logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cała prawda o zarządzaniu barwą - warsztaty Epson i Api.pl

  PR 07.05.2013, przeczytano 2570 razy
ilustracjastrzałka
Maciej Jakuszak podczas warsztatów

W dniach 16 i 17 maja w Warszawie odbędzie się warsztat pokazowy drukarek Epson SureColor ze szczególnym uwzględnieniem technik zarządzania kolorem. Uczestnicy wezmą udział w wykładzie, podczas którego dowiedzą się o powstawaniu obrazu i jego prawidłowym przygotowaniu dla drukarni. Zapoznają się z problemami, jakie czekają na drukarzy w zakresie druku prawidłowych kolorów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cala-prawda-o-zarzadzaniu-barwa---warsztaty-epson-i-api.pl,18639,artykul.html

Po sesji wykładowej nastąpi seria pięciu ćwiczeń praktycznych z użyciem drukarek Epson SureColor, referencyjnych monitorów EIZO oraz urządzeń do wykończenia po druku. Uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności w zakresie proofingu, cięcia, laminacji, przygotowania plików z kolorami spotowymi.

Wykładowca – mgr.inż Maciej Jakuszak - jest od wielu lat związany z technologiami druku atramentowego, ze szczególnym uwzględnieniem technik kalibracji, separacji, profilowania i zarządzania kolorem. Pierwsze doświadczenia teoretyczne i praktyczne zdobył w drukarni reprodukcji i fotografii w USA. Od wielu lat profiluje plotery wielkoformatowe i UV, stanowiska graficzne, skanery, laby fotograficzne. Wykonuje wydruki dla muzeów oraz na wystawy fotografii.

W trakcie warsztatu zaprezentowane zostaną następujące urządzenia:

  • cała seria trzech ekosolwentowych drukarek Epson SureColor SC-S30610, SC-S50610, SC-S70610 – znakomitych do produkcji szyldów, etykiet, nadruków na samochody, bannerów, roll-upów
  • pigmentowa drukarka Epson SureColor SC-T7000 – do druku plakatów, planów i map zdjęć oraz zastosowań POS do wnętrz
  • sublimacyjna drukarka Epson SureColor SC-F6000 – do produkcji nadruków sublimacyjnych
  • laminator JetMounter JM63 - wszechstronny, wielkoformatowy laminator rolowy do pracy na zimno i na gorąco.
  • ploter tnący Summa D 120 R – standardowy, poręczny ploter tnący z nożem wleczonym wyposażony w podstawę, kosz i podajnik rolek.
  • EIZO - referencyjne monitory dla grafików dzięki którym można osiągnąć doskonałe dopasowanie kolorów, a tym samym oszczędzać czas i pieniądze


Każdy z uczestników otrzyma w prezencie roczną prenumeratę OOH Magazine. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej API.PL.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Euvic Performance realizuje kampanię promującą Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi
W dniach 14 - 16 grudnia 2022 r. odbędzie się XV edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji". Euvic Performance odpowiada za działania promujące Forum w wyniku wygranego postępowania przetargowego prowadzonego przez Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego Sp. z o.o.
Benq Photovue SW321C jest pierwszym na świecie monitorem, który uzyskał certyfikat TUV Rheinland Anti-Reflection
BenQ, znana światowa marka cyfrowych urządzeń lifestylowych i innowator w dziedzinie profesjonalnej technologii wyświetlania, ogłosiła, że jej PhotoVue SW321C jest pierwszym na świecie monitorem, który uzyskał certyfikat TUV Rheinland w zakresie wyjątkowej ochrony przed odbiciami i odblaskami, gwarantującej wysoki komfort pracy wysoką jakość obrazu dla profesjonalnych...
Cena drukarki, koszt wydruku - co jest ważne?
Pytania dotyczące roli druku w polskich domach zostały zadane przez polski oddział Epson podczas cyklu imprez sportowych dla najmłodszych - Kids Run 2022. Celem badania było m.in. ustalenie czy dziś - w czasach powszechnego dostępu do Internetu i chmury IT - drukarki mają jeszcze rację bytu? Po analizie zebranych informacji, okazało się, że… zdecydowanie tak!
On Board Think Kong: MSD Polska  ruszyła z kampanią „Sezon na kleszcze 2”
Kampania pod hasłem „Sezon na kleszcze 2”, ma na celu budowanie świadomości na temat ochrony zwierząt przeciwko kleszczom w czasie jesienno-zimowych miesięcy. Kampania jest częścią międzynarodowego projektu „Protect Our Future Too” realizowanego przez MSD Animal Health.
Najnowsza kampania Moliera2
Okres świąteczny, Sylwester czy karnawał - to dobre okazje do tego, aby zabłysnąć, postawić na spektakularną kreację, która pozwoli poczuć się jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie. Jeszcze nie masz wymarzonej stylizacji? Zainspiruj się najnowszą kampanią Let’s Celebrate Moliera2! Odkryj przy tym niezwykle luksusowe marki, ubrania oraz akcesoria, które...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764