logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canal+ online ze sportem i serialami w 4K

  PR 20.05.2022, przeczytano 349 razy

W serwisie streamingowym CANAL+ online można zobaczyć wydarzenia sportowe oraz seriale i filmy w jakości 4K. Do oferty serwisu dołączono kanały CANAL+ 4K Ultra HD i Eleven Sports 1 4K oraz bibliotekę zawierającą seriale i filmy w najwyższej jakości obrazu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canal%2B-online-ze-sportem-i-serialami-w-4k,395928,artykul.html

CANAL+ sukcesywnie rozwija ofertę 4K, dlatego subskrybenci CANAL+ online będą mogli zobaczyć na kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz w bibliotece 4K wybrane mecze PKO BP Ekstraklasy i LaLiga oraz seriale, filmy, dokumenty i oryginalne produkcje własne CANAL+, w tym m.in. „Powrót”, „Planeta Singli. Osiem historii”, „The Office PL”, „Klangor”, „Król” czy „Kruk. Szepty słychać po zmroku”. Włączenie do oferty kanału Eleven Sports 1 4K rozszerzy ofertę 4K o transmisje m.in. wyścigów Formuły 1 czy wybranych meczów LaLiga Santander.

Treści 4K bez dodatkowych opłat

Kanał CANAL+ 4K Ultra HD oraz seriale i filmy w 4K zostały udostępnione bez dodatkowych opłat dla wszystkich subskrybentów CANAL+ online posiadających paczkę kanałów CANAL+ oraz dla klientów korzystających z CANAL+ online w ramach posiadanej oferty satelitarnej. Kanał Eleven Sports 1 4K trafił bez dodatkowych opłat do paczki „Eleven Sports & Polsat Sport Premium” oraz paczki Sport*.

Kanały i treści w 4K będą na start udostępnione w aplikacji CANAL+ online na telewizorach Sony (Android TV 2017 - 2021), Samsung (Tizen 2018, 2020, 2021), dekoderze CANAL+ BOX 4K, Amazon Fire TV Cube, Amazon Fire TV 4K Stick oraz NvidiaShield.

CANAL+ online w promocyjnej cenie

Z serwisu CANAL+ online można teraz skorzystać w wyjątkowo niskiej promocyjnej cenie. Dostęp do paczki CANAL+ jest oferowany za 29 zł przez trzy pierwsze miesiące. Paczka CANAL+ gwarantuje dostęp do najlepszych oryginalnych produkcji CANAL+, seriali, filmów oraz sportu na żywo, w tym m.in. meczów PKO BP Ekstraklasy, LaLiga Santander, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów tenisowych cyklu WTA Tour. Wybrane treści teraz będą dostępne również w jakości 4K.

Wśród majowych hitów CANAL+ online znalazły się pozycje z wielu różnych kategorii, w tym m.in.  serialowa wersja filmu Patryka Vegi o samotności czasów pandemii (MIŁOŚĆ, SEKS I PANDEMIA). W serwisie nadal można zobaczyć również najchętniej oglądany film 2021 roku „Dziewczyny z Dubaju®” czy serialową wersja hitu „Furioza”. Pełna lista majowych hitów.

O CANAL+ online

CANAL+ online to serwis streamingowy oferujący tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo, w tym w jakości 4K. Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV i Samsung (Tizen) oraz przystawkach Android TV i Apple TV.

Źródło: CANAL+ Polska

www.canalplus.com

Dodatkowe informacje:

*paczka SPORT nie jest obecnie częścią oferty serwisu CANAL+ online

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Think Tank PE: 39 proc. Europejczyków nie jest świadomych swoich praw w sieci
39 proc. Europejczyków nie jest świadomych swoich praw w sieci. Dlatego Komisja Europejska przedstawiła projekt deklaracji praw i zasad cyfrowych, którego celem jest zwiększenie wiedzy w tym zakresie i stworzenie nadrzędnych ram odniesienia dla transformacji cyfrowej - czytamy w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
Arthur D. Little (ADL) opublikował swój flagowy raport na temat globalnego rynku mediów na rok 2022. Skupia się on na tym, w jaki sposób firmy z branży medialnej, sportowej i rozrywkowej powinny zareagować na świat post-COVID, zarówno wykorzystując istniejące możliwości, jak i przekształcając swoją działalność, aby pozostać atrakcyjnymi dla...
Radosław Majdan dołącza do newsroomu sportowego Ringier Axel Springer Polska jako komentator i dziennikarz. Nowe stanowisko obejmie od października 2022 r.
Wirtualna Polska na początku roku przyjęła Strategię Zrównoważonego Rozwoju, gdzie jednym z filarów jest zapewnienie pracownikom możliwości rozwoju i środowiska pracy szanującego różnorodność. Teraz spółka podpisała Kartę Różnorodności, która jest inicjatywą pod patronatem Komisji Europejskiej i jednym z ważnych kroków  w...
Unijne prawa i wolności oraz wartości europejskie powinny być respektowane w internecie w taki sam sposób, jak poza nim. Proponowana deklaracja praw i zasad cyfrowych ma też promować europejskie podejście do transformacji cyfrowej na arenie międzynarodowej - podkreślono w raporcie Think Tanku Parlamentu Europejskiego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764