analiza i prowadzenie działań z liderami opinii
Influencer marketing to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów marketingu. Milionowe zasięgi w połączeniu z osobistą relacją i siłą rekomendacji sprawiają, że trudno dziś wyobrazić sobie markę czy kampanię reklamową nieuwzględniającą tego kanału komunikacji.
Reklama w radiu czy w telewizji? Atrakcyjna witryna sklepowa czy plakaty z nową ofertą? Co tak naprawdę wzbudza zainteresowanie klientów? Jak pokazuje badanie „Polacy w świecie wina”, klientów przyciąga wino! Konsumenci cenią łatwość dostępu do zakupu tego trunku, dlatego już ponad ¼ Polaków kupuje wino w małym sklepie osiedlowym.
Kampania ING: Życie lubi zaskakiwać, zwłaszcza przed pierwszym
ING Bank Śląski promuje nową ofertę, która daje dostęp do pieniędzy na 15 dni przed wpływem pensji na konto. „Pensja na już” dostępna jest dla klientów indywidualnych.
 
sobota 21.07.2018, 113 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone